Treść opublikowana przez Wajsik86
-
Jaki wosk ? od A do Z
Warto tez odtluscic auto przed nałożeniem cleanera wtedy lepiej sie to wszystko trzyma. Alkoholem izopropylowym lub zmywaczem sylikonowym,jeśli to problem mozna umyć auto ludwikiem i położyć cleaner potem wosk. A po osuszeniu docierać wlasnie Qd,jeśli zależy Tobie na szybkim efekcie po wytarciu użyj megsowego wosku z lini gold class,dla mnie kozak,widac różnice juz w trakcie aplikacji. Jest w czym wybierać ale skoro masz megsa to podałem Tobie megsowe produkty.
-
210+11mm
w sofcie cały czas się coś dzieje a w zasadzie ten z gielaba wywalony,a wgrany modzony od podstaw przez kolegę,ale jakieś logi są turbo VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM po zwiększeniu ciśnienia w pompie wynik sie poprawił VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dymienie znikome,szarpania nie ma,porobiony dzisiaj zchipowany dymiący golf mk4 z vnt na jakieś 130ps
-
[B5 APS] by czorny
pasuj to jak trzeba:decayed: grube mody od zeszłego sezonu i wszystkie trafione! brawo
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
kozacko Ci to wyszło:naughty:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Tylko ze one juz jeździły na sporej dawce i nigdy nie miałem takiej sytuacji,no i ten błąd nastawnika mnie zastanawia chyba ze cos w programie jest pogrzebane. Max napięcie ma juz od 2100. Kumpel miał odcinke a u mnie brak ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ---------- Już problem wyjaśniony - nastawnik ma max napięcie minimalnie poniżej zadanego 4.5V dlatego wali błędem,ale idzie to ogarnąć bez zmniejszania napięcia zadanego:wink: ---------- Post dopisany 28-02-2014 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 19:56 ---------- Stare nakrętki sie nie chciały odkręcić więc jest komplet nowych Co do modow silnika soft cały czas sie zmienia. Tak przy okazji do ilu stopni wyprzedza wam kat wtrysku?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no moze tu jakoś wygląda ja założyłem i zdjąłem bo mi sie nie podobało:thumbdown:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
potrzebna jest jeszcze ta część z której wycieraczki wychodzą,żeby to wszystko leżało jak trzeba bo inaczej słabo to wygląda,więc wbrew pozorom nie wychodzi tak tanio:wink:
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Opona na tym spoko,ale kolor mi sie osobiście nie podoba ale to moze dlatego ze jestem tradycjonalistą pod tym względem
-
[B5 APS] by czorny
Jak zabierają dowód znaczy ze to juz projekt poważny jest
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
fajna felga ale mała a co za tym idzie konkretna gleba musi być złoty środek dobrze wygląda
-
[B5 APS] by czorny
nie trzeba zapowiadać bo juz jest:decayed: za chwile będzie wstyd jeździć na zimie:facepalm:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja miałem w pasku ukryte i NIGDY WIĘCEJ! przy takim naciągu jak miałem z przodu musiałem pompować często a przy tych wentylkach to strasznie upierdliwe.Przejściówką odkręcić zaślepkę,wkręcić przejściówke,napompowac,wykręcić,wkręcić zaślepke:facepalm: na jednym wentylku schodziło mi też powietrze bo jednak są skręcane więc istnieje taka możliwość.Nie wspomne już ile razy grzebałem pod autem za przejściówką bo sie pokulała:decayed: Fajnie to wygląda ale nie praktyczne:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Ładnie się naciągnęła,może to fajnie na aucie wygladać jak dobrze spasujesz:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
dobry przykład,że jak się czegoś nie umie to się tego nie robi:grin:
-
210+11mm
Tak jak mówisz było na szybko,chodziło głownie o błąd nastawnika bo łapał błąd i normalnie logow nie pozwalał zrobic. Mapa dymienia nie ruszona.Do tego chyba sie dwumas odezwał bo w okolicach 2tys mam szarpanie którego nie ma po mocniejszym wcisnieciu gazu lub jego odouszczeniu.
-
210+11mm
Jest podbite loga juz nie robiliśmy.Celujemy w 10bar ale sprzęt trzeba ogarnac bo po 8 paliwo znalazło sobie inne ujście
-
210+11mm
Jakiś czas temu zamieniłem się na kompa z kumplem który miał tam program z G-lab.Jak się potem okazało program to gotowiec i to beznadziejny,nastawnik walił błedem bo zadane napięcie grubo ponad 5v,nie szło opanować dymienia,egr nie ruszony programowo,przeładowanie turbo pokazałby dopiero przy 1,6b(program pod seryjne turbo:grin:).Generalnie firmy G-Lab nie polecam bo zwyczajnie naciągają ludzi.Dzięki uprzejmości znajomego który zrobił kilka poprawek na szybko,teraz jest lepiej.Przede wszystkim brak błędu nastawnika,opanowaliśmy dymienie,poprawiło się wysterowanie kąta wtrysku.Pierwsze logi całość jeszcze nie dograna,ale auto znacznie lepiej jedzie 001: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 003: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 004: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 008: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 011: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM tutaj 1 grupa tak jak wyszło z glabu 001: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
[B5 APS] by czorny
Ładnie go położysz na tej oponie:naughty:
-
[B5 AFN] Avant by rollek
Ja pamietam nie wiem jakim cudem Ty pamiętasz
-
[B5 AFN] Avant by rollek
to teraz dałeś z tym kalendarzem:grin: zakładaj ciekawe koło,ładnie posadź i bedzie jak trzeba zresztą widać,że czujesz klimat:wink:
-
[A4 Avant AFn] siwusa
felga ciekawa. Ładnie zmieniałeś te samochody oby ten został na dłużej:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Biedny bogatego nie zrozumie
-
[B5 APS] by czorny
tą sobie zostawi na daily bo to prawie seria tylko już poliftowa:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
W prosiakach są takie przepustnice tylko wyprowadzone na sam koniec wydechu,takie 3.8 albo 4.8 genialnie na tym gada:naughty:
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Flexipads zielony ręcznik 40x40 jeden z delikatniejszych idealnie sie nadaje tam gdzie ryski od patrzenia sie robią