Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wajsik86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wajsik86

  1. Dobrze siadło koło,jak wleci dystans to bedzie konkretnie:kox: Bardzo mi podchodzi styl tego a4 - czarny mat,kolor auta i felga bez zbędnych kolorów:thumbup1:
  2. Lampy póki co zostają nie jest to priorytet:wink: kupka części która leży i czeka na założenie rośnie:decayed: Od kolegi z forum kupiłem swap na 312,przyszła osłona pod silnik z amelinium i ostatnio rozpórka z a6,która trzeba ogarnąć żeby dobrze wyglądało:naughty: Powiedzcie mi tylko jak to z nią jest,jeden otwór z dwóch pasuje drugi trzeba dorobić?
  3. Dobre mody,napis kozacki sam mi chodził po głowie podobny myk tylko czasu nigdy nie było:wink:
  4. Szkoda na wydech ja bym brał na ranty
  5. No pochwal się jak wyszło:naughty:
  6. Gdyby dupka sie zamieściła to by było spoko
  7. Haha każdy zawsze kładzie 100,przy 20 polerka słabo wyglada nie? Sam to sprawdzałem nooo widzę dobrze sie dzieje z kołem
  8. Wajsik86 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wszystko fajnie wyglada,ale ten dach w carbon to zły pomysł moim zdaniem
  9. od razu zasmaruj miedzianym przynajmniej pod nakrętkami jak już ustawisz gwint:wink: sam gwincik konkretny,składaj do kupy wszystko
  10. Widze tutaj prace ida konkretnie,3mam kciuki za budowę i będę na pewno śledził
  11. Wajsik86 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładne,ciekawe jak siądzie na audi:naughty: jak dasz 15mm to przód Ci sie powinien schować przy dobrej glebie:wink:
  12. Kto powiedział ze Ty masz jechać,mam pełen bak wiec wiesz
  13. Co robisz wieczorem ?
  14. Zderzak juz był sfatygowany jak kupiłem,nie ma środkowych zaczepów i nie moge go spasować za cholerę na bokach. Wkładaj dystans nie bądź buła Fajnie,ze sie podoba,dziewczyny na mieście tez dają propsy
  15. A no trzeba moze byc weekend bo wreszcie chyba wolny o ile cos sie bedzie działo
  16. z tą blacha tak źle nie wygląda,koło robi robotę.Antena konkretna
  17. Foto z telefonu,ale coś tam więcej widać.Przedni zderzak do wymiany:wink:
  18. Nie lubię Cię za te stołki !
  19. Kolega ma ori lakier i przepolerowane paski jakos mi to średnio podchodzilo,ten lakier jest jaśniejszy niż ten w którym wychodziły i nie połysk tylko satyna. Felgi 9j et30 zrobione,opony 215/35 przód i tył idealnie sie zgrał jak chciałem,wystają same ranty.
  20. Szewc bez butów chodzi,brudny aż wstyd pokazywać ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------
  21. Udało mi sie załatwić z TA. Ale szukałem firmy i koszt dorobienia to ok 200zl komplet stalowych,zabezpieczonych. W niedziele będę w domu to dam Ci namiary ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- Alu pomalowane,w marcu gumki i na auto ---------- Post dopisany 11-03-2014 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 12:37 ----------
  22. Glinka ma jedna wadę,ta z megsa jest dość bezpieczna ale np ze swisswaxa twardą glinka mozna sobie niezle lakier porysowac. Dlatego mowilem o podgrzaniu przez wrzucenie do cieplej,gorącej wody
  23. Jaki środek w końcu bedzie ?
  24. Jeśli po umyciu auta przejedziesz ręka i lakier nie jest gładki tylko czuć ze cos w nim siedzi(najcześciej w okolicach kół,maski,dachu) to wtedy glinkujesz zeby był gładki. Glinka oczyszcza lakier z tego co nie schodzi przy myciu. Cleaner to cos w rodzaju podkładu,lekko wypełnia,wyciąga glebie,moze usuwać resztki starych wosków,niektóre tez sa lekkoscierne. Glinke warto rozgrzać przed użyciem bo niektóre potrafią zrobic rysy na lakierze. Compoundem nic nie popsujesz ale ręcznie nie przynosi on większych efektów. Myślenie najlepiej dobrze umyć,glinka,cleaner i na to wosk. To jest brud z jednych drzwi,auto było chwile wcześniej myte
  25. Polytop jest mega pod względem maskowania,podobnie łatwy w obsłudze jak nielsen ale lepiej kryje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.