Treść opublikowana przez franciszek
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Ładnie sie prezentuje wnetrze w twojej maszynce:wink: Teraz juz chyba nie bede miał problemów z tym jakie wnetrze wybrac jesli bedzie jasne to ok jesli znajde egzemplarz z czarnym wnetrzem tez bedzie ok:wink: Wielkie dzieki.Pozdrawiam:thumbup1:
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Witam:wink: To czekam na fotki.:thumbup1: Wielkie dzieki.Pozdrawiam
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
View image: DSC04051 u mnie zdjecie otwiera sie normalnie duze... Dzieki dzieki wielkie,mam wrażenie,że to twoje wnetrze wygląda dużo ciekawiej od tego z linka juz sie gubie to twoje jest ciemniejsze czy mam jakiąs zwałe.Jeszcze raz dzieki za fotkę Pozdrawiam:wink:
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Szczerze wnętrze w takim kolorze naprawde jak widze na zdjeciu chociaz jest malutkie ma swój urok na twoim miejcu zostawiłbym tak jak jest,ale jesli chcesz cos rezac to ok nie mam z tym problemów. Chociaż z niektorymi czarnymi elementami moze byc tez dobry koksss:wink::thumbup1: Mam prosbę jak znajdziesz chwile wrzuc jakies lepsze fotki:wink: Wielkie dzieki.Pozdrawiam
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Dzieki wielkie widze ze Twoje wnętrze również jest ładniejsze bo beżowe od tego szarawego z linka :thumbup1: Audi A4 Avant 1.9 TDI als Kombi in Marktoberdorf Kolega hidden22 był tak miły:wink: i pochwalił sie rownież swoim wnętrzem(szarym)ale także ze skórą Jesli znalazłby ktoś jeszcze jakieś fotki z wnętrzem takim jak w linku z gory wielkie dzieki:wink: Pozdrawiam
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Wielkie dzieki:wink::thumbup1::thumbup1:Czekam na fotki:wink: ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- Dzieki za fotki:thumbup1::thumbup1: Ale widze że masz wiekszy koks skóra na boczkach ta ze zdjęcia niestety chyba nie ma,ale dziękuje i pozdrawiam.
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Widze ze twoje wnetrze to naprawde koksss skórka no no.Ale to wnetrze z linka ma chyba welur moze sie myle jak tak to sory.No i kolor masz jasniejszy i ładniejszy wykładzina plus dół kokpitu gratuluje:wink:. Ten kolor z linka wykładzina i kokpit jest jakiś ciemny szary czy sie mylę? Jesli bylby ktos tak miły i napisał czy to jest moze kolor SWING? Bardzo prosze o jakies fotki z takim własnie zdjeciem jak w linku. Dzieki wielkie.POZDRAWIAM ---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ---------- Mówisz az tak zle z tym kolorkiem:shock3: Jak znajdziesz chwile i masz gdzies jakies fotki bardzo prosze .Dzieki wielkie:wink:
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Witam serdecznie. Mam prosbę jesli ktoś byłby tak miły i znalazł chwilkę czasu i dodatkowo ma B6 z takim wnętrzem jak w linku poniżej bardzo proszę o zamieszczenie paru fotek z góry bardzo dziekuje. Zaznaczam ze nie interesuje mnie ten samochod w linku zalezy Mi tylko na zdjeciach z takim wnętrzem jeszcze raz bardzo dziękuje:wink: Byłbym wdzieczny za wasze opinie jak sie sprawuje takie wnętrze i czy to rzeczywiscie wygląda tak nieciekawie bo niby bezowy z połaczeniem szarego wygląda staro:facepalm: Nie wiem nigdy nie siedzialem w B6 z takim wnetrzem:wink: Pozdrawiam. Audi A4 Avant 1.9 TDI als Kombi in Marktoberdorf
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Gratuluje samochodzik cudoooooo.:thumbup1: Mody rewelacja....
-
[B6 AVF] Moje A4
Ładnie sie prezentuje.Gratuluje:wink:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Gratuluje ładna maszynka:wink:
-
co myślicie o tych felgach?
Ładne felgi kupic,zalożyc,jezdzic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich bardzo serdecznie:wink:Pozdrawiam