Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. W Rzeszowie to wnet samoloty zaczną robić z Naszych Audi, a ci z Niemcowni będą się od nich uczyć
  2. Już widać że Forum Właśnie jeden z Was miał Forum a drugi Arenę i nie wiedziałem
  3. Panowie gdzie się teraz spotykacie? Przy Arenie czy w Forum?
  4. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A szał to za jaką kwotę?
  7. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema 630 zł już z wysyłką za komplet Bose do Avanta to dobra cena? Wzmacniacz srebrny, jest też głośnik centralny z tego co widzę ale brakuje chyba wtyczki do wzmacniacza.
  8. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. W piątek znalazłem w końcu chwilę czasu i podpiąłem wreszcie pompkę spryskiwaczy lamp tak jak to ma być oraz podpiąłem również czujnik poziomu płynu spryskiwaczy. W związku z tym, że miałem ściągnięte koło i dobry dostęp zamontowałem od razu przedni czujnik do samopoziomowania Musiałem dorobić tylko blaszkę do wahacza ale nie było jakichś większych problemów. W sankach czujnik trzyma się na takich jakby kołkach rozporowych, akurat znalazłem w garażu taty Wszystkie kabelki przeciągnąłem przez gumki do tego przeznaczone. Jakoś w tamtym tygodniu zabrałem się za montaż tylnego czujnika do samopoziomowania Najwięcej problemów było z odkręceniem i wyjęciem śruby wahacza ;/ po dwóch godzinach męki udało się ją wreszcie wyjąć.. Musiałem popuścić śruby mocujące ramę zawieszenia. Przyjrzałem się wtedy tulejom i stwierdziłem że są rozwarstwione i luźne więc do wymiany. Razem z tatą wyjęliśmy całą ramę i okazało się, że tuleje są w doskonałej kondycji, a moje rozwarstwienie to po porostu plastikowe dystanse, które siedzą w tulei Nigdy tego nie rozkręcałem i nie wiedziałem co i jak więc teraz miałem okazję się przyjrzeć Było dużo rdzy i w sumie nic poza tym.. Skoro miałem już wszystko na wierzchu postanowiłem to trochę wyczyścić i zabezpieczyć. W wahaczach poprzecznych wymieniłem tuleje (miały już delikatny luz) żeby kiedyś nie rozbierać tego na nowo. Przed malowaniem: Po malowaniu: Z daleka wygląda jak nowe No i zamontowałem czujnik jak należy W między czasie podpiąłem do radia kabel od kolegi z forum, umożliwiający słuchanie muzyki z telefonu lub mp3 na ori radiu
  11. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Nie pozostaje Ci nic innego jak zmienić na składane w full opcji dobrze że to "tylko" lusterko, a szkoda bo kasa mogłaby iść na coś innego..
  17. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pompa vacum wydaje jakieś słyszalne dźwięki? jak przyłożę ucho do mojej to tak jakby rzęziła co jakiś czas. Widzi mi się że to może być jej koniec..
  21. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o regulacje wstępną, np po wymontowaniu lampy, wymianie żarówki itp. reguluje się białymi pokrętłami za pomocą klucza
  23. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziury w rynience błotnika do regulacji lamp
  24. Wziąłem się za montaż tylnego czujnika samopoziomu i dzięki temu okazało się że mam polowe tylnego zawieszenia do remontu a na przeglądzie nic nie zauważyli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.