Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
dokładnie z tył jest 9.5 i et33,zobaczymy jak to na srebrnym będzie leżało:wink: jaką opone na to dajesz?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Ja w 1z miałem K14,kumpel miał w sdi K24 i problem był taki,że w mieście potrzebowała czasu żeby się rozkręcić i wstawała przy ok 2tys.Jak chcesz rzeźbić to ja Ci proponuje inną opcję A co do przelotowych norek to u mnie testowaliśmy różne wersję i nie było pozytywnych efektów
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
mega to wyszło:naughty: ostatnia najlepsza
-
rozwalony rozrząd.
Wszystko od sprzedawcy zależy.Jeśli 2lata minęły ja bym poszukał kiedy sklep sprzedał to w późniejszym terminie(po Tobie) potem znalazł od kogo było kupione,dał Tobie druk reklamacyjny,wpisujecie kiedy sprzedane,ile nalatane,ważna jest pieczątka warsztatu i wysyłamy dostawcy niech wydaje decyzję ja nigdy nie dołączałem dowodu sprzedaży do reklamacji
-
Węże podciśnienia
Są jeszcze gumowe w oplocie wewnętrznym i tutaj polecam gates'a klienci bardzo chwalili te węże,sam mam i nic złego nie mogę o nich napisać
-
[B5 APS] by czorny
wydałem 3x5 i jedną 10tke niedawno coś Ty z nim robił
-
[B5 APS] by czorny
Wy tam piłujecie nadkola,a ja szoruje rurkami od klimy po asfalcie:facepalm: czorny kiedy jakaś ustawka?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
glazura zapodaj będziesz mile zaskoczony kropelkowaniem:naughty:
-
Pompa wspoamagania -- jakiej firmy ?
Pracowałem w sklepie,ale nie natknąłem się na tą firmę.Zarzuć firmy jakie masz do wyboru
-
[B5 APS] by czorny
wyjdzie o 2mm mniejsze et niż u mnie także nie zauważalna różnica i myślę,że będzie to dobrze wyglądało,a przy tym naciagu opona nie wyjdzie poza obrys. Ogarniaj dystans i musimy się zgadać na foto:naughty: Aaa i przygotuj sie na pytania czy chcesz mercedesa z audi zrobić
-
[B5 APS] by czorny
o wiele lepiej siadły na aucie niz myslałem:naughty: poniżej 15 to nie bardzo bo wiesz co bedzie od wewnątrz:wink:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
o masakra,pod rsbody:decayed: aleeee dobrze Ci idzie 3mam kciuki za ogarnięcie bo dobrze to zaczyna wyglądać
-
[B5 APS] by czorny
Ładnie wygląda:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Żeby nie było,że nic się nie dzieje:decayed: 4300k on board:wink:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
zniszczyłeś system tym setupem chłopie:naughty:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Jak jeszcze zdejmiesz pare mm to będzie naprawde mega,chociaż już mi sie podoba:jerk:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
tak to się robi z załogą Rosyjski samochód vs Próg zwalniający
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
chyba,że po lifcie zmodyfikowali miejsce nad półośką,ale z osłoną to hardkor ona już pewnie na ziemi leży bo mi dużo nie brakowało:wink:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
No łądnie to wygląda,na felgi zapodaj wosk,łatwiej domyć i się tak szybko nie brudzą i najlepiej nie hamuj:decayed:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
miarka tłumaczy taki dobry wygląd:naughty: robiłeś coś z osłoną nad półosią ? mam na myśli te boczne ścianki które sa wycięte pod półośki
-
[B5 APS] by czorny
Mo podczas jazdy o pomocnicze nie obciera ale jak pokonuje coś z ukosa to rant felgi trze o pomocniczą,więc weź pod uwagę minimalne ruchy felgi względem amora:wink:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Tez mi gleby brakuje,ale mysle,że jak wyczernisz opony to też to będzie inaczej wyglądało wszystko.Czekam aż ogarniesz wszystko,jaram sie:wink:
-
[B5 APS] by czorny
daj chociaż 215/40 i 225/40
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Dobre szoty dajesz reszte:naughty:
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
na rotach by było tłusto