Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tydzień minął ?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
po jednej stronie jedne a po drugiej drugie:naughty:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Genialnie pasują do b5,kolor niszczy:kox:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Wy nie jesteście normalni:grin:
-
[B5 AHU] Podgrzewacz płynu chłodzącego w 1.9 TDI
Jakby ktoś chciał to za 50zł oddam ori z forda,wyciągnięty z powypadka praktycznie wygląda jak nówka.Chciałem kiedyś do auta wsadzić ale zdążyłem sprzedać auto,a następne już miało:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobrze opona weszła,przymiarki już jakieś były?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
takie coś miałem w pasku i co 2 dni trzeba było dygać pompką bo nikt nie dał rady uszczelnić a co do zakrętów to zwalniałem,żeby nie zdjąć opony bo kiedyś w golfie chyba pasta jeszcze nie wyschła i zdjąłem oponę na zakręcie przy 80km/h:thumbdown: Chłopaki wciskają teraz 215/35 na 10j jak zrobią wrzuce foto:naughty:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Gracjan Ja sie nie lubię rozstawać
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
co do scansola duży działa zdecydowanie lepiej niż ten w małej puszce:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Wszystko w dużych bańkach skąd ja to znam:grin: dobre zakupy:wink:
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Na tej zasadzie każdy by musiał remont robić.Każdy kto ma jakieś pojęcie potrafi wstępnie ocenić silnik,a najlepiej jak w komorze jeszcze jest to nie widzę problemu.Silnik po remoncie to już nigdy nie będzie to samo.Nie mówię tu oczywiście o planowaniu czapki bo to można nazwać kosmetyką a nie remontem.Takie jest moje zdanie przynajmniej:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
junior starzeje się nie no a poważnie to jutro mi kumpel podrzuci 225 i zobaczymy ile będzie za nie chciał i w jakim są stanie.Zmienia felgi z przodu z 10cali na 11 i te mu będą za małe:kox: Sprawa otwarta w każdym razie:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
do wczoraj skłaniałem sie bardziej do 225,ale teraz już sam nie wiem:decayed:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
No to mamy 2:1 jeszcze przez tydzień będe oglądał jak sie naciągają ale na 205 do przodu już się nie dam namówić
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Ja wiem,że masz różne szerokości tylko pytam bo na zdjęciu to zawsze trochę inaczej wygląda.Ale rzuca się to jakoś strasznie w oczy? Inna szerokośc to znowu inna wysokość Domyślam się,że negatyw na tyle się pojawi?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Sympatycznie:naughty: powiedz mi widać sporą różnicę w naciągu opony przód-tył? bo widze,że oponki takie same 4 a ja właśnie stoje przed takim dylematem:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Naciągneliśmy 215/35 na 9,5cala bo kumplowi na 10cali nie wskakują i maja się "naciągnąć" na moich:decayed: Tak patrze na to i nie wiem sam czy szukać 225 czy brać 4x215:naughty: co Wy na to?
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
ile masz do najniższego punktu teraz + -? bo ja mam zamiar na takim setupie schować opone:decayed:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Niszczy mnie kolor budy:naughty: z przodem myślisz bo nie chcesz nisko czy masz z czymś problemo?
-
[B5 APS] by czorny
Ale idzie w parze,ze spalaniem:decayed: a poważnie good work dobrze wygląda a jeszcze lepiej chodzi:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
przykładowo:wink:
-
210+11mm
0.8bara w piku sie wychyli na 1,1
-
210+11mm
Na program jeszcze poczeka,wcześniej IC,suszarka i mody pompy:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Miałem na myśli taki w wersji hard czyli pochowanie kabli itp:wink: Ale domyślam się,że będzie czyste ori:rolleyes:
-
210+11mm
zapomniałem najważniejszego,oczywiście bez strojenia:wink: pompa moja,tłoczek z renówki,fale zostawiłem bo program nie ruszany jeszcze