Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. franciszek odpowiedział(a) na wojtasior temat w Śląskie
    Polecam kolegę Anderllh z forum .Mieszka w Rybniku
  2. Dzięki wrclaguna :thumbup1: Kurcze nie wiem jak to wymodzic,mam goscia ktory sprzedaje lustra składane i fotochrom wewnętrzny tylko ze jasny :kwasny: ,Mogłbym wytargac od niego taką wiązke od lustra do mce,włacznika swiateł i clh,mówi że ma cuś takiego ,tylko musi wiedziec dokladnie,liczba kabli w wiązce pod zwykły fotochrom lub fotochrom z tym guziorem on off będzie identyczna w a4 b6 lub s4 b6?A może błądze :facepalm: A co do zewnętrznych to się zapędziłem,chyba nie potrzebuje żadnej wiązki ,mam lustra 2 szt 10 pinów plus silniczek szyby obsługujące el. skł prawy i lewy i cała reszte gratów Sorry i dziękuje za pomoc pozdrawiam
  3. Witam Pany macie może gdzies numer kompletnej wiązki od lustra fotochrom do mce,włacznika swiateł i clh oraz do bocznych lusterek.podziekowal
  4. buongiorno
  5. Miałem ostatnio okazję zobaczyć na żywca,ładnie się prezentuje zbuk ,zdałem sobie sprawę że jeszcze mi duuzo brakuje Michał masz tam 1 BE ? Masz może foto drugiej strony,jak siedzi zawias?
  6. da się po weekendzie Miszka rozumiem,że nie p&p ? Maniłeś to u siebie? p&h*j do d*py ale Panie nie ma rzeczy niemożliwych da się to zrobić Ucho to ma w jednym palcu podziękował
  7. da się po weekendzie Miszka rozumiem,że nie p&p ? Maniłeś to u siebie?
  8. Grzesiek jest w trasie,jak się domyślam . Ale luzik nie ma pospiechu.Danke Multis
  9. Pany mam z przodu zwykły zderzak w swoim sztruclu,czy jest możliwość dołożenia dokładki plus kratki z s line? Mocowania są identyczne?Czy jednak będzie z tym rzezba ??
  10. Akjam ja jeszcze czekam kiedy mi się zacznie cos tłuc ,także niestety Ci nic nie doradzę Jak długo męczyles tego Lema ?Wymieniałes pewnie cały przodek? Mój ziomek katował w a4 wlasnie Lema,wytrzymał chyba 80000 km , Tak się to robi
  11. buongiorno
  12. U mnie buja jak na łajbie Multis
  13. wypijesz dziś pół litra sam i zapomnisz, że masz 16 jebniesz musiałem sprawdzić bo wydawało mi się że napisałem jebniesz i z automatu zmieniło na wypijesz ale jednak nie Miszka nie jest tak zle... Przynajmniej jest w miare komfortowo . To za te nowe koła :lol:
  14. Koła zmienione wpadły 16-stki balony Pajda jednak wejszly te alufelgi,a miałem obawy
  15. Buongiorno
  16. Biore zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł 200 500 zł po Twoich zniżkach Stasiu bez zniżek, poczekam jak przyjedzie jakaś całka-odkupię i naprawię sobie po kosztach Jest szansa,że na alledrogo latają już jakies graty z new Passata
  17. Dev podziękował
  18. Biore zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł 200 500 zł po Twoich zniżkach Stasiu
  19. te z elektroniko się psujo, napakowane tyle tego, lepi bez Zapodają w nich 2.0 tdi bi turbo 240 km ,czy cos mi się poebało?
  20. Dev kupilem felgi z a6 c6 jak ponizej z ET35,mam rowniez zaciski przod z a6 c6 320 tył 288. Bedzie to fungowało na tej feldze :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Dzisiaj przymierzyłem na szybkiego,bo cimno i piz*ziało.. Niby wszystko hula,ale nie wiem czy jest ze 3 mm luzu,miedzy felgą a zaciskiem
  21. buongiorno
  22. Mój też puszcza bąki także bez spiny . Jak gnojówka nie dymi to znaczy,że cuś jest nie tak. Myślę,że u Ciebie nie ma tragedii,masz tam 312-stki,jesli się nie mylę
  23. Multis dobrze Ci jedzie ten Twój karawan Psyt Cola
  24. buongiorno
  25. Zapraszamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.