Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 APS] by czorny
dobrze siadło,ale chyba jak dobrze widze auto wysoko wiec sie jeszcze coś zmieni:wink:
-
[B5 APS] by czorny
dobre koło:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
myjka parowa:facepalm:
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
opony sie ladnie naciagnęły,ale te koła pomarańczowe to do Twojego?
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
I dobrze ma sie podobać Tobie:) mi sie akurat spas nie podoba ale koło masz dobre
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Nie No tam Ci sie odległość nie zmieni bo koło sie rusza razem ze zwrtonica tylko przy et30 juz było mało wiec obstawiam ze palca nie wsadzisz
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Ile masz od rantu do zwrotnicy miejsca ? Nie obciera ?1
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Wiem jakie sa parametry koła i tez jeżdzę na codzien. Przy et40 bez dobrej gleby sa pochowane jak kolana u zakonnicy
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Idzie zejść do 60 z przodu przy et30 nie badz miętki
-
Jaki wosk ? od A do Z
Z tańszych onyxem mi sie fajnie pracowało i jeśli ktoś chce cos markowego w dobrej cenie to warto wziąć go pod uwagę
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Długo jeszcze ?
-
Jaki środek AIO wybrać?
Tak albo liquid gold
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
kierownice wysyłaj do bandziora jest kozak w tym temacie:wink:
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
nadkole wyrywa bo opona zła:decayed: jedni lubią większy hardkor i przedkładają wygląd nad komfort inni odwrotnie ale da sie latać na 58 i na 68 wszystko kwestia umiejętności i chęci:wink: Do tego dochodzi obliczenie et przy konkretnej szerokości felgi i zmiana kąta pochylenia koła przy obniżeniu:wink:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Dobrze wygląda,wleci pakiet na tył i wszystko sie powinno zgrać
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
ooo to tu bedzie komfort:naughty: ale tutaj 60 spokojnie ogarniesz na przodzie
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Twingo z otwieranym dachem słabo daj niżej
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Wreszcie wahacze ogarnięte,przy okazji na przód już wsadziłem gwinta Przerobiłem i wsadziłem też rozpórkę z a6 c5 i trochę ranty poprawiłem bo zjechałem niżej z gwintem na jakieś 60,5 Zostało jeszcze wymienić gwint z tył i ustawić zbiezność
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Z ciekawości ile masz do nadkola z przodu ?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Możliwe ale nie mowię,ze na pewno bo przy schowanym kole opona jest w cieniu i to moze mylić
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Ładnie siadlo ten przód przez to ze schowany wyglada jakby był wyzej.
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Nie jestem zwolennikiem kolorowych środków,ale wyszedł Ci fajny głęboki kolor moze to dobrze wyglądać,wrzucaj na auto
-
[B5 1Z] A4 TDi
Niespodzianka by było gdybys miał czysty Zakladaj te koła a nie jakieś kolektory ściągasz
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
ja bym tu negatyw widział na tyle:naughty:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dzięki za pozytywy,ale jeszcze mu sporo brakuje:whistling: przedlift chyba zostanie bo uważam,że jak już robić to do końca,a ile detali jest do wymiany w tym momencie to każdy wie:decayed: