Treść opublikowana przez franciszek
-
Diagnosta Rybnik
Polecam kolegę Anderllh z forum .Mieszka w Rybniku
-
Wiązki fotochromu do b6 jaki mają namber?
Dzięki wrclaguna :thumbup1: Kurcze nie wiem jak to wymodzic,mam goscia ktory sprzedaje lustra składane i fotochrom wewnętrzny tylko ze jasny :kwasny: ,Mogłbym wytargac od niego taką wiązke od lustra do mce,włacznika swiateł i clh,mówi że ma cuś takiego ,tylko musi wiedziec dokladnie,liczba kabli w wiązce pod zwykły fotochrom lub fotochrom z tym guziorem on off będzie identyczna w a4 b6 lub s4 b6?A może błądze :facepalm: A co do zewnętrznych to się zapędziłem,chyba nie potrzebuje żadnej wiązki ,mam lustra 2 szt 10 pinów plus silniczek szyby obsługujące el. skł prawy i lewy i cała reszte gratów Sorry i dziękuje za pomoc pozdrawiam
-
Wiązki fotochromu do b6 jaki mają namber?
Witam Pany macie może gdzies numer kompletnej wiązki od lustra fotochrom do mce,włacznika swiateł i clh oraz do bocznych lusterek.podziekowal
-
Spoty Katowice i okolice
buongiorno
-
Spoty Katowice i okolice
Miałem ostatnio okazję zobaczyć na żywca,ładnie się prezentuje zbuk ,zdałem sobie sprawę że jeszcze mi duuzo brakuje Michał masz tam 1 BE ? Masz może foto drugiej strony,jak siedzi zawias?
-
Spoty Katowice i okolice
da się po weekendzie Miszka rozumiem,że nie p&p ? Maniłeś to u siebie? p&h*j do d*py ale Panie nie ma rzeczy niemożliwych da się to zrobić Ucho to ma w jednym palcu podziękował
-
Spoty Katowice i okolice
da się po weekendzie Miszka rozumiem,że nie p&p ? Maniłeś to u siebie?
-
Spoty Katowice i okolice
Grzesiek jest w trasie,jak się domyślam . Ale luzik nie ma pospiechu.Danke Multis
-
Spoty Katowice i okolice
Pany mam z przodu zwykły zderzak w swoim sztruclu,czy jest możliwość dołożenia dokładki plus kratki z s line? Mocowania są identyczne?Czy jednak będzie z tym rzezba ??
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam ja jeszcze czekam kiedy mi się zacznie cos tłuc ,także niestety Ci nic nie doradzę Jak długo męczyles tego Lema ?Wymieniałes pewnie cały przodek? Mój ziomek katował w a4 wlasnie Lema,wytrzymał chyba 80000 km , Tak się to robi
-
Spoty Katowice i okolice
buongiorno
-
Spoty Katowice i okolice
U mnie buja jak na łajbie Multis
-
Spoty Katowice i okolice
wypijesz dziś pół litra sam i zapomnisz, że masz 16 jebniesz musiałem sprawdzić bo wydawało mi się że napisałem jebniesz i z automatu zmieniło na wypijesz ale jednak nie Miszka nie jest tak zle... Przynajmniej jest w miare komfortowo . To za te nowe koła :lol:
-
Spoty Katowice i okolice
Koła zmienione wpadły 16-stki balony Pajda jednak wejszly te alufelgi,a miałem obawy
-
Spoty Katowice i okolice
Buongiorno
-
Spoty Katowice i okolice
Biore zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł 200 500 zł po Twoich zniżkach Stasiu bez zniżek, poczekam jak przyjedzie jakaś całka-odkupię i naprawię sobie po kosztach Jest szansa,że na alledrogo latają już jakies graty z new Passata
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev podziękował
-
Spoty Katowice i okolice
Biore zrobiłem sobie przed chwilą swoją konfigurację, wyszło mi 205 000 zł 200 500 zł po Twoich zniżkach Stasiu
-
Spoty Katowice i okolice
te z elektroniko się psujo, napakowane tyle tego, lepi bez Zapodają w nich 2.0 tdi bi turbo 240 km ,czy cos mi się poebało?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev kupilem felgi z a6 c6 jak ponizej z ET35,mam rowniez zaciski przod z a6 c6 320 tył 288. Bedzie to fungowało na tej feldze :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Dzisiaj przymierzyłem na szybkiego,bo cimno i piz*ziało.. Niby wszystko hula,ale nie wiem czy jest ze 3 mm luzu,miedzy felgą a zaciskiem
-
Spoty Katowice i okolice
buongiorno
-
Spoty Katowice i okolice
Mój też puszcza bąki także bez spiny . Jak gnojówka nie dymi to znaczy,że cuś jest nie tak. Myślę,że u Ciebie nie ma tragedii,masz tam 312-stki,jesli się nie mylę
-
Spoty Katowice i okolice
Multis dobrze Ci jedzie ten Twój karawan Psyt Cola
-
Spoty Katowice i okolice
buongiorno
-
Spoty Katowice i okolice
Zapraszamy