Treść opublikowana przez Wajsik86
-
210+11mm
Jestem dopiero na początku walki o moc ale myślę,że wynik ciekawy Końcówki 210 + pompa ori z tłoczkiem z reni
-
[ B5 AFN ] - Moja skromna ADA! by alek507
Ładna sztuka,coś modzisz czy seria zostaje?
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
Masz inny tłoczek,ale fala w ahu jest inna i komp nie ogarnia kąta wtrysku prawdopodobnie.Jeśli nie chcesz robić korekty softu to musisz mieć fale taką jak pod dany komp wychodziła wtedy to pracuje jak powinno
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Ładnie siadło na aucie robią lepsze wrażenie,czekam na więcej:naughty:
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
długa 11 by dała sporo jeśli o paliwo chodzi:naughty:
-
Korek wlewu oleju i uszczelka - numer części
06B 103 485C - korek z uszczelką 06A 103 483D - sama uszczelka
-
[B5 APS] by czorny
Jakiś clean pod maską będzie przy okazji?
-
Walnięty termostat jak rozpoznać?
Termostat można wahlera założyć często w oryginale występuje i jest zrobiony jak trzeba. Co do kupowania w serwisie to trzeba wiedzieć o co warto tam pytać,ale takie coś jak licznik,kierownica,fotele,rolety zawsze są drogie chociażby dlatego,że mają monopol na to:wink:
-
co wymienic przy wymianie rozrządu
Zaraz mu napiszecie,żeby wszystko wymienił podstawa to wymień na dobra firmę ktoś napisał INA i miał rację.Sprawdź w jakim stanie są rolki osprzętu i zdecyduj.Całe ryzyko polega na tym,ze jak pasek wielorowkowy się dostanie pod obudowę rozrządu to narobi bałaganu,a może się tak stać jeśli masz stary pasek,jeśli rolka idzie bokiem,jeśli się zatrze i pasek się zerwie.Przyczyn można wymieniać ale takie przypadki to nie abstrakcja:kwasny:
-
wtryski AFN do AHU jaka różnica ?
Momentu nie czuć tak ale konie powinieneś wyczuć ze ich trochę przybyło:wink: elmo dobrze pisze kąt i dawka
-
benzyna w baku
Ja zawsze słyszałem "rope to masz w zębach":grin:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Fajny kolor dobrałeś,sam kolor a4 jest mega,kawał dobrego auta,czekam aż zaniżysz poziom:wink:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ramke dipem i z licznika sie zerwie co nie trzeba:wink:
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
Zdjęcia fajne widziałem,ale ja sie ciesze ze mnie tam ośką nie było:grin:
-
1.9TDI ALH 90KM - Wymiana rozrządu - Jaki ?
Rolki Ina,Febi(pakuje często ine do środka),Ruville Pasek Conti(słabo wchodzi na ząbki) Dayco,Gates Pompa Hepu,Airtex,Dolz,Graf Sprzedaje te firmy i nigdy nie było problemu. Pompe wody warto wymienić bo po wymianie bywa,że zaczyna ćknąć
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
Ja też bym brał Q na Twoim miejscu.Miałem okazje polatać latem w okolicach szklarskiej i jeleniej i na gwincie dawało to sporo frajdy,ale zimą z przednim napędem i na letnich gumach miałem już niezłego stresa więc wiem o czym mówisz:decayed:
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
no tak w końcu wszystko ma wady i zalety,poniżej 9 jest już całkiem sympatycznie:wink:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Czekam na nowe wcielenie bo poprzednie było w moim typie,a tu widze same lepsze graty zgarniasz:naughty:
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
mierzyłeś ile mniej więcej masz do 100? bo na filmie wychodzi ok9s
-
Problmy po wymianie na 216tki
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting mniej więcej bo to nie ta pompa ale wyglądem zbliżone do śrubki tylko nie wbij za mocno bo z ciśnieniem przesadzisz
-
Problmy po wymianie na 216tki
A zwiększ trochę ciśnienie na pompie,aż nie możliwe zeby nie poszło skoro paliwo masz
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
może zw2:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To znajomy do s4 będzie wciskał i jest na dobrej drodze:naughty: Nic nie obiecuje.ale może mi sie uda z nim zgadać to sie przymierzy u niego moje 9.5:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
10.5 ale nie wiem jakie et mają felgi z masserati quatroporte jak chcesz moją Ci podeśle na przymiarke 9.5 et33:decayed:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ee to sie zmieści u Ciebie plus ze im niżej tym bardziej koło się chowa.Błotnik z przodu ruszałeś czy masz rant?