Treść opublikowana przez franciszek
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Prezentuje się zacnie:kox: Pozdrawiam
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Wsyscy rezają tylko ja mam serie:grin: Przodek miazga:slina: pozdrawiam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podziekowal:thumbup1:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam czy komplet z 2.7 tdi i 3.0tdi jest identyczny zaciski z jarzmami osłony:facepalm:? Dziekuje i pozdrawiam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czyli przod ma 320 i można spokojnie montować a w jakich silnikach jest montowana 320 w a6 c6 a tyl od np. b7 2.7 bądź 3.0 tdi.???
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W c5 2.5tdi było 312mm A A6 c6 cos podejdzie?? dzięki.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Taka sytuacja czy z a6 c6 podchodzą jakies hamulce 320 na 288 do b6 ? Podchodza z a4 b7 3.0tdi,2.7tdi,2.0T Seat exeo 2.0T w automacie A6 C5 z jakich silników 2.5tdi 3.0 benzyna? PZDR:wink:
-
Wymiana egr czyszczenie kolektora Zdjecie pokrywy zaworów??!!!!
Podziękował
-
Wymiana egr czyszczenie kolektora Zdjecie pokrywy zaworów??!!!!
Egr zmieniony co prawda stary nie wyglądal zle dolot wyczyszczony w rurach macher powiedział ze było elegancko myslalem ze będzie tragedia Panowie a czy zmiana pokrywy zaworow na nowa cos da chodzi mi o odme żeby opary i mgła olejowa z odmy nie trafiała do układu dolotowego macher mowi zebym sobie dal spokoj tym bardziej ze nie było tam syfu jak mu pokazałem ze ta rura z odmy z polaczeniu z turbo jest tam trochę nalotu skwitował ze szukam problemu sorry jeśli pisze bzdury to mnie poprawcie nie znam się na tym.
-
Wymiana egr czyszczenie kolektora Zdjecie pokrywy zaworów??!!!!
Dzieki:thumbup1:
-
Wymiana egr czyszczenie kolektora Zdjecie pokrywy zaworów??!!!!
Ok to ta rura tez będzie do czyszczenia.Tylko po kiego grzyba sciągac ta pokrywe:decayed:
-
Wymiana egr czyszczenie kolektora Zdjecie pokrywy zaworów??!!!!
Witam mam pytanie czy przy wymianie egr normalną rzeczą jest ze czyścimy kolektor plus nowa oryginalna uszczelka ale mój macher chce zdjąc pokrywe zaworów i cos tam tez wyczyscic z tego co wiem tam chyba raczej nic się nie czysci odma odpada nie da rady jej wyczyscic tym bardziej ze przeczytałem gdzies na forum ze ta cala odma to jedynie proste odprowadzenie gazów ze skrzyni korbowej i tam nie ma się co zepsuc zapchać jedynie wymiana na nową pokrywe zaworow jesli się myle to mnie uświadomcie może o czyms nie wiem albo pisze bzdury tym bardziej ze pod pokrywa mam sucho nigdzie nie cieknie olej i nie chciałbym tego ruszac. Pozdrawiam
-
Spoty Katowice i okolice
póki co nieaktualny :kwasny:Moglby być problem z dobrym kebabem kolega Grzegorz wspominał że na os.T są dobre gdzie dokładnie?? Pzdr Kolego Akjam Najlepszego:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam czy ten pomysl ze spotem w Tychach aktualny czy temat zamknięty.?? Byłaby okazja poznac klubowiczów pogadać i zjeść jakiegoś kebsa. Pzdr:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:Witam. Pisanych jojecek, wirzbowych bazicek, kiełbasy święconej, dużo krzanu do niej, baby polukrzonej, kukielki pieconej, Zmartwychwstanio w dusy i Wiesny... po usy! Zycze wszystkim.. Pozdrawiam
-
Jaki wosk ? od A do Z
Pany dostałem cos takiego w prezencie czy ten zestaw daje rade dokupić cos do tego Poorboy's World Natty's Blue Wax - Wosk samochodowy 235ml - MrCleaner.pl Dodo Juice Supernatural Micro Prime - Delikatny pre-wax cleaner 250ml - MrCleaner.pl Pozdrawiam
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Fajny czarny Avant B5 na klubowych ST 6....dzisiaj ok 16.10 koło BP w stronę Biedrony.Pozdrawiam kierownika:wink:.
-
Seriale
+1. Dla mnie mistrzowskie seriale. True Detective to serial dla mnie niemal perfekcyjny, świetne zdjęcia, mistrzowskie aktorstwo, niesamowita fabuła. Mały zgrzyt to zakończenie, ale jednak za całokształt daje 10/10 i czekam na kontynuacje True Detective następny wątek podobno ma zagrac Brad Pitt widze że kolega również z Tychów Pozdrawiam.Serial Petarda Polecam:wink:
-
Seriale
Polecam 1)True Detective dobra obsada czekam na kolejny wątek:wink: 2)Zakazane Imperium 3)House of cards 4)Dexter 5)Braking Bad
-
Pomoc w spełnieniu marzeń
Poszło:wink:
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
No wątek przeczytany w Tychach jezdzą takie kosy ze mozna popasc w kompleksy. Graty maszynka przednia:thumbup1::thumbup1:
-
Który EGR
Dzieki ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- Dzieki Wczoraj poznałem cene zamiennika:thumbup1:
-
Który EGR
Wielkie dzięki oryginał kosztuje 1000zl a zamiennik orientuje się ktoś?Czy warto się pchac w zamiennik?
- Który EGR
-
Który EGR
To zakupie taki jaki jest zalecany przez producenta tak jak piszesz po numerze nadwozia dobiorą właściwy. Dzieki pozdrawiam:wink: