Treść opublikowana przez seba3112
-
Telepanie budą na postoju
podobno idealne ustawienie paska rorządu tez ma znaczenie, u mnie tez troche telepało na postoju po wymianie rozrządu (była już poprstu pora na niego) dragnie w duzym stopniu ustały, sa prawie nie wyczuwalne, ale wiem jeszcze ze poducha jedna juz walnieta jest
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Furka fajna, gratulacje, najważniejsze gleba na plus choć sam wiem jak trzeba uważać, do McDrive trzeba delikatnie podjeżdżać ale coś za coś.
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Auto: A4 B6 Nadwozie: Avant Silnik: AVF Skrzynia: 6 manual Zawieszenie: 1BE Koła: zimówki 195/65r15 Pełny zbiornik paliwa Oś przednia: 615 Oś tylna: 615
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Ja zrobiłem tylko do słupka, zgodnie z przepisami:kwasny: tylko tył
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Trzeba przyznać ze na zimówka to nie jest to jeszcze przy moim zawieszeniu, trochę dziwnie to wygląda, byle do wiosny!
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
oj tak kolor robi robotę, zalezało mi własnie na tym kolorze w bagażniku pojawila sie orginalna wykładzina ochronna porządek musi być zawitały też buciki zimowe trochę to dziwnie wygląda po zmianie z 19 na 15 Zawitał kolejny modzik, szybki, ściema jest najciemniejsza folia, efekt moim zdaniem wart był kasy, fotki do wglądu w pózniejszym terminie, bo audiczka pojechała jeszcze do doktora
-
[ALL B6] fotel pasażera
Koledzy mam problem z fotelem pasażera, mianowicie nie działa mi przesuwanie fotela przód-tył, i z tego zdążyłem zauważyć to ułamała sie końcówka na takim precie co idzie pod fotelem na szerokość, macie jakiś sprawdzony patent jak sie tym uporać?? aha mam manualne fotele od s-line Pozdrawiam
-
[B6 BBK] Moje S4
Oj ten piec to jest to, pozdrawiam
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
nie jest tak źle moim zdaniem, napewno lepiej to wygląda od zwykłego grilla, trochę zderzak ciężko spasować z tym grillem szczególnie dół
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Fotki są już do wglądu
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Witam, przedstawiam moją A4 1.9TDI AVF 2002 rok Kolor: LZ5W - Denim Blue Pearl Wyposażenie- standard jak na te auta: - Elektryczne szyby 2szt. - Elektryczne lusterka - Grzane siedzenia przód - Manualna 6 biegowa skrzynia - Wspomaganie kierownicy - Centralny zamek z pilota - ABS, ESP - Regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach - Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa - Radio z CD Alpine - Komputer pokładowy - Immobiliser - Poduszka powietrzna 6szt. - Trójramienna Skórzana kierownica - Xenon'owe lampy ze spryskami - Halogeny - Sportowe fotele, kubełkowe - Chromowane relingi - Chrom pakiet - Czujniki parkowania tył dokonane zmiany: - grill przedni S4 - felgi 19" plus opony 225/35 Fulda SportControl DOT 0512 - i najważniejsze zawieszenie jest 1be plus sprężyny H&R, twardo ale wrażenia z jazdy bezcenne (62,5cm od ziemi do błotnika) - ściema szyb - tempomat - BNS 5.0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Mam na imię Sebastian. Moja przygoda z OOOO trwa, przesiadłem się po 4 latach z A4 B5 1.9 TDI 90km (auto super ekonomiczne i niezawodne) na Audi A4 B6 1,9 TDI Avant. Pozdrawiam wszytskich i do zobaczenia na zlotach