Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wajsik86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wajsik86

  1. adamiszyn planuje droge przed wyjazdem,ale on est hardcore ranty felgi sie wycierają o błotniki:wink: fajnie gada,szkoda by było uciszyć taki dźwięk:naughty:
  2. Wajsik86 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wykres wygląda jak po samych wtryskach raczej
  3. na 20 też dobrze:naughty:
  4. 9.5 cala z tył dotyka rantem gwintu przy et ok 28 więc dystans musisz mieć
  5. haha widac,że długi weekend na forum:grin:
  6. Ładnie się dzieje,jak tak dalej pójdzie to przedlift będzie rarytasem:grin: Czorny nie tak szybko zima idzie do góry trza kręcić
  7. dokładnie,ręcznie to można sobie przy klamkach i wnęki robić
  8. Gruby był ale dobrze,że teraz się na audi przesiadłeś zdecydowanie bardziej mi pasuje:wink: co nie zmienia faktu ze jak na tamte czasy ford był mega dobry
  9. Ja zawsze na trasę kleje paski z taśmy papierowej niebieskiej,kłade antene w lewym gornym narożniku dachu i miałem problem z zarysowaniami lakieru przez kabel teraz kleje pasek pod magnes aż pod ramkę drzwi i nic się nie rysuje,a taśma czy mokra czy sucha jeśli ją odkleić w ciągu 12h nie zostawia śladu:wink:
  10. To uwierz,że się nic nie dzieje,prawie codziennie traktuje ściągaczką nowe prosiaki i nie ma żadnych rysek a jestem na to uczulony:wink: Co do nawoskowanych to wosk daje ściągaczce fajny poślizg i woda się lepiej skrapla.Ale tak jak mówiłem jeśli ktoś chce osuszyć jedno auto to bez ściagaczki flufy spokojnie ogarnia. Irchy używałem kiedyś i z przyjemnością się jej pozbyłem po pierwszym kontakcie z ręcznikiem do osuszania:decayed:
  11. Dobrze na tym kole wygląda.Pomyśl o boilarzu zamiast o szpachlowaniu dachu i maski,sa ludzie którzy wyciagaja wgniotki a szpachla to zawsze szpachla tym bardziej ze takich elementów jak dach czy maska nie powinno się szpachlować
  12. dobry fluffy nie jest zły,można przed nim ściągnąć wodę ściagaczką tylko należy spełnić podstawowe 3 zasady musi być dobra ściagaczka,auto musi być mega dobrze spłukane,ściagaczka najlepiej jak jest wypłukana przed samym użyciem. Zaraz pewnie ktoś powie,że to zło,ale uwierzcie jeśli zachowuje się odpowiednie środki ostrożności z lakierem się nic nie dzieje,robię tak nowe auta i jest ok. Chociaż fluffy spokojnie jedno auto ogarnie i bez ściagaczki:wink:
  13. Dziwnie ten łokieć między kubłami wygląda teraz:decayed: ale zmiana mi się podoba,przy Twoim podejściu do tematu tył może byc całkiem fajnie ogarnięty co da całkiem ciekawy powiew świeżości w tym projekcie:wink:
  14. Wajsik86 odpowiedział(a) na lukasz6341 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Poszukaj normalnych lamp na przód i tył bo na tych jest tragedia.Stara sprawdzona zasada koło i gleba nic więcej nie trzeba:wink:
  15. działaj działaj jak ładnie wyjdzie to widze,ze będziesz miał kolejkę do połowy przyszłego roku bo ja też sie pisze:grin:
  16. Czyli jest lekko wyżej niż u mnie na 18 a wygląda mega konkretnie i da się latać jedyny minus ze w zasadzie nie masz amortyzacji:decayed: chociaż i tak pewnie lepiej niż patent na rure z odbojem zamiast amora:grin:
  17. a tak orientacyjnie ile masz od nadkola z przodu? bo mam plan tylko informacji mi brakuje:naughty: Co z tymi fotkami w dzień? bo pięknie siedzi:naughty:
  18. Wajsik86 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak najmocniej:grin: jesli z przodu nie masz dystansu to zejdziesz sporo ale tył Ci nie wejdzie w nadkole z ta oponą. Generalnie fajne mody i audi dobrze wyglada:wink:
  19. idzie umyć na bezdotyku ale jak jest proszek a nie jakaś woda z mydłem.Druga sprawa jak masz wosk na aucie to bezdotyk wymięka bo zwyczajnie kropelkuje zamiast myć.Na bezdotyku chemią najlepiej sie myje auta bez wosku:wink: Co do osłabiania wosku masz rację zmywają wosk może nie za pierwszym razem ale jednak
  20. Kierownica mega,bardzo przyjemnie leży w rękach ten materiał,aż szkoda zakładać ręlawiczki:naughty: jak sie dba to bedzie długo słuzyła,do performance i całej otoczki moim zdaniem pasuje bardzo dobrze.Dodatkowy plus,że w rękawiczkach nie wypalcujesz ekranu:grin:
  21. Czarne też mi bardziej podchodziły,ale od czasu do czasu trzeba cos zmienić dobrze wygląda teraz:whistling:
  22. dobre koło,zmiana na plus tylko czekać na efekt końcowy:wink: 10j wejdzie spokojnie:naughty:
  23. Nic nie trzeba ciąć,jak będzie air to sie samo uklepie przez jeden sezon i nie wygląda to tak strasznie jak wycięta japa:wink:
  24. Ładna,widać,że zadbana.Lampy mi się nie podobają poliftowy ori przód i tył by tu ładnie usiadł.Niby nie dużo a zwraca uwagę na siebie na ulicy pewie.Pozdro:wink:
  25. Odma którą kupiłem jakiś czas temu długo nie pożyła musiałem kupić następną... Przy okazji wymiany osłony przegubu wywaliłem jeden wahacz bo miał luz na sworzniu już,ale wiedziałem,ze tak będzie decydując się na ten model:decayed: powiem nawet,że nie jest z nimi tak źle jak niektórzy twierdzą Do tego po kilku testach wyszło,że pompa najlepiej pracuje na nastawniku,tłokorozdzielaczu i nurnikach z jednego modelu i ta trójka jest przeszczepiona z renówki.Poprawił się moment z dołu,spadło spalanie i końcówki wydechu wreszcie nie zachodzą sadzą jak przedtem.Dawka na jałowym ustawiona na ok 7mg. Z ciekawości ostatnio ustawiłem się z golfem mk4 asv+chip który podobno ma 136km i ze świateł nie miał szans z rolki był blisko do tego a4 jest cięższe więc pozytywnie byłem zaskoczony:whistling: ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 17:52 ---------- Style'd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.