Treść opublikowana przez franciszek
-
Spoty Katowice i okolice
to na bogato widze sie podziało, coś wiecej szepnął? Miszka może nie będzie tak zle Artur wyjezdzaj tym carem,bo aż szkoda Panie To jak wymieniac wałki,szklanki i inne dropsy w mojej gnojówce
-
Spoty Katowice i okolice
Tu jak zwykle,.............................wesoło .
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Gratuluje maszynki,mody przednie
-
Spoty Katowice i okolice
Pany podziękował za miłą gościnę na bazie . Grzesiek jak ty nie masz Bose,to ja mam chyba sprzęt z Tarpana
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:grin: Ja piertole- Spoty Katowice i okolice
siema znam takiego jednego co na malczana wyrywał d*py- Spoty Katowice i okolice
Grzesiek co do klasyki,bedzie chyba sikłel ,ale wątpie,żeby Peja chciał kontynuacji w stylu Latkowskiego.- Spoty Katowice i okolice
Arturo sponko Multis jechałes od ronda koło lodowiska w stronę Hotelu Tychy? Miszka- Spoty Katowice i okolice
Multis widziany na al.Jana Pawła o 16:10 ?? sprzedaj to padło i kup se coś do jedzenia +1 .- Spoty Katowice i okolice
buongiorno Artur kiedy mogę podjechać po te szpeje? Horneth masz pewnie zajob,jak z tymi osłonami tarcz w mojej padace- Spoty Katowice i okolice
Pany wszystkie S4 B6 miały ameliniowe obudowy lusterek?? .- Spoty Katowice i okolice
Buongiorno- RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Kolejna piękna maszynka :kox:Gratuluje- Spoty Katowice i okolice
buongiorno- Spoty Katowice i okolice
No to psyt Cola pod tą nową istalację,co by sićko fungowało- Zwiększający się poziom oleju w silniku
Kolego albo mi się wydaje,albo masz za mało płynu chłodniczego w zbiorniczku??- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
kto to jest ?? Podobno rezacz na Tychach :grin: Urwa nie jestem w temacie,cos mnie ominęło???- Spoty Katowice i okolice
Ja standardzik cola psyt .- Spoty Katowice i okolice
Dzieki Pany za spocik .Niestety dzisiaj bez kebsa.Miło było poznac- Spoty Katowice i okolice
Byda o 18.30 na lotosie koło opla- Spoty Katowice i okolice
Grzesiek miodzio To widzimy sie pod scc. Chyba ze lecimy razem.... Gdzie mam podjechać?Polecimy razem Patryk- Spoty Katowice i okolice
Grzesiek Patryk możecie jechać ze mną,tylko jest jeden problem muszę się zawinąć po SCC .Do Petry zawitam next time .- Spoty Katowice i okolice
Buongiorno Zapraszamy Da sie Przod p&p z mala pomoca flexa Tyl p&p Masz opis na forum, lub lektora watku mojego padla Danke Grzesiek coś dla Ciebie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/107445-slaski-bazar-sprzedamkupiezamienieoddam/page-83#entry4254456 Stasiu zacny byłby szpas,ale u mnie jest problem tego typu,że kupiłem za niski samochód :grin: :grin: Miałem kupic jakiegoś dzipa lub innego suva . Dusi mnie jeden fajny modzik ,moze za jakis czas się pochwala - Spoty Katowice i okolice