Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
adamiszyn planuje droge przed wyjazdem,ale on est hardcore ranty felgi sie wycierają o błotniki:wink: fajnie gada,szkoda by było uciszyć taki dźwięk:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
wykres wygląda jak po samych wtryskach raczej
-
[ALL B5] Audi S4
na 20 też dobrze:naughty:
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
9.5 cala z tył dotyka rantem gwintu przy et ok 28 więc dystans musisz mieć
-
[B5 APS] by czorny
haha widac,że długi weekend na forum:grin:
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Ładnie się dzieje,jak tak dalej pójdzie to przedlift będzie rarytasem:grin: Czorny nie tak szybko zima idzie do góry trza kręcić
-
Polerowanie ręczne co polecacie
dokładnie,ręcznie to można sobie przy klamkach i wnęki robić
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Gruby był ale dobrze,że teraz się na audi przesiadłeś zdecydowanie bardziej mi pasuje:wink: co nie zmienia faktu ze jak na tamte czasy ford był mega dobry
-
co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
Ja zawsze na trasę kleje paski z taśmy papierowej niebieskiej,kłade antene w lewym gornym narożniku dachu i miałem problem z zarysowaniami lakieru przez kabel teraz kleje pasek pod magnes aż pod ramkę drzwi i nic się nie rysuje,a taśma czy mokra czy sucha jeśli ją odkleić w ciągu 12h nie zostawia śladu:wink:
-
Czy wycierać auto?
To uwierz,że się nic nie dzieje,prawie codziennie traktuje ściągaczką nowe prosiaki i nie ma żadnych rysek a jestem na to uczulony:wink: Co do nawoskowanych to wosk daje ściągaczce fajny poślizg i woda się lepiej skrapla.Ale tak jak mówiłem jeśli ktoś chce osuszyć jedno auto to bez ściagaczki flufy spokojnie ogarnia. Irchy używałem kiedyś i z przyjemnością się jej pozbyłem po pierwszym kontakcie z ręcznikiem do osuszania:decayed:
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Dobrze na tym kole wygląda.Pomyśl o boilarzu zamiast o szpachlowaniu dachu i maski,sa ludzie którzy wyciagaja wgniotki a szpachla to zawsze szpachla tym bardziej ze takich elementów jak dach czy maska nie powinno się szpachlować
-
Czy wycierać auto?
dobry fluffy nie jest zły,można przed nim ściągnąć wodę ściagaczką tylko należy spełnić podstawowe 3 zasady musi być dobra ściagaczka,auto musi być mega dobrze spłukane,ściagaczka najlepiej jak jest wypłukana przed samym użyciem. Zaraz pewnie ktoś powie,że to zło,ale uwierzcie jeśli zachowuje się odpowiednie środki ostrożności z lakierem się nic nie dzieje,robię tak nowe auta i jest ok. Chociaż fluffy spokojnie jedno auto ogarnie i bez ściagaczki:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Dziwnie ten łokieć między kubłami wygląda teraz:decayed: ale zmiana mi się podoba,przy Twoim podejściu do tematu tył może byc całkiem fajnie ogarnięty co da całkiem ciekawy powiew świeżości w tym projekcie:wink:
-
[b5 afn]
Poszukaj normalnych lamp na przód i tył bo na tych jest tragedia.Stara sprawdzona zasada koło i gleba nic więcej nie trzeba:wink:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
działaj działaj jak ładnie wyjdzie to widze,ze będziesz miał kolejkę do połowy przyszłego roku bo ja też sie pisze:grin:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Czyli jest lekko wyżej niż u mnie na 18 a wygląda mega konkretnie i da się latać jedyny minus ze w zasadzie nie masz amortyzacji:decayed: chociaż i tak pewnie lepiej niż patent na rure z odbojem zamiast amora:grin:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
a tak orientacyjnie ile masz od nadkola z przodu? bo mam plan tylko informacji mi brakuje:naughty: Co z tymi fotkami w dzień? bo pięknie siedzi:naughty:
-
A4 Diesel
jak najmocniej:grin: jesli z przodu nie masz dystansu to zejdziesz sporo ale tył Ci nie wejdzie w nadkole z ta oponą. Generalnie fajne mody i audi dobrze wyglada:wink:
-
Jaki Wosk na zimę ?
idzie umyć na bezdotyku ale jak jest proszek a nie jakaś woda z mydłem.Druga sprawa jak masz wosk na aucie to bezdotyk wymięka bo zwyczajnie kropelkuje zamiast myć.Na bezdotyku chemią najlepiej sie myje auta bez wosku:wink: Co do osłabiania wosku masz rację zmywają wosk może nie za pierwszym razem ale jednak
-
[ALL B5] Audi S4
Kierownica mega,bardzo przyjemnie leży w rękach ten materiał,aż szkoda zakładać ręlawiczki:naughty: jak sie dba to bedzie długo słuzyła,do performance i całej otoczki moim zdaniem pasuje bardzo dobrze.Dodatkowy plus,że w rękawiczkach nie wypalcujesz ekranu:grin:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Czarne też mi bardziej podchodziły,ale od czasu do czasu trzeba cos zmienić dobrze wygląda teraz:whistling:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
dobre koło,zmiana na plus tylko czekać na efekt końcowy:wink: 10j wejdzie spokojnie:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nic nie trzeba ciąć,jak będzie air to sie samo uklepie przez jeden sezon i nie wygląda to tak strasznie jak wycięta japa:wink:
-
[B5 ADP] Moja Czerwona.
Ładna,widać,że zadbana.Lampy mi się nie podobają poliftowy ori przód i tył by tu ładnie usiadł.Niby nie dużo a zwraca uwagę na siebie na ulicy pewie.Pozdro:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Odma którą kupiłem jakiś czas temu długo nie pożyła musiałem kupić następną... Przy okazji wymiany osłony przegubu wywaliłem jeden wahacz bo miał luz na sworzniu już,ale wiedziałem,ze tak będzie decydując się na ten model:decayed: powiem nawet,że nie jest z nimi tak źle jak niektórzy twierdzą Do tego po kilku testach wyszło,że pompa najlepiej pracuje na nastawniku,tłokorozdzielaczu i nurnikach z jednego modelu i ta trójka jest przeszczepiona z renówki.Poprawił się moment z dołu,spadło spalanie i końcówki wydechu wreszcie nie zachodzą sadzą jak przedtem.Dawka na jałowym ustawiona na ok 7mg. Z ciekawości ostatnio ustawiłem się z golfem mk4 asv+chip który podobno ma 136km i ze świateł nie miał szans z rolki był blisko do tego a4 jest cięższe więc pozytywnie byłem zaskoczony:whistling: ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 17:52 ---------- Style'd