Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
optymiści:grin: ale wjechac na klocek to nie problem i taniej:wink: nie ma co gdybać zakładaj koła i pokazuj czy dam rade do garażu wjechać bo taki sam setup szykuje:grin:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Ja też mam złe doświadczenia z samymi sprężynami,cały kit lub gwint to zupełnie co innego.Ale gwint gwintowi nie równy każdy ma inną charakterystykę.A co do jazdy to prawda trzeba to lubić bo trzeba uważać,jechać po koleinach(jeśli masz nisko) zwalniać przed progami lub nawet brać je na ukos,omijać wyrwy i słuchać narzekań w stylu "coś Ty zrobił z tym samochodem":grin:
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Zależy jaki lewarek ale powinien wejść,chociaz ja dużą żabką nie wjechałem musiałem na klocki najechać
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
ile masz zderzak od ziemi teraz? 20mm to chyba jeszcze nie będzie tak źle:wink:
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
ciekawy jestem efektu na nowych kolach:wink: ost zdjęcie nie bangla
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Prawda to,automat zazwyczaj ma większe tarcze:wink:
-
problem z temperatua
Panowie z termostatami to jest tak Vernet idzie na pierwszy montaż w autach francuskich,ale były przypadki,że nie trzymały parametrów już od nowości,osobiście dla mnie to drogi badziew.Do vaga i do każdego innego auta polecam Wahler'a najdroższy ale dobry,taki sam też jest zazwyczaj stosowany w oryginale tylko,że za kartonik musimy dopłacić Mój AHU też nagrzewa się długo ale to już wina wiskozy bo w 1z w pasku grzał się znacznie szybciej(oba miały świece podgrzewające płyn) Generalnie jeśli wszystko jest ok to wskazówka musi stać w pionie,za wyjątkiem sytuacji gdzie auto chodzi na jałowym i nawiew jest na max. Jeśli wskaźnik pokazuje Ci tyle samo co na vagu to obstawiam termostat
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
lusterka,listwy,dokładki,dekory,listwę nad rejestracją z tył,ramiona wycieraczek - niepotrzebne skreślić Lubię konsekwencję i zasade im mniej kolorów tym lepiej.Karbon pasuje więc masz pole do popisu,gdzies kiedyś widziałem zielone b5 ociekające karbonem tylko gdzie to było:whistling:
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Jest ziemia,wpadnie koło i już będzie dobrze:wink: carbon planujesz w większej ilości?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Mega dobrze wygląda cały w kolorze,do tego biały robi robotę.Nie mam tylko przekonania do tych czarnych szyb które są w planach,ale jeśli wszystkie będa takie same to może to źle nie wyglądać
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Ja osobiście sie ciesze,że jeszcze zimowo za oknem bo mam auto w proszku.Musze go wypolerować,bo po glince i wosku wygląda lepiej,ale nie cierpię rys na lakierze,wstyd się nim pokazać Czekam aż lakier na felgach trochę stwardnieje i zrobię im małą polerkę plus wosk. Nie mam jeszcze opon:facepalm: Gwint muszę założyć,ale chciałbym to zrobić jak już będę miał koła do założenia i wtedy spuścić na ziemie ile się da,bo łatwiej jest kręcić czystym gwintem:wink: Reflektory czekają na założenie.Potem zostaje mi jeszcze ogarnięcie wszystkich wnęk i komory najpierw apc potem woskiem,ale z tym już nie mam takiego parcia. Kolor to LY5K BRILLANTBLAU czyli akryl zwykły,jakoś mam słabość do ciemnych:cheesy: Chciałbym pojechać do Rothenburga audi,ale jak sie nie wyrobie to pojadę z kumplem jego skoksowanym golfem:kox:
-
Popychacze hydrauliczne
19800 febi 85012600 Ajusa 109 174 Topran 420 0102 10 Ina Bierz z febiego bo jest tańszy od Iny a w środku na 99% będziesz miał Ine:wink: Nie ma opcji zeby kosztowały poniżej 20zł jak są tańsze to są do vp
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
skąd Ty masz tyle śniegu?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
tymczasem u lakiernika...
-
alternator ?
Stetoskop,pręt metalowy,drewniany trzonek przykładasz do alternatora i słyszysz czy coś się w nim dzieje
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Po prostej spoko,ale zakręty to była męczarnia:facepalm: Dzisiaj nie dali rady wciągnąć 215 na 10j,dentka by dała radę ale wentylek jest amerykański i nie można było przez to dętki do środka wsadzić,do tego budowa felgi utrudnia sprawę A moje felgi już są umówione do lakiernika i będą psikniete LB7Z ---------- Post dopisany 22-03-2013 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 23:08 ---------- Poprzedni weekend minął dosyć pracowicie,całe felgi zrobione papierem i oczyszczone.We wtorek zawiezione do lakiernika w przyszłym tyg będą u mnie:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Też mi się podoba,kilka detali i będzie dobrze.Kilka akcentów zbliżających bude do koła i będzie naprawdę smacznie:naughty:
-
kat wtrysku
Twardziej chodzi jak masz przyspieszony czyli powyżej 50 pytanie jeszcze czy twardo Ci chodzi na jałowym czy jak gazu dodajesz bo to też ma znaczenie:wink:
-
[B5 APS] by czorny
fajny kolor czekam na lepsze foto:naughty:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Odboje z mk3 jeśli masz na mysli piankowe to chyba średnia opcja bo golf prawie,że stał na tych odbojach,może miały 1cm luzu ale generalnie wspomagają spręzyny,nie sa to typowe odboje i może Ci na nich obcierać aczkolwiek lepiej takie niż wcale.Pomyśl o gumowych zostawisz sobie z cm luzu czy ile tam bedziesz chciał na małą amortyzację a dalej już nie siądzie.Ja w pasku miałem gumy i nie było mowy zeby opona tarła,a palca nie szło wsadzić negatyw dobra opcja tylko sprawdź czy wtedy Ci się koło zmieści od wewnątrz bo pisałeś,że gdzieś tam obciera:wink:
-
[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
troche nizej dasz i będzie spoko,17 dobra tylko gleba konkretna musi być
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Dobrze wygląda,troche niżej i będzie sympatycznie:naughty:
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
A ja jestem za czarnym znaczkiem bardziej hamerykański:naughty:
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
Dobry wzór i fajny pomysł na wydech,zawsze mi sie taki podobał,działaj będę śledził temat:naughty:
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Trudno Cie przeoczyć przy takim kolorze auta:naughty: czekam na letni setup:wink: