Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Przód usiadł jeszcze,dzisiaj już palca nawet pod kątem nie włożę z przodu więc zszedł poniżej 60cm a tył się dopasuje na dniach:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Z forumową b6:wink:
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Proste koło ale efekt jest,fanie wygląda i pasuje do budy w tym kolorze:wink:
-
[B5 APS] by czorny
No właśnie,gdzieś uciekłeś potem
-
[B5 APS] by czorny
No ogarneli chłopaki organizację jak trzeba.E bez przesady przyzwoicie wygląda:wink: Fajny masz patent z subem:naughty:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
nadkola nie ruszane z tył rantów brak z przodu nic nie ruszałem,niżej można tylko przy skręcaniu mocnym chyba półośke słysze:decayed: 60 od nadkola do ziemi:wink: a gewinde to fk
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
dzięki:wink: 8.5et26 9.5et33
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
jak mi nic planów nie popsuje to tak. Audi już leży pod pracą na glebie i kołach:banan: fotki będą jak ustawie wszystko jak trzeba i umyje:wink: ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 13:54 ---------- Mała zapowiedź jak audi wygląda,na samym początku filmu:naughty:
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
musi być zgrana bo inaczej kąt wtrysku się rozjeżdża.Tzn możesz jeździć ale to nie będzie to co powinno
-
[B5 APS] by czorny
Oglądałem macałem audi daje radę,koło na żywca naprawde fajnie wygląda w tym kolorze.Miło było poznać
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
A mi się tam ledy podobają na dupce:naughty:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Lubie wiosne,bo codziennie jakieś audi na dobrym kole się pokazuje:naughty: mega dobrze wygląda:slina:
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
cos czuje ze mniej niz 61, jakos 60 przod kurde,ma niżej niż ja na 35.... idę kręcić gwintem:naughty:
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
obstawiam 61 do błotnika:naughty: Ładnie usiadły,jest koło jest gleba,dla mnie grubas:wink:
-
[B5 AJM] OGrowóz
Noo ladnie prosie weszło,podoba mi się tylko trochę pokręcić
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
zawsze można zerwać gdyby ktoś bardzo chciał
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Ciekawie będzie z tym boxem na glebie,czekam na gwint i foty na kołach:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
jakiej operacji koszt, nic nie czaje no nerki,bo żeś tyle w auto wpakował już
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Pokaż jak to świeci:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Bardzo fajny mod,trzeba pomyśleć o tym w przyszłości:naughty:
-
olej albo ropa z tłumika
Dymek i czarna maź to na moje olej,turbo może troche puszczać,też zostawiam ślady po odpaleniu takie jak opisujesz.Co do kulawego chodzenia po przegazowaniu to na zimnym mógł się zawiesić.I tutaj też miałem to samo w poprzednim aucie,jak dostał wyższe obroty na zimnym to kulał dymił i gasł po odpaleniu było już ok,na ciepłym nigdy się nie zdażyło.Także opisujesz dwie różne sytuacje które z przypadku nastąpiły jedna po drugiej.Takie jest moje zdanie
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dostałem w takich pieniądzach,że grzech było nie brać ehh chyba sie starzeje:grin: ---------- Post dopisany 10-04-2013 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 12:36 ----------
-
[B5 APS] by czorny
haha hejterzy:polew:
-
[A4 AHH] Niepozorna Audi z małymi modami wita:)
Jesli chodzi o polerkę to nawet ok1k musisz liczyć jeżeli chcesz mieć zrobiona dobrze.Jezeli na szybko czyli 4-6h to możesz dac i 400zł ale nie wiem czy będziesz zadowolony.Dobra polerka kilkustopniowa NIE trwa 1dzień
-
Czy można olej starszej produkcji zmieszać 50/50 ze świeżym (nowym)?Motul Specific PD
Ja bym lał,co innego olej który jest w silniku a taki z bańki.