Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wajsik86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wajsik86

  1. Nie ma co naciągnąć na 8.5 w 19. Ale jest opcja ze uda się opony schować w błotniku Strzał ze styled
  2. Bez szału 19 8,5 et30 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Piękna esa,widziałem foty z tbo,wchodze odkopać swój temat a tu Twoja.Pozdro
  4. dobra,żeby nie było,że się nic nie dzieje.Przyszedł czas na zmianę koła.Na razie w chromie ale przez zimę coś się z nim zrobi.Następne zmiany się szykują ale to niebawem.
  5. Wajsik86 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szkoda,ze nic nie widac na tych zdjęciach co masz położone na auto? Kurde jaram sie tym autem na prawdę dobrze wyglada na tym kole
  6. Tak,robi sie kilka "kolorowych" które widac pod lampą,serum je wypełnia.Moze jestem na tyle zboczony,ze je widze,ale lakier bez ziarna,do tego ciemny wiec wszystko ładnie widac. Fibry nowe,prane bez roznicy. Ten lakier tak ma,ze łatwo sie rysuje i ciezko oddaje Jeszcze nie ostateczny ale jakiś efekt jest,kilka dni po fotkach wpadło jeszcze exov2 A tak z bliska w słońcu,Sqizzy specjalnie dla Ciebie ,kropki widoczne na foto to syf bo auto nie myte kilka dni
  7. Ładnie poprowadzony wykres z tym 4800 uważaj bo sprężyny potrafiły pękać w pompach. Szybko wstaje,same plusy. Jak z dymieniem?
  8. Wiem,ze nie każdemu podejdzie w kolorze budy,ale na żywo jest zdecydowanie lepiej no i jakas zmiana zawsze Chetnie zrobie bo jest ok.Za drogie auta robie na codzien zeby lipę odwalać Najgorsze jest to,ze przy samym docieraniu pw i cs robią sie mikroryski,no ale taki urok tego lakieru
  9. Teraz takie stęsy wszędzie,ze ciezko sie połapać kto na czym jezdzi
  10. Wracamy po małej przerwie Wziąłem się za polerowanie parcha,by na koniec położyc zestaw crystal serum i exo v2 jeszcze trochę pracy zostało ale już bliżej końca Koło na ten sezon zostaje,ale,żeby nie było nudno poszło w kolor budy A tak to wygląda na aucie(gwint jeszcze zimowy ) Wstępnie ogarnięty lakier jeszcze bez powłoki
  11. znajome koło dobrze siadło ale przy et30 z tył widze ze musi być mega beton przód widze skręcony na jakieś 57-58 nieźle to wyglada
  12. Trzeba sie kierować zasada im wolniej jedziesz tym dluzej Cie widza
  13. Wszystko kwestia ile masz masy nieresorowanej. Dla mnie 19 na daily lepsze bo auto wyżej a spasowane takie same. Przy dystansach 3cm i dużych kołach niestety czuc różnice w przyspieszeniu 140koni słabo sie zaczyna zbierać
  14. Jeszcze ich nie widziałem pochwale sie jak juz na aucie beda
  15. Dobrze siadlo,moje juz sa w innym kolorze
  16. Plastiki sie same wytra nie obciera Ci na skreconych kołach? Mi tarło powyżej 40km przy ostrzejszym skrecie
  17. Jezdzi sie powoli mega dobrze w tych kolorach to wyglada,wcale nie takie małe to koło jakby sie wydawało:)
  18. Wajsik86 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No Łukasz całkiem spoko to wyglada! Dekory drewniane czy to pseudo alu? Bo te z rowkami chyba średnio pod folie sie nadają :/
  19. Wajsik86 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Camber za mna chodzi od długiego czasu,ost jeszcze to foto znalazłem w sieci to juz wogole
  20. Wajsik86 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dekory w kolorze budy tez fajnie wygladaja. Carbon według mnie tylko w połysku,myslalem kiedys zeby spróbować to lakierowac tez. Jesli malują naklejki na aucie bezbarwnym to chyba to tez powinno przyjąć lakier.Piano jest kozak ale utrzymać cieżko jak ktoś jest pedantem,zreszta za duzo tego w golfach
  21. Ostatnio kładłem na czarny lakier. Ładnie zrzuca wodę,jest na tyle tani,ze mozna pod niego kupic jogurt który sporo przykryje To propozycja czegoś co nie wyglada,nie jest popularne ale działa.
  22. Presta ma fajny szampon,tego Aio nie używałem. Generalnie firma przyzwoita jesli chcesz przykryć rysy i jakos tam nawoskowac to jest spoko. ULW z megsa? Połowa tej ceny to logo i zapach nie lepiej cos naturalnego na lato położyć?
  23. Wajsik86 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zbiera sie tych kosztów troche ale w sumie prajs dobry za taka listę. Fajnie to wyglada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.