Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 APS] by czorny
bardzo przyjemnie się takie foty ogląda:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Ładnie się dzieje,jak ogarniesz musimy sie na foty zgadać,chciałbym to wreszcie na żywo usłyszeć
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Trudno mi powiedzieć bo póki co jestem bez pracy dlatego odpuszczam trochę zlotów i wszystkie mody.A szkoda bo chętnie bym się z Wami napił
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
musiałbym sie ustawić przy jakimś i zmierzyć,ale wiesza się na gumowych policjantach:wink: dzięki za pozytywne komentarze,nie spodziewałem się,że będzie taki odzew:wink: co do poliftowego grilla to musze zobaczyć jaki to bo nawet nie wiem:facepalm: Z nowości wpadł na dupke emblemat bo jakoś taka goła była:decayed: W między czasie audi jechało sobie do ślubu ze starszą siostrą... I jeden szot z Mrówek by Sylka Zmyłka:wink: od razu dodam,że w momencie robienia zdjęcia jeszcze byłem trzeźwy,chociaż nie długo:grin: Gdyby tak usiadł byłoby idealnie:whistling:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na carmenie o 20 wylądowaliśmy w 3 auta ale nie z a4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Carmen na alejach solidarności 18? może juz sie troche chłodniej zrobi:wink: vaga moge wziąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka:wink: w niedziele się coś dzieje gdzieś?
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Oooo kogo ja tu widze:naughty: widze,ze idziesz w żółty,choinka zapachowa już jest:grin: działaj działaj,jak ma być dobry spas i gwint to tylko 19 bo na 18 nie polatasz przy schowanej oponie:decayed:
-
Olej w wężu od odmy?
to ze kolektor jest zawalony to norma,szczególnie jeśli masz egr "czynny":wink:
-
Olej w wężu od odmy?
Tak jeśli masz ponad stan to może wyrzucić,sam kiedyś popełniłem ten błąd.Prawidłowo to 3\4 stanu na miarce.Troche oleju w tych rurkach zawsze będziesz miał bo opary które się tamtędy wydostają zawierają w sobie olej.Możliwe,że masz pękniętą tą rurę. To jest ta rura w prostszej wersji zamiast 4 połączeń od bloku do odmy masz tylko dwa,jeśli na właściwym poziomie oleju nadal będzie Ci się pocił w tamtym miejscu warto pomyśleć o zakupie tej ze zdjęcia. Czarny dym to nie olej tylko za mało powietrza.Nie masz zawalonego kolektora ssącego czarną mazią?
-
Olej w wężu od odmy?
dymi na jaki kolor? czujesz spalony olej? no i o który waż Ci chodzi bo pokazałeś dwa węże odpowiedzialne za odpowietrzenie silnika.Ten pionowy jeśli będziesz kiedyś wymieniał(lubią pękać albo się pocić) to kup od 1Z jednoczęściowy bez tej gruszki już.W odmie jest membranka może puszcza Ci olej w dolot i oby to było tylko to... filtr powietrza sprawdź czy nie jest już do wymiany
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
papier i potem polerka ale słabo widać jakie to mocne.Ja bym nie jechał do zera tylko zaokrąglił zadziory i przepolerował będzie mniej widoczne
-
[B5 APS] by czorny
w razie czego jak bede kanał potrzebował wiem gdzie uderzyć dobry pomysł i potwierdzenie ze jak sie chce to można:wink:
-
[B5 APS] by czorny
krzywooooo:grin: widok fajny,ale już widze te komary:decayed:
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
Z e36 nie masz co startować z glebą bo one praktycznie do ziemi schodzą Zaczyna fajnie wyglądać,zupełnie inne auto na tym kole.A co do drewna to zawsze można się do niego przekonać
-
[B5 APS] by czorny
fajnie gada mi się podoba:naughty:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Dobrze pamiętasz granatowe mkII,za czasów golfa wigwamy były obowiązkowe:naughty: +1000 Mega stroją te merce Dzięki:wink: coś w tym jest bo już miałem drugiego klienta na te koła tylko,że obaj do mercedesa:grin: O to to to Panie bierz łopate i kop:decayed: Myślałem o cm w dół było by super, ale dwa to urwią łeb:kox: Ile jest teraz cm od ziemi ? ostatnio mierzyłem to było jakieś 59 z przodu a z tył chyba 60,5 ale tył już na samym dole jest,helpery trzeba bedzie wyciągać. No łopatą to ja tego ruszyć nie mogłem:grin: ale się ogarnie bo szafa mi wszedł na ambicję o mnie nie zapomnijcie, w końcu rodzina CL600 do CLS:grin: Ja tam się na mercedesach nie znam:decayed: ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 17:51 ---------- Przy okazji wizyty na dolnym śląsku:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Daj znać jak bedziesz miał maszynkę
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
Moj tez z przodu nie chce schodzić i myśle,że przyczyną są osłony nad półośkami:decayed: no chyba,że odboje
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
nawet ze skosa? ja tak latam i jest spoko:wink:
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Widziałem takie stoliki i fajnie to wygląda,kibicuje,żeby Ci się udał Co do microfibry jan niezbędny robi dobre do podłóg a kosztują 1/3 megsowych:decayed: a co do gołebi to zasada jest prosta im lepiej się świeci tym szybciej jest osrany:grin:
-
[B5 APS] by czorny
Nooo dobrze wygląda na tym kole w ruchu:naughty: I udało Ci się glinkowanie ogarnąć tylko zapomniałem Ci powiedzieć,że wyjdzie dużo czego nie było widać przed:decayed:
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Ładnie lakier wygląda po wosku,tak patrze na blachy...widziałeś pewnie niebieskiego golfa mk4 na prosiakach i czerwonego leona w mieście?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
bo nie chciałem zgapiać od Ciebie:grin: ---------- Post dopisany 03-06-2013 at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 22:24 ---------- parę strzałów z dzisiaj,niestety mojego robiłem ostatniego i już słońce się schowało... muszę ogarnąć podwórko i ze 2cm można będzie jeszcze urwać
-
[ALL B5] Audi S4
Głowice warto liznąć przy okazji sprawdzania:wink: