Treść opublikowana przez Wajsik86
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Przyjemnie wygląda,chyba faktycznie czas już zaczynać sezon
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przyjemnie się ogląda jak auto powstaje prawie od podstaw,powodzenia w składaniu
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
To koło zawsze robi robote!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
215/35 dobrze siada na 9,5 ale do upalania raczej 225:)
-
Polerka maszynowa czy glinkowanie?
Miękką bilthambera,umiem ale mimo wszystko zostawia.Nie straszę glinka jest dobra i warto jej używać jak najbardziej
-
Polerka maszynowa czy glinkowanie?
Na Audi i Porsche zostały mi ślady nie mowie o zarysowaniach bo to za duże słowa ale minimalnie obecność glinki było widac w hq,a umiem używać
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
225/35 siadloby idealnie plan z kołem naprawde spoko złoto idealnie siądzie:) kierownice w tym roku sie popularne robią,czekam Na fotki w srodku z poducha
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
faktycznie jest róznica szału na pewno nie będzie,ale na pewno coś skręce Zastanawiam sie tylko czy kominy nie za duże bo jeszcze nie załozyłem a już mi chłopaki w pracy puszke wrzucili do środka
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Od lowride.pl końcowy tłumik z kwasiaka,środkowy pójdzie out a zamiast kata strumiennica.W czwartek zobaczymy jak to gada
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Zalezy co rozumiesz przez określenie normalnie
-
Polerka maszynowa czy glinkowanie?
Glinka nie musi byc stara lub twarda wystarczy,ze jest zimna i juz narobi śladów po sobie.Ale generalnie wszystko zostawi po sobie lekkie ślady czy to glinka pad do glinkowania czy fibra do glinkowania.
-
Polerka maszynowa czy glinkowanie?
ale po glince i po nich zostają podobne ślady
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie no wiadomo,ale sama kiera kozak
-
[B5 1Z] A4 TDi
Będziesz sprawdzał?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Eee zaraz disco polo,zalezy od koloru auta troche ciekawych w sezonie sie pojawiło i nie wyglada zle spoko jeszcze wyglada grafit z polerowanym czołem
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Moja by je wtedy ukradła do a3 raczej kolor budy,ewentualnie piano czarne,chociaz w pracy mam tyle inspiracji,ze jeszcze sie jakis pomysł moze pojawić np:
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Generalnie srebrny jest ładny,ale czas na zmiany
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Wszystko kwestia siana ja planuje kolor zmienić,raczej zostaną foto musi byc w przyszłym sezonie koniecznie
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Endrike a ile dasz?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Atheo wiadomo,ale te prosiaki całkiem spoko siadly musze wziac je pod uwagę masz więcej fotek na cayenach?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jak trze to nie gnije
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
jedyna różnica 18 a 19 to wysokość auta od ziemi,stęsy można zrobić takie same i zyskać 2-3cm wyższe auto.Wysokość opony jest bardzo podobna,także same korzyści jeśli ktoś chce czasami pojeździć szybciej i wjechać tam gdzie na spasowanych 18 się nie da Mi się na 18 bardziej podoba szczególnie jak leży plackiem na ziemi,ale coś za coś.Aaa i dziewczyny się bardziej za 19 obracają
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Spokojnie mozna na nich kulac kilometry,te felgi sa pancerne:) ja na przyszły sezon zmieniam kolor,jak chcesz to mam dystanse 4x30mm do nich
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Dobra b6! Koło normalnie szału nie robi ale u Ciebie wygląda mega aż jestem zaskoczony Fotele poezja siedziałem kiedyś w tym i wiem jak to przytula kierowce
-
[B5 1Z] A4 TDi
muszę zapamiętać