Treść opublikowana przez citeq
-
Skradzione
kolego zadnych informacji. Pare dni temu przyszedl list o wszczeciu postepownia
-
Skradzione
No to pewnie ci sami ludzie co i mi ukaradli brudasy. Miejmy nadzieje ze moze cos sie znajdzie ale szanse sa bardzo male
-
Skradzione
Nie miałem żadnego telefonu.
-
Skradzione
Skradziono audi a4 2.0 tdi z 2005 w gdańsku na ulicy Słowackiego w dniu 19-20 maja w nocy podaje link ze zdjęciami http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-2-0tdi-prywatnie-ID6y4hdr.html
-
Pompowtryskiwacz
Witam jakiej firmy i jaki nr seryjni pompowtrysku dla audi a4 2.0tdi BLB 2005r
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
A co myslicie o dodaniu uszlachetniacza do paliwa?
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Witam mam problem ale nie wiem czy to wina egr. Jakis czas temu samochod zaczal mi lekko szarpac przy przyspieszaniu bylo mniej wiecej cos pod 3tys obr. Po jakims czasie poszla przepustnica. Jezdzilem z odpieta przepustnica ok. 2 tyg bo czekalem na nowa. Po zalozeniu nowej, wyczyszczony zostal egr. Samochod sprawdzany przez tydzien i nic nie pokojacego nie wyszlo, a samochod szarpie, dlawi sie.W tej chwili na vagu nic nie wychodzi, pompowtryski, przepustnica i wszystko jest ok. Najczesciej jest to po przejechaniu 50km. Odlaczenie przepustnicy nic nie daje. Nie mam pojecia za co sie wziac.
-
Czujnik położenia wału korbowego
Witam mogę prosic o numer seryny w/w czesci. A4 2.0 tdi 140km BLB 2005r.
-
Szarpanie na autostradzie
Przepustnica kupiona uzywana.
-
Szarpanie na autostradzie
U mnie problem wyjasniony. Cos nie tak z przepustnica
-
Szarpanie na autostradzie
Witam mam u siebie ten sam problem tez na 6 biegu powyzej 140 szarpie. Sprawdzane bylo wszystko i elektronicznie nic nie wychodzi.
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Witam, mam pytanko ma może ktoś do sprzedania takie spinki? Po demontazu zostały mi tylko dwie. Chodzi mi o 2 te male i 4 duze
-
Czujniki parkowania: oryginał ASO, używka, podróbka
To co do czujnika albo zepsuty ci sprzedal albo miales pecha. Ja na allegro kupilem za 100zl z przesylka i jeszcze w kolorze nadwozia. I nie mam zadnych zastrzezen bangla jak siemano
-
Nie działa ściemnianie lusterka. Co to może być?
Kolego sprawdz sobie lampke w podsufitce, sprawdz czy masz wszystkie lampki bo mi kiedys sie spalia jedna ta do czytania i mialem wcisniety guzik i nie chodzilo lusterko
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
Jakie obroty powinien miec sprawny rozrusznik? Ponizej ilu obr. mozna stwierdzic ze sie juz nie nadaje ? I czy jest jakas roznica miedzy rozgrzanym a zimnym silnikiem
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
Witam mam ten sam problem z odpalaniem. Wymienialem aku, samochod troche lepiej zaczal palic ale nadal na rozgrzanym jest d*pa. Po wylaczeniu czujnika temp. samochod normlanie odpala. Jest ktos z okolic radomia, kielc kto moglby mi sprawdzic rozrusznik? Bylem u paru majstrow i mowili ze nie da rady sprawdzic przez vaga
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam mam pytanko. Jakis czas temu mialem cos takiego jak zamykanie automatyczne samochodu tzn. po wyjsciu z samochodu bez naciskania nic na kluczyku samochod sam po 1-3min sie zamykal. Nie wiem czy to byl jakis blad czy cos bo tak patrze po tych kodowaniach i nie moge nic takiego znalezc.
-
zamkniecie drzwi po paru minutach
Witam, pare miesiecy temu po wyjsciu z samochodu i nie zamykanieciu go, drzwi po 1-2min automatycznie sie zamykały, a nie chodzilo mi otwieranie szyb z kluczyka. Przeczytalem zeby wlozyc kluczyc do stacyjki wlaczyc zaplon i przytrzymac ktorys z guzikow na kluczyku(nie pamietam ktore) i zadzialalo, szyby zaczely sie otwierac i zamykac. Ale wylaczylo mi sie automatyczne zamykanie. Co zrobic zeby to naprawic?
-
Kontrolki podczas odpalania
Jednak chodzi ta kontrolka od AIR BAGA. Po wlożeniu kluczyka pokazuje sie ale jezeli byl wylaczany samochod a klucz nie byl wyjmowany ze stacyjki to kontrolka sie nie swieci
-
Kontrolki podczas odpalania
Witam mam pytanie które kontrolki powinny sie zaplac podczas przekrecenia zaplonu. I mam pytanie czy mozna ktores z tych kontolek wylaczyc za pomoca vaga? Pytam poniewaz nie wyskakuje mi kontorolka swiatel mijana oraz wyskakiwal mi co jakis czas AIRBAG bo bylo cos nie tak z kostka w siedzeniu. Bylem u majstra ogranal to podlaczyl pod kompa odkrecil fotel i teraz nie wyskakuje mi AIR BAG podczas uruchamiania
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
Mam to samo u siebie. I mam pytanie co dokladnie trzeba zrobic i sprawdzic? Z tego co widze to najpierw sprawdzic to z czujnikiem temp, rozrusznik, zmienic dawka, nowe mapy. Czytalem jeszcze gdzies ze moze to byc wina akumulatora? Prosze o dokladny opis "co i jak zrobic"
-
[B7 BLB] Na zimnym odpala szybciej niż na rozgrzanym?
Gdzie w okolicy radomia mozna wgrac nowa mape startowa?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Czy ktoś w okolicy Radomia bądz Kielc robi takie rzeczy jak zmiana kierownicy na multi + odblokwanie fis ze zmiana manetki + tempomat?
-
Osłona pod maska
Witam chciałem zapytać jak nazywa sie taka osłonka i gdzie mozna ja kupic, posiadam b7 i ktoś mowił mi ze nie mam takiej osłony. Filmiki na dole 2;19-2;20
-
Czujniki parkowania
Witam mam pytanie mam zepsute 2 czujniki i mam pytanie czy po wymianie czujników bedzie wszystko ok czy musze sie podpiac pod VAGa?