Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

citeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez citeq

  1. Tak ja mam to samo tylko ze w b7. Obszukalem sie wszystkiego i nic. Z tego co zawuazylem to w drzwiach mam jeden zaczep pekniety i wydaje mi sie ze to jest tego wina.
  2. U mnie jest podobnie jaki koszt takiej operacji czyli wymiany tych uszczelek?
  3. Witam ma problem z klimatyzacja, otoz chodzi ona tylko podczas postoju. Jadac samochodem ona w ogole nie chłodzi po zatrzymaniu sie wpada dopiero zimne powietrze. Klimatyzacja byla nabija jakis tydzien temu, samochod byl pod vagiem i nie wykazalo zadnego bledu.
  4. citeq opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam w swoim samochodzie nie posiadam przyciskow do sterowanie komputerem(reset,góra,doł) i mam pytnie czy przy zakupie manetki z tymi przyciskami i włozeniu jej do samochodu komputer bedzie działał?
  5. zepsul mi sie jeden czujnik chcialem zapytac czy w b6 sa takie same czujniki jak w b7? Maja ten sam nr 4B0 919 275 B ?
  6. to jest ta kostka co obok niej znajduja sie jeszcze 2 kostki?
  7. Witam wyskoczyła mi kontrolka z airbagiem. Po podpieciu do vaga okazalo sie ze cos jest nie tak z zaplanikiem poduszki powietrznej od strony pasazera. Z tego co mi mowił to ze ten zapalnik znajde sie gdzies pod siedzeniem(pod wykładzina) albo gdzies w progu. Jest moze jakis schemat gdzie to sie znajduje i jak sie tam dostac?
  8. Chcialem troche odswiezyc temat i zapytac sie jakie symbole sa tych spryskiwaczy do b7, poniewaz kupilem auto a okazalo sie ze nie mam lewego spryskiwacza
  9. citeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam gdzie moge podpiac sie do vaga w radomiu?
  10. Witam mam problem przy prawej lampie wyskoczyła mi najprawdopodobniej z zawiasów plastikowa osłonkach. Na zdjeciu podaje o co mi dokładnie chodzi: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Mam pytanie czy jest możliwosc dostania sie do tej osłonki tak żeby nie rozbierac całej lampy?
  11. Witam wszystkich kupiłem jestem posiadaczem audi a4 b7 i prosze o przyjecie mnie do forum Dzieki i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.