Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. Nowy forumowicz z Kędzierzyna?
  2. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. Tak to są te kable. Rozpiskę masz w pierwszym poście w zwijaku.
  6. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. Super Może mi kiedyś też się w końcu uda zrobić coś takiego
  9. Hehe. Kto pierwszy ten lepszy albo kto więcej zapłaci
  10. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo wgrany program beznadziejnie albo cos miał nie tak. A też mi coś o uszy się obiło ze 2.0 tez miały na wydechu. Tak jak a co. Dwa wydechy tak miało tam być :-) Wedlug mnie lipa straszna. Taka fura a kopci jak jakis szrot ale moze mial jakas awarie
  11. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie jechalem za A4 B8. Diesel z dwoma rurami wydechowymi wiec pewnie jakis 2,7 albo 3,0. Kopcil jak jakis ford co najmniej.. To normalne? Chyba ze mial tak program zrobiony ze az kopci..
  12. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam
  13. Karol jesli masz takie informacje to moze je wpisz tutaj i ktos je podepnie do glownego watku..
  14. Czyli Mati będziesz zmieniał podsufitkę, tak?
  15. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. U mnie z czasem też ostatnio kijowo Ale damy radę
  18. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gratulacje
  19. co tam na obczyznie slychac? Spocicie cos bo my nie ;p
  20. moze chodzi Ci o clh gdzie przy otworzeniu drzwi pilotem zaswiecaja sie halogeny czy to akurat musza byc postojowki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.