Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Nie ma co naciągnąć na 8.5 w 19. Ale jest opcja ze uda się opony schować w błotniku Strzał ze styled
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Bez szału 19 8,5 et30 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Piękna esa,widziałem foty z tbo,wchodze odkopać swój temat a tu Twoja.Pozdro
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
dobra,żeby nie było,że się nic nie dzieje.Przyszedł czas na zmianę koła.Na razie w chromie ale przez zimę coś się z nim zrobi.Następne zmiany się szykują ale to niebawem.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
I jak tam spasy?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Szkoda,ze nic nie widac na tych zdjęciach co masz położone na auto? Kurde jaram sie tym autem na prawdę dobrze wyglada na tym kole
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Tak,robi sie kilka "kolorowych" które widac pod lampą,serum je wypełnia.Moze jestem na tyle zboczony,ze je widze,ale lakier bez ziarna,do tego ciemny wiec wszystko ładnie widac. Fibry nowe,prane bez roznicy. Ten lakier tak ma,ze łatwo sie rysuje i ciezko oddaje Jeszcze nie ostateczny ale jakiś efekt jest,kilka dni po fotkach wpadło jeszcze exov2 A tak z bliska w słońcu,Sqizzy specjalnie dla Ciebie ,kropki widoczne na foto to syf bo auto nie myte kilka dni
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ładnie poprowadzony wykres z tym 4800 uważaj bo sprężyny potrafiły pękać w pompach. Szybko wstaje,same plusy. Jak z dymieniem?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Wiem,ze nie każdemu podejdzie w kolorze budy,ale na żywo jest zdecydowanie lepiej no i jakas zmiana zawsze Chetnie zrobie bo jest ok.Za drogie auta robie na codzien zeby lipę odwalać Najgorsze jest to,ze przy samym docieraniu pw i cs robią sie mikroryski,no ale taki urok tego lakieru
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Teraz takie stęsy wszędzie,ze ciezko sie połapać kto na czym jezdzi
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Wracamy po małej przerwie Wziąłem się za polerowanie parcha,by na koniec położyc zestaw crystal serum i exo v2 jeszcze trochę pracy zostało ale już bliżej końca Koło na ten sezon zostaje,ale,żeby nie było nudno poszło w kolor budy A tak to wygląda na aucie(gwint jeszcze zimowy ) Wstępnie ogarnięty lakier jeszcze bez powłoki
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
znajome koło dobrze siadło ale przy et30 z tył widze ze musi być mega beton przód widze skręcony na jakieś 57-58 nieźle to wyglada
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Trzeba sie kierować zasada im wolniej jedziesz tym dluzej Cie widza
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Wszystko kwestia ile masz masy nieresorowanej. Dla mnie 19 na daily lepsze bo auto wyżej a spasowane takie same. Przy dystansach 3cm i dużych kołach niestety czuc różnice w przyspieszeniu 140koni słabo sie zaczyna zbierać
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Kozak
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Jeszcze ich nie widziałem pochwale sie jak juz na aucie beda
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Dobrze siadlo,moje juz sa w innym kolorze
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Plastiki sie same wytra nie obciera Ci na skreconych kołach? Mi tarło powyżej 40km przy ostrzejszym skrecie
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Jezdzi sie powoli mega dobrze w tych kolorach to wyglada,wcale nie takie małe to koło jakby sie wydawało:)
-
[B5 1Z] A4 TDi
No Łukasz całkiem spoko to wyglada! Dekory drewniane czy to pseudo alu? Bo te z rowkami chyba średnio pod folie sie nadają :/
-
[B5 1Z] A4 TDi
Camber za mna chodzi od długiego czasu,ost jeszcze to foto znalazłem w sieci to juz wogole
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dekory w kolorze budy tez fajnie wygladaja. Carbon według mnie tylko w połysku,myslalem kiedys zeby spróbować to lakierowac tez. Jesli malują naklejki na aucie bezbarwnym to chyba to tez powinno przyjąć lakier.Piano jest kozak ale utrzymać cieżko jak ktoś jest pedantem,zreszta za duzo tego w golfach
-
Jaki wosk ? od A do Z
Ostatnio kładłem na czarny lakier. Ładnie zrzuca wodę,jest na tyle tani,ze mozna pod niego kupic jogurt który sporo przykryje To propozycja czegoś co nie wyglada,nie jest popularne ale działa.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Presta ma fajny szampon,tego Aio nie używałem. Generalnie firma przyzwoita jesli chcesz przykryć rysy i jakos tam nawoskowac to jest spoko. ULW z megsa? Połowa tej ceny to logo i zapach nie lepiej cos naturalnego na lato położyć?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zbiera sie tych kosztów troche ale w sumie prajs dobry za taka listę. Fajnie to wyglada