Treść opublikowana przez citeq
-
gwizdanie w aucie przy prędkośći >120km/h
Tak ja mam to samo tylko ze w b7. Obszukalem sie wszystkiego i nic. Z tego co zawuazylem to w drzwiach mam jeden zaczep pekniety i wydaje mi sie ze to jest tego wina.
-
Ciężk opali na ciepłym silniku
U mnie jest podobnie jaki koszt takiej operacji czyli wymiany tych uszczelek?
-
Dziwna sytuacja z klimatyzacja
Witam ma problem z klimatyzacja, otoz chodzi ona tylko podczas postoju. Jadac samochodem ona w ogole nie chłodzi po zatrzymaniu sie wpada dopiero zimne powietrze. Klimatyzacja byla nabija jakis tydzien temu, samochod byl pod vagiem i nie wykazalo zadnego bledu.
-
Manetka fis
Witam w swoim samochodzie nie posiadam przyciskow do sterowanie komputerem(reset,góra,doł) i mam pytnie czy przy zakupie manetki z tymi przyciskami i włozeniu jej do samochodu komputer bedzie działał?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
zepsul mi sie jeden czujnik chcialem zapytac czy w b6 sa takie same czujniki jak w b7? Maja ten sam nr 4B0 919 275 B ?
-
Zapalnik poduszki powietrznej
to jest ta kostka co obok niej znajduja sie jeszcze 2 kostki?
-
Zapalnik poduszki powietrznej
Witam wyskoczyła mi kontrolka z airbagiem. Po podpieciu do vaga okazalo sie ze cos jest nie tak z zaplanikiem poduszki powietrznej od strony pasazera. Z tego co mi mowił to ze ten zapalnik znajde sie gdzies pod siedzeniem(pod wykładzina) albo gdzies w progu. Jest moze jakis schemat gdzie to sie znajduje i jak sie tam dostac?
-
[ALL B7] Spryskiwacze reflektorów
Chcialem troche odswiezyc temat i zapytac sie jakie symbole sa tych spryskiwaczy do b7, poniewaz kupilem auto a okazalo sie ze nie mam lewego spryskiwacza
-
SPOTY RADOMSKIE
witam gdzie moge podpiac sie do vaga w radomiu?
-
Plastikowa zasłonka przy lampach bixenonowych
Witam mam problem przy prawej lampie wyskoczyła mi najprawdopodobniej z zawiasów plastikowa osłonkach. Na zdjeciu podaje o co mi dokładnie chodzi: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Mam pytanie czy jest możliwosc dostania sie do tej osłonki tak żeby nie rozbierac całej lampy?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich kupiłem jestem posiadaczem audi a4 b7 i prosze o przyjecie mnie do forum Dzieki i pozdrawiam