Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wajsik86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wajsik86

  1. Ta bez separatora jest lepsza bo im mniej połączeń tym mniej wycieków a podłaczenie jest identyczne.Ale mam nadzieje,ze kupujesz nową a nie używaną bo używke masz w samochodzie.A to po latach kontaktu z olejem po prostu się rozszczelnia lub pęka.Nowa w zamienniku to ok 50-70zł za coś przyzwoitego co można założyć i nie pęka
  2. jest po prawej stronie silnika jak przed nim staniesz w plastikowym wyjściu z bloku za nim idzie rura odpowietrzenia skrzyni korbowej 4 pinowy.Zrób tak jak Ci pisałem nie musisz na klimatronicu szukac bo komputer i tak będzie oszukany.A wtryski najwyżej sobie potem luzuj bo to więcej roboty niz odpięcie wtyczki:wink:
  3. Z rozrządem się nie wypowiadam bo każdy pisze co innego,wymienia sie w zależności kto jakie nerwy ma:decayed: inna jakość jest na pierwszy montaż inna na serwis i inna do ludzi więc teoretycznie pierwszy rozrząd powinien dłużej wytrzymać ale to teoria. Meyle HD jest dobra alternatywą sworzenie czy to w wahaczach czy w lacznikach stabi są większe od ori,to co plastikowe robią metalowe,tuleje wahaczy mają więcej gumy widać,że solidniej wykonane
  4. Filtry możesz jakie chcesz wsadzić,każdy ma jakieś upodobania co do firmy.Mann,Knecht,Purflux,Hengst to z tych lepszych
  5. dziwne,że przez noc nie schodzi paliwo.A odkręć rurki na wtryskach i zobacz czy dostaje paliwo od razu czy tak jak piszesz po długim kręceniu
  6. to czerwone widziałem z daleka myślałem,że zmiana świateł pomoże ale widze ze błotniki już zniszczył nie wzpominając o zderzakach:grin:
  7. ja mam to samo w uchwycie na kubku telefon był przykręcony,nie lepiej to zakleić poxipolem i całość czarną strukturą?
  8. uderz do hustlaonline on okleja i robi to carbonem 3d który jest do niego podobny bo ost u ziomka widziałem pseudo carbon na tunelu który nawet podobny do niego nie był a jak powiedział ze zapłacił 400zł to mi sie śmiać chciało:decayed:
  9. AHH ma tłoczek 11mm i wyższą falę wsadzając taka pompe pod kompa z 1z będziesz miał problem z kątem wtrysku bo będzie się rozjeżdżał i bez korekty programu i tak będzie lipa.Poza tym nic rewelacyjnego w tej pompie nie ma i do tego ma jeszcze kosmiczną cenę
  10. Siedze w branży i moge powiedzieć tylko tyle,ze wszystko się psuje oryginały z izraela czy z chin,ina nie z canady tylko z czech.Prawda jest taka,że albo trzeba się znać i życ tym na bieżąco albo zaufać komuś kto ma z tym styczność na co dzień.Ja np nie kupuje do swojego auta lemfiego bo to juz nie to co kiedyś,w zawieszeniu mam duże zaufanie do meyle.Generalnie temat rzeka każdy ma inne doświadczenie i zdanie na ten temat.
  11. CASTROL TDA lejesz i masz spokój bo działa jako depresator i ma właściwości smarujące.I nie leje się tej "lepszej" bo na stacjach kontrolują tylko podstawowe paliwa:wink:
  12. Myślisz,że audi robi części dla siebie? Dla oryginału produkują podwykonawcy więc po co płacić za kartonik skoro w środku masz dokładnie tą samą część?
  13. eee no bez przesady trzeba troche pojeździć zeby mógł potem muchy wydłubywać z chłodnicy:decayed: frajda z jazdy musi być
  14. Płyn chłodniczy g12 generalnie każdy spełnia normy.Poszukaj koncentratu maxgear w środku jest to samo co w płynach febiego a cenowo jeden z tańszych na rynku:wink:
  15. Nelson weź pod uwagę,że nie każdy "umie wyrywać zęby" a forum jest po to,żeby się czegoś dowiedzieć.Spuść z kija bo złośliwy strasznie jesteś...
  16. Widać efekt:wink: glorią lecisz czy robiłeś jakiegoś customa?
  17. No lakier ładnie chłopaki ogarneli,nie widac zarysowań, na dwa wiadra myjesz?
  18. ćwiartka?
  19. Jakie popularne? na ulicy ciężko spotkać te felgi co innego na zlotach. tylko w dare koniecznie rant w poler
  20. ale wazelina:cheesy:
  21. byle do 17:whistling:
  22. dobra jest widziałem kilka razy na żywo,mogłaby jeszcze tak lezec jak paszczur:naughty:
  23. Ładna,jak się trafi dobry egzemplarz to złego słowa o nim nie można powiedzieć,sam tuv już świadczy o stanie technicznym auta:wink:
  24. Ja bym się bał wracać na takim pasku,ale to już Twoja sprawa.Po co oryginał skoro dla niego robi inna firma która możesz taniej dostać? dayco lub conti zmieścisz się do 100zł z tym,że zdarzyło mi się,że conti nie chciał pasować idealnie na ząbki oba sprawdzone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.