Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[ALL B5] Audi S4
Jakie masz dystanse do tego ? Zostawiasz kolorystycznie takie czy malujesz ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Często blacharka sie przeciąga ale trzymam kciuki zeby poszło zgodnie z planem. Ej ja do Ciebie wujek nie pisałem chociaż tez bywam na Śląsku
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
czyli jak dobrze pójdzie w połowie sezonu wyjedziesz:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O dzieki dzieki sprawdze sobie te namiary
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Haha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć. Pytanko mam wiecie moze czy hansaflex dorabia końcówki? Czy tylko węże ? Potrzebuje customowy przewod zasilania olejem do turbo zrobic a chłopaki cos nie mogą mi odpisać
-
[ALL B5] Audi S4
Rota robi jeszcze fajne felgi moze tam znajdziesz cos dla siebie,wzory podobne...
-
[B5 APS] by czorny
do czego to doszło,żeby faceci rozmawiali tak szczegółowo o kolorach:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
prawda jest taka,że ciężko coś ciekawego znaleźć a m większa tym gorzej.Czasami mam wrażenie,że od 19 w góre to już sie zaczynają cygańskie rozmiary bo pełno chromu:grin: a techno z cayenna Ci nie pasuje? ładnie siadła na aucie:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
No dlatego chce za wczasu zaklepac zanim wywine opona nie po to 19 bedzie zeby koza była
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
No to będę próbował bo w passacie z tył to gomowka,a potem młotek 5kg ledwo dawał radę ale jak nie trzeba nacinac to spoko
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Mam dojście do rolki,tylko męczyć to jak jest czy nacinac?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Nadkole to sie wytrze samo ale co z tym rancikiem blotnika zrobic,bo przodu jeszcze nigdy nie ruszalem
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Czyli program do obliczania offsetu mi dobrze pokazał tył na równi a przód jak piszesz,gdyby tak siadlo to bedzie idealnie. Naciągnie sie 215 i powinna sie schować. Wlasnie powiedzcie mi przednie nadkola nacinac przed rolowaniem? Czy sie poddadzą bez? Zależy mi zeby z zewnątrz nie było widac
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Tym razem z grupy vag nie wiem czy wrzucić teraz czy pomalować w docelowy kolor i naciągnąć opony najpierw:) liczę na to ze jak skręce przód to bedzie jak z tył jeśli nie,trzeba bedzie dystans stoczyć ---------- Post dopisany 14-01-2014 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 20:47 ---------- Audi felgi chyba przypadły do gustu bo po przymiarce zostawiła mi to Kolor sie zmieni...
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
No też właśnie telefon mnie tu ściemnia chyba:grin: filmik prawde powie:decayed: ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 23:27 ---------- a podpowiedzcie mi jeszcze czy poliftowe listwy pasują na przedliftowe drzwi? bo mam komplecik i nie wiem czy malować ---------- Post dopisany 08-12-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 00:03 ---------- kolejne elementy układanki do kompletu - flansza i td04-13t ---------- Post dopisany 13-01-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2013 at 00:48 ---------- No i sa 19
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
aj szukałem tego koła w 19 ale cena zwalała z nóg:facepalm: bardzo dobry wybór,dobrze to tylko spasuj i będzie urywało:wink: za wczasu Ci tylko powiem posmaruj sobie je dobrym woskiem albo połóż kwarc bo przy każdym myciu czeka Cie niezła palcówa ze szmatą
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
dobra opona i bedzie dobrze wyglądało:wink:
-
Jaki Wosk na zimę ?
Turbo s
-
Jaki Wosk na zimę ?
pytanie co tam na pada pod maszyne kładzie,bo jeśli to szybka polerka to pasta z wypełniaczem więc ipa ludwik i inne podobne zmyją to z lakieru:wink: Pod wosk jakiś cleaner który wypełni i ściemni lakier daje bardzo fajne efekty a wosk je skutecznie zabezpieczy. Nielsen Premium Gold ostatnio testowałem,efekt hmm sam oceń fotka zrobiona po pierwszym myciu,genialnie wygładza lakier na to kładziesz fk i jak bedziesz dobrze mył to całą zime masz spokój a gwarantuje Ci że fajnie wyciągnie głebie,do tego łatwo sie nakłada i poleruje,łatwiej niż fk Zużycie preparatu na auto minimalne,oczywiście nie namawiam Cię do konkretnego produktu,ale tym mi sie fajnie pracowało bo np taki cherry glaze też daje rade ale jest trudniejszy w "obsłudze"
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
zdecydowanie lepiej na tym kole,mega kolor zawsze mi sie podobał ten odcień.Czekamy na mody nic by sie nie stało jakbyś poszedł dalej niż to co na liście:whistling:
-
Jaki Wosk na zimę ?
Fk lepiej trzyma a i na felgi sie dobrze nadaje;) myjnia bezdotykowa zmywa wosk ale wszystko zależy od wosku i chemii na myjce. Cleanery i wypelniacze zazwyczaj schodzą po pierwszym myciu reszta moze sie trzymać dłużej. Ipa nie służy do czyszczenia lakieru a do odtluszczania i usuwania resztek pasty,wosków itp. Do czyszczenia mamy glinke,preparaty typu tar&glue,iron x. Co do wosku turtle miałem styczność tylko z jakimś gownianym o konsystencji pasty bhp,z tanich wosk shella długo trzyma i daje radę.
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
dobrze na ledach wygląda,lepiej oświetlają wsteczne teraz? wszystko fajnie ale ten uchwyt na napoje nie wygląda:thumbdown:
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Fajnie działasz,powodzenia w modach. Jakbyś chciał to mam kierownice 4 ramienną w skórze:wink:
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
Co za różnica.bedziesz miał trochę frajdy,ale z perspektywy czasu uważam ze i tak najlepszym rozwiązaniem sa mody mechaniczne zakończone programem