Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wajsik86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wajsik86

  1. albo wygląd,albo wygoda:wink:
  2. No może być fajnie tylko opony 35 daj:naughty:
  3. Dobre koło,własnie powiedz jaki kolor chociaż mam nadzieję,że zostaniesz przy ori:wink:
  4. W słońcu wygląda spoko,ale wiem,że trzeba sie napocić,żeby pod lampą było lustro i nie chodzi tu tak bardzo o sam finisz tylko utrzymanie.Po dwóch godzinach od umycia przetrzesz palcem i już sie nadaje do korekty:decayed: nie myślałeś o kwarcu?
  5. Pokaż lakier np. na klapie pod dobrą lampą a nie z daleka w sloncu:naughty:
  6. I lepiej:wink: chociaż co do kół bym się zastanawiał bo u mnie na klapie też już nie było ale nie wiem czy z nie ładniej
  7. Wajsik86 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mega dobrze siadł na tym kole,podoba mi się kiedy nizej schodzisz
  8. Zmiotłeś mnie tym kołem:jerk: ja sie tak nie bawie:decayed:
  9. grubo,ogarniaj detale i zapodaj fotki bo zapowiada się nieźle:naughty:
  10. Aj konkretnie wygląda na tym kole,szkoda,że tak mało fotek tylko:wink:
  11. ja miałem daszki obszyte i wyglądało spoko
  12. Dzięki,ale jeszcze jest sporo do ogarnięcia i chciałbym centa z przodu jeszcze zejść a z tył 2:decayed: Na krajówkach ludzie sie dziwnie patrzą że po koleinach jade:grin: zrobiłem trasie z poznania przez leszno,głogów do zgorzelca,nie obyło się bez obcierek ale nie jest źle w drugą stronę nie przytarł nigdzie już progi biorę z ukosa:wink: Coś za coś na plus wygląd i prowadzenie w zakrętach na minus koleiny w których jest strasznie nerwowy. Po drodze czujnik temperatury jeszcze mnie zaczął oszukiwać,ale już wymieniony i jest jak trzeba.Przed wyjazdem jeszcze końcówka drążka wymieniona bo stara pukała.Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale co nie rusze jakiejś śruby to zardzewiała tak jakby na montażu skręcone wszystko było na sucho:facepalm:
  13. W pełni rozumiem wybór opony,żeby dobrze wyglądało fajnie jest schować bieżnik,a żeby się 35 schowało to musi być <60:wink:
  14. Moje szoty z Rothen:whistling:
  15. Bardzo fajny egzemplarz,po opisie wnioskują,że trafił w dobre ręce,bezawaryjności:wink:
  16. b5 ma taki lakier,że ryski robią sie po czystej fibrze więc po zimie jest co ogarniać
  17. Ładny wynik,to już przyjemnie jedzie:wink: i daje rade 18nastki toczyć
  18. Jak tam korekta?
  19. Dzięki za pozytywne komenty:wink: Miałem kiedyś wrzucić foto środka,no to jest..
  20. Widziałem malowane daszki,porażka:facepalm:
  21. Jedziemy na wakacje:grin: gniecie,mega fajnie to wygląda teraz:wink:
  22. Na powietrzu będzie koks:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.