Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. to na bogato widze sie podziało, coś wiecej szepnął? Miszka może nie będzie tak zle Artur wyjezdzaj tym carem,bo aż szkoda Panie To jak wymieniac wałki,szklanki i inne dropsy w mojej gnojówce
  2. Tu jak zwykle,.............................wesoło .
  3. Pany podziękował za miłą gościnę na bazie . Grzesiek jak ty nie masz Bose,to ja mam chyba sprzęt z Tarpana
  4. :grin: Ja piertole
  5. siema znam takiego jednego co na malczana wyrywał d*py
  6. Grzesiek co do klasyki,bedzie chyba sikłel ,ale wątpie,żeby Peja chciał kontynuacji w stylu Latkowskiego.
  7. Arturo sponko Multis jechałes od ronda koło lodowiska w stronę Hotelu Tychy? Miszka
  8. Multis widziany na al.Jana Pawła o 16:10 ?? sprzedaj to padło i kup se coś do jedzenia +1 .
  9. buongiorno Artur kiedy mogę podjechać po te szpeje? Horneth masz pewnie zajob,jak z tymi osłonami tarcz w mojej padace
  10. Pany wszystkie S4 B6 miały ameliniowe obudowy lusterek?? .
  11. Buongiorno
  12. Kolejna piękna maszynka :kox:Gratuluje
  13. buongiorno
  14. No to psyt Cola pod tą nową istalację,co by sićko fungowało
  15. Kolego albo mi się wydaje,albo masz za mało płynu chłodniczego w zbiorniczku??
  16. kto to jest ?? Podobno rezacz na Tychach :grin: Urwa nie jestem w temacie,cos mnie ominęło???
  17. Ja standardzik cola psyt .
  18. Dzieki Pany za spocik .Niestety dzisiaj bez kebsa.Miło było poznac
  19. Byda o 18.30 na lotosie koło opla
  20. Grzesiek miodzio To widzimy sie pod scc. Chyba ze lecimy razem.... Gdzie mam podjechać?Polecimy razem Patryk
  21. Grzesiek Patryk możecie jechać ze mną,tylko jest jeden problem muszę się zawinąć po SCC .Do Petry zawitam next time .
  22. Buongiorno Zapraszamy Da sie Przod p&p z mala pomoca flexa Tyl p&p Masz opis na forum, lub lektora watku mojego padla Danke Grzesiek coś dla Ciebie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/107445-slaski-bazar-sprzedamkupiezamienieoddam/page-83#entry4254456 Stasiu zacny byłby szpas,ale u mnie jest problem tego typu,że kupiłem za niski samochód :grin: :grin: Miałem kupic jakiegoś dzipa lub innego suva . Dusi mnie jeden fajny modzik ,moze za jakis czas się pochwala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.