Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
albo wygląd,albo wygoda:wink:
-
[B5 APS] by czorny
No może być fajnie tylko opony 35 daj:naughty:
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
Dobre koło,własnie powiedz jaki kolor chociaż mam nadzieję,że zostaniesz przy ori:wink:
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
i od razu lepiej wygląda:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
W słońcu wygląda spoko,ale wiem,że trzeba sie napocić,żeby pod lampą było lustro i nie chodzi tu tak bardzo o sam finisz tylko utrzymanie.Po dwóch godzinach od umycia przetrzesz palcem i już sie nadaje do korekty:decayed: nie myślałeś o kwarcu?
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
ładnie siedzi skubana:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
Pokaż lakier np. na klapie pod dobrą lampą a nie z daleka w sloncu:naughty:
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
I lepiej:wink: chociaż co do kół bym się zastanawiał bo u mnie na klapie też już nie było ale nie wiem czy z nie ładniej
-
[B5 1Z] A4 TDi
mega dobrze siadł na tym kole,podoba mi się kiedy nizej schodzisz
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Zmiotłeś mnie tym kołem:jerk: ja sie tak nie bawie:decayed:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
grubo,ogarniaj detale i zapodaj fotki bo zapowiada się nieźle:naughty:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Aj konkretnie wygląda na tym kole,szkoda,że tak mało fotek tylko:wink:
-
[B5 APS] by czorny
ja miałem daszki obszyte i wyglądało spoko
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dzięki,ale jeszcze jest sporo do ogarnięcia i chciałbym centa z przodu jeszcze zejść a z tył 2:decayed: Na krajówkach ludzie sie dziwnie patrzą że po koleinach jade:grin: zrobiłem trasie z poznania przez leszno,głogów do zgorzelca,nie obyło się bez obcierek ale nie jest źle w drugą stronę nie przytarł nigdzie już progi biorę z ukosa:wink: Coś za coś na plus wygląd i prowadzenie w zakrętach na minus koleiny w których jest strasznie nerwowy. Po drodze czujnik temperatury jeszcze mnie zaczął oszukiwać,ale już wymieniony i jest jak trzeba.Przed wyjazdem jeszcze końcówka drążka wymieniona bo stara pukała.Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale co nie rusze jakiejś śruby to zardzewiała tak jakby na montażu skręcone wszystko było na sucho:facepalm:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
W pełni rozumiem wybór opony,żeby dobrze wyglądało fajnie jest schować bieżnik,a żeby się 35 schowało to musi być <60:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Moje szoty z Rothen:whistling:
-
[ B5 AGA] Furmanka Brachiego
Bardzo fajny egzemplarz,po opisie wnioskują,że trafił w dobre ręce,bezawaryjności:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
b5 ma taki lakier,że ryski robią sie po czystej fibrze więc po zimie jest co ogarniać
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
reszty nie dostałem jeszcze:wink:
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Ładny wynik,to już przyjemnie jedzie:wink: i daje rade 18nastki toczyć
-
[ALL B5] Audi S4
Jak tam korekta?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dzięki za pozytywne komenty:wink: Miałem kiedyś wrzucić foto środka,no to jest..
-
[B5 APS] by czorny
Widziałem malowane daszki,porażka:facepalm:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Jedziemy na wakacje:grin: gniecie,mega fajnie to wygląda teraz:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Na powietrzu będzie koks:naughty: