Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. Ja ostatnio chciałem zamówic parę gratów z Aso .Pan mi powiedział,że się nie podejmuje,bo chcę graty które nie są w seryjnym wyposazeniu mojego auta(wyposażenie z jakim auto wyszło z fabryki) ,że mają na magazynie tyły na 3500zł,ponieważ klienci zamawiają a póżniej nie odbierają.Jednak dałem zaliczkę,gdzie przy odbiorze fantów miałem do dopłaty tylko 2gr i jakos się udało,może nie wydałem majątku 400 pln,ale kwas pozostał . Jak ktos sie wybiera na "Głupi i głupszy bardziej" .Polecam
  2. Mateusz wiem,ze to nie D.G,ale Turzol jak dobrze pamiętam polecał ten zakład F.H.U. Motor - Tech Kuderemski Marek Nowokościelna 33 43-100 Tychy Śląskie Komórkowy:513-067-447 Dzisiaj seansik "Głupi i głupszy bardziej" był ktoś??
  3. Witam..
  4. Pany ustrzeliłem ładnie wypasioną A6 c6 3.0 tdi,ale takiej wersji jeszcze nie spotkałem. Dobranoc
  5. myślę, że nie Miszka Ty szakalu Mam fotę ciekawej wersji A6 C6 Męcze się,żeby wkleic z IE7 jakikolwiek link,a o zdjęciu juz nie wspomnę.Z Firefoxa link wrzucę na forum,ale foty niestety nie .
  6. Uuu Patryk widzę nie ma srania po krzakach
  7. Witam. Co tu tak cicho . Chyba mi śklonki siadają http://www.autokrata.pl/wideo/ten-pies-brzmi-jak-silnik-diesla_a22893
  8. Witam
  9. No to jak chcesz formata robić? Na trzeźwego nie da rady
  10. Dla zabicia czasu policz słowo k...a... Klasyk gatunku Na planie też musiało pójść trochę wódy.
  11. zgadasz się , z racji ze nie ma kompana , bo nie chcesz mnie zaprosić , a jąś zawsze znajdzie dla mnie chwilkę czasu no jaś zawsze gotowy do działania wystarczy siedzieć przed kompem z Wami i człowiek sam się staje najebany nie pier**l, pewnie Cie trzepie :grin: :grin:
  12. Miszka jak zwykle dobry humor he he.
  13. Michał widzę,że chyba do szczęścia więcej Ci nie potrzeba . Na zdrowie
  14. Lecę w ok Łodzi trasa to trochę za dużo powiedziane,ale trochę mi tam zejdzie.Mogę coś zabrać lub odebrać jakby ktoś coś potrzebował.
  15. Na zdrówko Pany Ja niestety jutro trasa
  16. ostatnio na światłach przy biedrze robiła nawrotkę czarna RS6 - już z daleka było widać, że z tym autem jest "coś nie tak" napompowana bestia czarną rs6 c5 na rejce SPS jeździ sobie taki kapelusznik +50. Często ją widuje Nie pamiętam dokładnie czy to ten koles właśnie z SPS,ale chyba to on się ogłaszał na alledrogo. Przejazdzka RS6 jak dobrze kojarzę
  17. tam jest wgniotka właśnie od tego wlewu i nie szło inaczej Własnie miałem pytac czy jest tam wgniotka.Nie jest zle lewa strona wyszła wybornie prawa jak Artur wspominał ale skoro inaczej się nie dało. Miszka nie pierd..i się w tancu. Za to kolor masz przedni srebrny najbardziej siada w a4 dalej ciemny grafit potem czarny itd
  18. Nowe kojo zakupione ale zaparkować koło Agaty lub Ikei w Katowicach dramat .Ludzi jakby coś za darmochę rozdawali Patryk jeszcze raz dzięki za knyfel. Wybornie Ci gra sprzet w aucie Git będą czekac
  19. może braknąć jeszcze taśmę parcianą sobie kup żeby to wyglądało, a nie jak u niektórych kupa kabli wisiała Danke Grzegorz. Patryk również dzięki zdzwonimy się
  20. Witam Akjam wiem wiem .Jak podjechałem z knyflem już sie kolejka ustawiała z gratami do Multisa . Dlatego ja się nie odzywam i czekam aż Multis kiedyś napisze ze ma spokój i w tedy i ja go poproszę o fuche Spokój to może po śmierci Co chcesz patrzyć na te lustra? działa Ci to teraz? Podjadę do Solo i NE.Nawet jak d*py nie urywają to i tak mi mogą wcisnąć shit,bo nie wiem czym się rózni lepszy od gorszego . Bardziej giętkie,grubszy oplot,żyła grubsza .Jak pisze bzdury to..... Produkuje się a tak jak mówisz pojadę kupię co będzie i z bani . Knyfel gotowy, trza sprawdzić, Wybornie dziękuje Jak będziesz miał chwile luzu to napisz podjada elmaks czy jakoś tak no orzeszkowej tam jedź po kable, bo w NE i liczą jak za zboże Grzegorz podjadę tam po 3 m z paru kolorów wystarczy Oprych co z pinami podrzucić Ci ?
  21. Podjadę do Solo i NE.Nawet jak d*py nie urywają to i tak mi mogą wcisnąć shit,bo nie wiem czym się rózni lepszy od gorszego . Bardziej giętkie,grubszy oplot,żyła grubsza .Jak pisze bzdury to..... Produkuje się a tak jak mówisz pojadę kupię co będzie i z bani .
  22. 50 pln . Jeszcze pytanie gdzie kupię kable jednożyłowe ? Takie chyba potrzebuję do rezania .Czy znowu piszę bzdury Nowy Elektronik koło Ciebie ?
  23. Akjam wiem wiem .Jak podjechałem z knyflem już sie kolejka ustawiała z gratami do Multisa . WTF Czyli kupiłem szajs Multis dosz tymu rada?? Czy szykować kasa na nowy knyfel ? Dzięki. Pikuś... 98% tak ma... Te chińskie są lepiej wykonane. Myślisz że ktoś sprzedał sprawne bo mu wadziło.... Myslę,że ktoś sprzedawał bo wiedział,że ma lekko wybrakowany knyfel Poważnie chińskie są lepiej wykonane
  24. WTF Czyli kupiłem szajs Multis dosz tymu rada?? Czy szykować kasa na nowy knyfel ? Dzięki.
  25. Lajt.Pojutrze by były dwa dni jak nie pije... Dobra zimna wódzia nie jest zła .Mam nadzieję,że nadarzy się okazja umoczyć ryja .Mam dosyć duże tyły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.