Treść opublikowana przez franciszek
-
Spoty Katowice i okolice
Ja ostatnio chciałem zamówic parę gratów z Aso .Pan mi powiedział,że się nie podejmuje,bo chcę graty które nie są w seryjnym wyposazeniu mojego auta(wyposażenie z jakim auto wyszło z fabryki) ,że mają na magazynie tyły na 3500zł,ponieważ klienci zamawiają a póżniej nie odbierają.Jednak dałem zaliczkę,gdzie przy odbiorze fantów miałem do dopłaty tylko 2gr i jakos się udało,może nie wydałem majątku 400 pln,ale kwas pozostał . Jak ktos sie wybiera na "Głupi i głupszy bardziej" .Polecam
-
Spoty Katowice i okolice
Mateusz wiem,ze to nie D.G,ale Turzol jak dobrze pamiętam polecał ten zakład F.H.U. Motor - Tech Kuderemski Marek Nowokościelna 33 43-100 Tychy Śląskie Komórkowy:513-067-447 Dzisiaj seansik "Głupi i głupszy bardziej" był ktoś??
-
Spoty Katowice i okolice
Witam..
-
Spoty Katowice i okolice
Pany ustrzeliłem ładnie wypasioną A6 c6 3.0 tdi,ale takiej wersji jeszcze nie spotkałem. Dobranoc
-
Spoty Katowice i okolice
myślę, że nie Miszka Ty szakalu Mam fotę ciekawej wersji A6 C6 Męcze się,żeby wkleic z IE7 jakikolwiek link,a o zdjęciu juz nie wspomnę.Z Firefoxa link wrzucę na forum,ale foty niestety nie .
-
Spoty Katowice i okolice
Uuu Patryk widzę nie ma srania po krzakach
-
Spoty Katowice i okolice
Witam. Co tu tak cicho . Chyba mi śklonki siadają http://www.autokrata.pl/wideo/ten-pies-brzmi-jak-silnik-diesla_a22893
-
Spoty Katowice i okolice
Witam
-
Spoty Katowice i okolice
No to jak chcesz formata robić? Na trzeźwego nie da rady
-
Spoty Katowice i okolice
Dla zabicia czasu policz słowo k...a... Klasyk gatunku Na planie też musiało pójść trochę wódy.
-
Spoty Katowice i okolice
zgadasz się , z racji ze nie ma kompana , bo nie chcesz mnie zaprosić , a jąś zawsze znajdzie dla mnie chwilkę czasu no jaś zawsze gotowy do działania wystarczy siedzieć przed kompem z Wami i człowiek sam się staje najebany nie pier**l, pewnie Cie trzepie :grin: :grin:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka jak zwykle dobry humor he he.
-
Spoty Katowice i okolice
Michał widzę,że chyba do szczęścia więcej Ci nie potrzeba . Na zdrowie
-
Spoty Katowice i okolice
Lecę w ok Łodzi trasa to trochę za dużo powiedziane,ale trochę mi tam zejdzie.Mogę coś zabrać lub odebrać jakby ktoś coś potrzebował.
-
Spoty Katowice i okolice
Na zdrówko Pany Ja niestety jutro trasa
-
Spoty Katowice i okolice
ostatnio na światłach przy biedrze robiła nawrotkę czarna RS6 - już z daleka było widać, że z tym autem jest "coś nie tak" napompowana bestia czarną rs6 c5 na rejce SPS jeździ sobie taki kapelusznik +50. Często ją widuje Nie pamiętam dokładnie czy to ten koles właśnie z SPS,ale chyba to on się ogłaszał na alledrogo. Przejazdzka RS6 jak dobrze kojarzę
-
Spoty Katowice i okolice
tam jest wgniotka właśnie od tego wlewu i nie szło inaczej Własnie miałem pytac czy jest tam wgniotka.Nie jest zle lewa strona wyszła wybornie prawa jak Artur wspominał ale skoro inaczej się nie dało. Miszka nie pierd..i się w tancu. Za to kolor masz przedni srebrny najbardziej siada w a4 dalej ciemny grafit potem czarny itd
-
Spoty Katowice i okolice
Nowe kojo zakupione ale zaparkować koło Agaty lub Ikei w Katowicach dramat .Ludzi jakby coś za darmochę rozdawali Patryk jeszcze raz dzięki za knyfel. Wybornie Ci gra sprzet w aucie Git będą czekac
-
Spoty Katowice i okolice
może braknąć jeszcze taśmę parcianą sobie kup żeby to wyglądało, a nie jak u niektórych kupa kabli wisiała Danke Grzegorz. Patryk również dzięki zdzwonimy się
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Akjam wiem wiem .Jak podjechałem z knyflem już sie kolejka ustawiała z gratami do Multisa . Dlatego ja się nie odzywam i czekam aż Multis kiedyś napisze ze ma spokój i w tedy i ja go poproszę o fuche Spokój to może po śmierci Co chcesz patrzyć na te lustra? działa Ci to teraz? Podjadę do Solo i NE.Nawet jak d*py nie urywają to i tak mi mogą wcisnąć shit,bo nie wiem czym się rózni lepszy od gorszego . Bardziej giętkie,grubszy oplot,żyła grubsza .Jak pisze bzdury to..... Produkuje się a tak jak mówisz pojadę kupię co będzie i z bani . Knyfel gotowy, trza sprawdzić, Wybornie dziękuje Jak będziesz miał chwile luzu to napisz podjada elmaks czy jakoś tak no orzeszkowej tam jedź po kable, bo w NE i liczą jak za zboże Grzegorz podjadę tam po 3 m z paru kolorów wystarczy Oprych co z pinami podrzucić Ci ?
-
Spoty Katowice i okolice
Podjadę do Solo i NE.Nawet jak d*py nie urywają to i tak mi mogą wcisnąć shit,bo nie wiem czym się rózni lepszy od gorszego . Bardziej giętkie,grubszy oplot,żyła grubsza .Jak pisze bzdury to..... Produkuje się a tak jak mówisz pojadę kupię co będzie i z bani .
-
Spoty Katowice i okolice
50 pln . Jeszcze pytanie gdzie kupię kable jednożyłowe ? Takie chyba potrzebuję do rezania .Czy znowu piszę bzdury Nowy Elektronik koło Ciebie ?
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam wiem wiem .Jak podjechałem z knyflem już sie kolejka ustawiała z gratami do Multisa . WTF Czyli kupiłem szajs Multis dosz tymu rada?? Czy szykować kasa na nowy knyfel ? Dzięki. Pikuś... 98% tak ma... Te chińskie są lepiej wykonane. Myślisz że ktoś sprzedał sprawne bo mu wadziło.... Myslę,że ktoś sprzedawał bo wiedział,że ma lekko wybrakowany knyfel Poważnie chińskie są lepiej wykonane
-
Spoty Katowice i okolice
WTF Czyli kupiłem szajs Multis dosz tymu rada?? Czy szykować kasa na nowy knyfel ? Dzięki.
-
Spoty Katowice i okolice
Lajt.Pojutrze by były dwa dni jak nie pije... Dobra zimna wódzia nie jest zła .Mam nadzieję,że nadarzy się okazja umoczyć ryja .Mam dosyć duże tyły