Treść opublikowana przez Wajsik86
-
Auta ode mnie
No niestety robione jabłkiem
-
Auta ode mnie
Czarne uni po lakierniku czyli hologramy w każdą stronę Fg400,2500,4000 na koniec hdc+zymol glasour Foto maski,a wcale najgorsza nie była Coś tam zaczyna już wyglądać I po wosku:wink: ---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- Audi 80 z małym przebiegiem jak na to auto bo poniżej 200tys ale za to dobrze zapuszczone,lakier oryginalny.Dokładne mycie,glinkowanie,potem w ruch poszła maszyna i menzerna i na koniec wosk z polytopa.W środku gruntowne sprzątanie bez prania,tylna szyba mleczkiem autoglyma robiona na 3 razy bo nie chciało puścić już po umyciu było widać co mnie czeka glinka gdzieś tam w trakcie,lekko nie miała dach... dach trochę później... maska... 50/50 i jakieś tam fotki w trakcie Błotnik trochę później... I tak to wyglądało na końcu Nie była to pełna korekta bo miałem na to tylko weekend,ale prezencja zdecydowanie sie poprawiła:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Co to za detailer masz w ręce ? Nie znam
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
No wreszcie
-
Jaki wosk ? od A do Z
Ja właśnie robię czarne uni po farecli od lakiernika
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Marcinas mi zrobił małego moda ---------- Post dopisany 08-06-2014 at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 22:50 ---------- przód 59,5 i przy okazji foto jak 312 wygląda za 19nastką,wniosek taki,że albo trzeba kupić większe hamulce albo zabudowane felgi:decayed:
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
dobre koło,sam o takim myślałem nie raz.jakiś dystans do tego?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Zderzaki odkąd zaczęli automatem malować maja inny kolor nawet w prosiakach szczególnie po wosku to dobrze widać.ale wiem,ze to wkurza
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Czerwony czy biały zawsze maja problem dobrać,u nas pół auta malowali drugi raz bo nie trafili:)
-
[B5 APS] by czorny
Ja pier grubas,jest ameryka
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ale żeś wybebeszył środek:decayed: wygłuszasz coś od razu?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
ładnie ładnie sesje jakas ogarnij wreszcie:wink:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Chce malować na czerwono
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
Zmierz średnicę no fk miał dwa rozmiary nakrętek.
-
[B5 APS] by czorny
Z przodu ma wszystko w kolorze to niech z tył tez tak bedzie mi sie podoba. Jeden worek szpachli Ci starczyl czy więcej poszło
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Nie wyszło zle,z ocena warto sie wstrzymać do finalnego setupu,czarny golf z poznania tez zaczynał podobnie a ostatecznie wyglądało to całkiem smacznie
-
Jaki wosk ? od A do Z
Prawda,upierdliwe to jest szczególnie jeśli klient ma odebrać zanim się wypoci.Chyba,że wygrzany wtedy szybciej dochodzi:wink: ale ja akurat lamp nie mam
-
Jaki wosk ? od A do Z
Właśnie po menzernie 2500,dalej umytej i wyipowanej dał różnicę nie ściemnił dał więcej połysku.Postaram się zapodać nast razem fotki o ile będzie dostępność sv bo jak na razie to się białe kruki robią A nie chciałbym zmieniać marki bo porsche odgórnie zaleca produkty sv no i ten zapach bije na głowę glasura:naughty: Co do prosiaka-klient dba to też się inaczej pracuje.Następna w kolejce będzie czarna bez ziarna po lakierniku,nie oglądałem pod hq,ale pod telefonem mega holsy wszędzie:facepalm: poczytałem tematy na forum i chyba ultrafiną na mokro przelecę
-
[B5 APS] by czorny
O rs Ci sie zrobił
-
Jaki wosk ? od A do Z
Hmm no to mamy jednak odmienne zdanie.Nie łączyłem sv z zymolem więc tutaj się nie wypowiem,ale osobno się bawiłem jednym jak i drugim.HDC daje mega efekt na ciemnych lakierach ale wymaga więcej uwagi niż cleaner fluid. Co do sv to akurat ostatnio pracowałem na białym lakierze i śmiało można było robić 50/50 samym cleanerem.Wiadomo wosk też robił swoje później.Ostatecznie byłem w szoku co się udało osiągnąć na białym lakierze.Żeby nie było,że wyssane z palca... Na stronie sam sv też się upiera,że cleaner zawiera olejki odżywiające lakier. Ważne,że jest efekt i ma się zadowolenie z wykonanej pracy,a to czy z cleanerem czy bez...
-
Jaki wosk ? od A do Z
Załóżmy na przykładzie zymola nie wyobrażam sobie położyć glasura bez hdc. Osobiście zauważyłem sporo różnice w trwałości wosku.swiss tez dużo daje. Uważam ze zwiększa przyczepność kryje lekko i podbija look ale każdy może mieć inne zdanie
-
Jaki wosk ? od A do Z
Nie zgodzę sie ze po korekcie nie kładzie sie cleanera. Raz ze usuwa ślady po myciu,dwa zawiera olejki które wchodzą w lakier,trzy poprawia przyczepność wosku.cleaner to nie tylko oczyszczanie lakieru.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mega dobrze Ci to wyszło,faktycznie połysk może by tu lepiej siadl,ale znaczek w czerni robi robotę w porównaniu do zeszłego sezonu jest mega progres
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Dobrze Ci to wyszło,na początku nie byłem przekonany ale wyglada to coraz lepiej. Negatyw miałem w 2 poprzednich autach i uważam to za dobry ruch bo poszerza i chowa koła. Odboje hardkorowe ale przy dobrym spasie bez powietrza chyba jedyne wyjście kolejny krok to rura zamiast amora
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ładnie lampy wygladają,pokazuj na aucie:naughty: