Treść opublikowana przez Wajsik86
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario to nie moje auto bo bym ich tam żywcem za jaja powiesił,ogarniam auta w porsche i to była akurat panamera klienta;)
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
tylko proponuje to na włącznik zrobić bo jak zrobisz za duża dawkę to bedzie sie ksztusil na postoju
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Był ktoś w ziebarcie ? Ładne ściemy tam wciskają ludziom,mylem auto po 2tyg od wizyty u nich na pełen detailing i auto totalnie gole bez jakiejkolwiek powłoki czy śladów wosku,szyby tak samo. A felgi było trudniej domyc niż moje od środka. O lakierze nie wspomnę,wyglądał jakby papierem sciernym zrobiony. Koszt usługi waha sie w granicach 2tys także jakby ktoś sie chciał wybrać to odradzam.
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
Spory ale przed 3tys wszystko spada w dół wiec co zyskiwał na starcie stracił na zmianie biegów
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
ja miałem opornik w passacie 1z pompa po małych modach+turbo k14.Opornik na guzik odpalałem go jak była taka potrzeba.Dym można ograniczyć wkładając inna oporność,w moim przypadku szarpał na jałowym jak był załączony przez zbyt dużą dawkę.Spalania większego nie zauważyłem.Z obserwacji mogę napisać tyle,że z silnikiem nic się nie stało,nie jeździłem z tym non stop,dym był i to sporo.Do audi jednak wybrałem już inną drogę.Ponizej wykres bez opornika i z opornikiem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dobrze ryjek wygląda,sie taki uśmiechnięty zrobił
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Zbroisz sie No tak przez ta felgę bedzie widac
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
ajj czekam na fotki z prac,grubo:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
cały czas myślę ale stwierdziłem,że jak kupie pierwszy element to łatwiej będzie sie zabrać za całość chce jeszcze nagrać filmik jak to sie teraz zbiera i policzyć czas bo według gps wychodzi 8.4s i trochę mi się w to wierzyć nie chce:whistling:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dzięki chłopaki za dobre słowo,co do wyglądu to na pewno na przyszły sezon się zmieni bo koło się sprzedało:wink: Audi już na zimowym setupie,ale zbrojenie na przyszły sezon trwa:naughty: Trafiła mi się w dobrej kasie kierownica,ale w średnim stanie.Tak wygląda po wizycie w carsdream Jeszcze myśle nad poduszką w skórze tylko wtedy jedyna opcja to ta od tt Popychacze zaczynały coraz bardziej klepać więc wpadły nowe I chyba powoli zaczynam zbierać graty do modzenia silnika,bo pojeździłem czymś troche mocniejszym i czuje lekki niedosyt teraz:decayed: ---------- Post dopisany 26-11-2013 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 18:32 ---------- Zaczynamy zbierać graty,jutro wypalanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rożne zboczenia ludzie maja,niektórzy podsłuc**ją pracownikow:) wykrywacz chyba trochę kosztuje, w Poznaniu masz spy shop zobacz czy mozna wypożyczyć jakiś sprzęt u nich albo przynajmniej sie czegoś dowiesz. Najprostsze podsłuchy na niewielka odległość nadają na falach radiowych wiec na manualnym strojeniu stacji Twoja żona jest w stanie "złapać" ta częstotliwość.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
w domu jak włączycie czajnik to też światło minimalnie przygaśnie,panowie nic nie jest idealne:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
niektóre regulatory się kończą nawet po 5tys
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin chcesz to zagadam w moim byłym sklepie segreguja,dużo paczek przychodzi wlasnie w kartonach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wpadasz dzisiaj ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dlatego napisałem jeśli jest taka możliwość.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Filtr jeśli jest taka możliwość zalewa sie olejem żeby złapał szybciej ciśnienie. Oczywiście normalnym jest ze mechanicy tego nie robią bo przecież nic sie nie stanie jak trochę poklepie :/
-
[ALL B5] Audi S4
A ja zrozumiałem ze sam ze oklej a to już wyjaśnia po co spawy szpachluje bo sie folia lepiej ułoży
-
[ALL B5] Audi S4
Mówisz ze folii 3m na okrągło nie zrobi?
-
[ALL B5] Audi S4
oooo ale fotek to może wyślij klatke do bandziora do dekorów Ci przypasuje:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
Michał masz namiar na temat tego grubasa z Twojej foty? To ta zielona z karbonem wszędzie ?
-
[ALL B5] Audi S4
nie jestem z tych co sie spinaja spokojnie Bo głupio wsadzić klatkę do diesla? szukałem czegoś do czego sie mozna doczepić w moim aucie
-
A4 Diesel
Ledy fajnie wyszły podoba mi sie te kombi dobrze działasz będę zaglądał
-
[ALL B5] Audi S4
Ja bym szpachle odpuścił osobiście ale nie jestem przeciwnikiem No nie znam sie bo jeżdżę dieslem
-
[ALL B5] Audi S4
Ale niezdecydowany mi sie opcja w kolor budy tez podobała