Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 APS] by czorny
Haha na wyspę
-
[B5 APS] by czorny
na zdjęciach zawsze to fajnie wygląda nawet czorny na wspomagaczach jedzie:grin: oglądałem w niedziele kilka aut które były we wrocku i znalazłem jedną szybę tylną która tak na oko rok nie ruszana szmatą Nie żebym ja miał idealny lakier po prostu potwierdzam,ze szewc bez butów chodzi:facepalm: ale mam zboczenie zawodowe na tym punkcie i lubię oglądać lakier,także nie masz sie co martwić slepy:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zdjęcia robią a opony bez dresingu
-
[B5 APS] by czorny
Ktoś takie małe GO zrobił,ze cieżko rozpoznać ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- Ale klamki drugiej brakuje wiec raczej nie a4:)
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Nie wiem czy jest co focic
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Kolega miał malowane słoneczniki i sie kleily do podsufitki
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Zestaw fajny,a cena normalna bo dobry gwint z regulacja to granice 7-10k do tego sterowanie air i sie robi taka kwota,a jak dobrze pamietam to na tym jeździli po torze wlasnie
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
O dobry pomysł żeby cos na ciepło zrobić z tym bo sie ludzie gapią jak skrecam
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Ale rant błotnika chcesz zostawić i rolowac tylko wew? Pytam bo ja mam 9 cali et30 wysokość podobna i obciera tylko o nadkole w środku ale juz od 20km/h przy każdym skręcie
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Fajnie siadło,przy 59 to już fajnie wygląda:wink: Jakie Ci tam et wyszło z przodu? bo namieszane z tymi dystansami i w końcu nie wiem:grin:
-
[B5 APS] by czorny
Ten złoto miedziany całkiem spoko wygląda nawet
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja tam widze ze czerwone cos przybyło w garażu
-
[B5 APS] by czorny
moim zdaniem koło w kolor to krok w tył w tym przypadku:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Ale ja wcale nie chce Ci sprzedawać
-
Auta ode mnie
Krzykliwe bo przepustnica na wydechu otwarta dzieki za dobre słowo,oby jak najdłużej tak wyglądał
-
Auta ode mnie
Postaram sie coś ogarnąć do zdjeć lepszego;) ---------- Post dopisany 30-06-2014 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 12:48 ---------- Następny prosiak,Panamera GTS.Przebieg ok 11k korekta dwu etapowa fg400,fg2500.Mycie ludwikiem z apc i szamponem:decayed: całość ponownie wyipowana i na to hdc + zymol carbon.Opony car valet(słabo ogarnia).Nadkola,plastiki zewnętrzne i komora polytop.Zdjęcia z prac robione telefonem,a efekt końcowy lustrem,fotki prosto z aparatu nie retuszowane I po wszystkim... ewentualne holsy to wosk,zdjęcia niecałą godzinę po aplikacji,a jak się zymol poci w słońcu to wiadomo:wink: na koniec jak to wygląda w ruchu
-
[B5 APS] by czorny
58 z palcem w d*pie:grin: ja mam 59 na 19:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Bo to koło pokroju rs'a i pasuje prawie wszędzie:naughty: podoba mi się kolor rotora,najlepszy możliwy
-
[B5 APS] by czorny
Wszystko sie da ludzie latają tym na codzień i chwala,wiadomo jak złe założysz lub masz pecha to poducha strzeli,wężyki sie wypna,zawory zamarzna itp. W pierwszych cayennach to było normalne zawieszenie tylko poduchy były obudowane bardziej i nic sie z tym nie działo:)
-
[B5 APS] by czorny
No jak sie szybko uwinales:) jutro paczka przyjdzie do Cię
-
Odpowietrznik
Możesz przegwintowac na większy odpowietrznik rodzajów odpowietrznikow masz w opór tylko katalog wziąć i zobaczyć np firma quick brake.Ja jestem zdania ze jeśli bedzie to z głowa przegwintowane na m12 i nie bedzie puszczać przy odpowietrzaniu to można spokojnie to w razie potrzeby na aucie zostawić.
-
[B5 APS] by czorny
Na śline spróbuj
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Szafa dobrze pisze,buda sie uklepie na kielichu od góry będziesz widział guzy od wahaczy:decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Warto wymienić płyn przy okazji. Ale jeśli chcesz tylko odpowietrzyc to możesz dwa przednie od najdalszego zaczynając. Chyba ze Ci ucieknie płyn ze zbiorniczka to wtedy lepiej tył tez ruszyć,przynajmniej ja bym tak zrobił.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Fajnie wyszło ma coś w sobie.Co do folii to jakoś nie jestem zwolennikiem ale nie wyszło źle nawet:wink: