Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 APS] by czorny
daro0871 rzuć okiem czasami Słownik ortograficzny
-
[ALL B5] Audi S4
smarowałeś czymś poprzednim razem? pytam bo smar miedziany się świetnie nadaje tylko niestety syf łapie:facepalm:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
dobra tu jakieś tjuningi a gdzie koła ja sie pytam:naughty: konie jak konie ale przyrost momentu musi cieszyć
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
To są 19' ale też mi ryją głowe:naughty: ---------- Post dopisany 08-04-2013 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 16:47 ---------- 215 dojechały,a 225 dzisiaj zakładamy:naughty:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
wszystko sie zmieści nie pękajcie:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
a tam gadacie,do polerki trzeba się teoretycznie przygotować żeby mieć to w głowie a resztę można wyczytać na bieżąco:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
Odbój podobny do clio przód z obciętą osłoną.Froncik dobrze wygląda:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
ale mały pad to raczej gdzieś miejscowo,od siadania na masce:polew:
-
[ALL B5] Audi S4
czarny pad i S17 to raczej wykończeniówka,a druga sprawa,że po sposobie mycia i korekcie jakiś czas temu raczej nie ma co orać lakieru bo nie jest zajechany.Audi ma niestety twardy lakier który łatwo się rysuje:kwasny:
-
Dobry warsztat silniki diesla Poznań i okolice
Podjedź np na Górecką 10,jeżeli bardziej interesuje Cie podpięcie kompa i fachowa diagnoza to Gostyńska 1
-
[ALL B5] Audi S4
tapicerke będziesz prał? lajtowa korekta lakieru się szykuje widzę co to za ręcznik po prawej ten wyblakły na dole?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Pięknie wyglądają dobrze wiedzieć,że 5mm może być bez pierścienia bo własnie dostałem dzisiaj dystanse 5:naughty:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
210 WZM ale same końcówki wtryski są moje
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dzisiaj może będę miał opony na tył wreszcie.Sam się nie mogę doczekać Po wymianie wtrysków czuć sporą różnicę,seryjne ahu wcale nie jechało:facepalm:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
jak zdążę uzbroić to czemu nie:naughty:
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
rysowałem kiedyś kumplowi,wiem nie mam talentu:decayed: 1.jak masz teraz 2.jak robią 3.jak powinno być
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Można z tył w oście ustawić zbieżność i negatyw.Obojętnie czy camberem czy podkładkami na dolnej śrubie przedniej musi być najwięcej mięsa,na tylnej dolnej trochę mniej tak,że jak belka jest na prosto to koła są rozbieżne wtedy przy glebie się wyrównuje.Nie zdziera opon i nie miota d*pą na mokrym:wink:
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
O i za te cm jestem Ci wdzięczny:good: Można by jeszcze z centa dwa urwać,ale teraz już dobrze wygląda:wink:
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
No nad materiałem w miejscach gdzie inni oklejają też myślałem,fajna alternatywa i inaczej światło gra
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Frimuś i o to w tym chodzi,ale szacun za wkład pracy bo nie sztuką jest kupić a zrobić samemu:wink:
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Też mi sie słupki nie widzą,jak Cie czarny przytłacza było zostawić podsufite jasna,albo dac w kolor słupków,ale to Twoje auto i Tobie ma się podobać
-
[A4 B5 AFN]RedAvant by Aron21 - SPRZEDANE
Ładne autko,ale chromy mi się osobiscie średnio widzą
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
No i udało się wypolerować,za drugim podejściem.Średni pad nie dał rady musiałem potraktować lakier twardym.Kilka rysek zostało ponieważ nie chciałem za dużo zdjąć i zostawić sobie możliwość polerki w przyszłości.7h walki wczoraj i 3 dzisiaj żeby wszystko wyczyścić położyć politurę i wosk efekt moim zdaniem zadowalający:wink: przed walką i po wszystkim fotki słabe,lepsze będą jak wjadą 18 i gwincior:wink:
-
[B5 APS] by czorny
dobry patent,jestem ciekawy co na to powiedzą
-
Dobry warsztat silniki diesla Poznań i okolice
ale co chcesz zrobić?