Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. Patryk jeszcze raz dzięki. Miło było poznac. Pzdr.
  2. Witam
  3. Wybornie to podjadę z tym knyflem . Dobrze wiedzieć jaki % jest na topie.
  4. Dramat pisane na szybkiego Zacznę od tego ze nie mam jeszcze lusterka foto .Kupiłem włącznik auto chciałem sprawdzić czy funguje to wszystko.Włącznik miałem z koncówką A. Może zakoncze moją dzisiejszą tragedię z włącznikiem. Sorry za zwracanie głowy pzdr żeby poprawnie działał to trzeba zamieszać kabelkami nie odrobiłeś lekcji i nie przeczytałeś działu technicznego 1:0 dla Ciebie. Jeżeli chodzi o dział techniczny wiesz jak to jest odporny na wiedze i trudny do z.......a Wybieram drugą opcję jeszcze musicie napisac jakie % najlepiej wchodzą przy rezaniu Jak znajdziesz czas Patryk to daj cynk Na tvp 2 dokument
  5. Dramat pisane na szybkiego Zacznę od tego ze nie mam jeszcze lusterka foto .Kupiłem włącznik auto chciałem sprawdzić czy funguje to wszystko diody padnięte musze zakupić wszystkie graty wtedy może w padlinie będzie dzialac wszystko jak nalezy .Włącznik miałem z koncówką A. Może zakoncze moją dzisiejszą tragedię z włącznikiem. Sorry za zwracanie głowy Kiedy znalazlbys czas na złożenie tego knyfla do kupy Patryk? Ja się tam dostosuje kiedy Ci pasuje oczywiście nie za darmoszke.. pzdr
  6. Witam Pany kupiłem knyfel Auto do B6 z koncówką B wiem ze koncówka D idzie do B7 mam jedną bube pokrętło na którym jest ikonka świateł a na górze kropka nie działa czasami zaświeci się ta kropka jak się domyślam te diody poszły się paśc,wiem nie ma na forum wróżbity Macieja .Z pinami nic nie motałem przeciwmgielne przod i tył działają z tym ze nie wiem jak jest u was załączając przeciwmgielne z pozycji auto musze to robic gibko nie trudno się domyslic ze na postojowych swiatla przygasają może to u was jest andere system a mój knyfel jest z.......y pzdr.
  7. Oprych mam dla Ciebie piny
  8. Pany jedzie ktos z Tychow.Gdzie moge podjechac?Czy juz za pozno? Już wiem ze nikogo nie było
  9. Witam
  10. Ładna czarna B8 na myjni Czułow nr rej SBL 2.... nalepa na bocznej szybie ok 14.30-15.00 pozdrawiam kierownika
  11. Oprych tylko Grzeskowi się micha cieszy jak odpali swojego 2.5 to nie to co nasze kosiarki Spytam jutro ile kosztuje włacznik clh i auto jak nie to poszukam na forum. Zamowilem to lusterko ale forumowicz nie wie czy to pod automatyczne swiatła Clh Tak to jest jak się nie ma zielonego pojęcia Dzięki a wiec tak kupic dużo pinów lusterka zew są składane podgrzewane i w fotochromie bez ramek(obwódki) jutro forumowicz ma mi wysłąc lusterko fotochrom wew tylko czy te lusterka fotoch do b6 wszystkie były takie same jedne są z kompasem lub bez i pod automatyczne swiatła CLH.A te kable jakie mam dokupić rozumiem ze zrobienie od razu fotochromu plus składanie lusterek to kupa roboty .Jutro zakupie w aso włącznik musze mieć jakiś numer czy wystarczy ze poproszę z funkcją auto.Sorry panowie mam sraczke jak kierownik produkcji ale nie znam się na tym i zawracam rurę :facepalm: czy ja wiem czy kupa , troche jest ale wszytko da sie opanowac i musisz troche poczytać w dziale technicznym ok dzięki zapomniałeś jeszcze o % Będą i % % % :grin: Forumowicz mówi ze to czarny fotochrom do b6. Wlącznik clh i wtyczki tez musze kupic
  12. Pany mam prosbe co to za nuta w 4:18minucie http://www.autokrata.pl/wideo/16latkowie-podrywali-dziewczyny-na-gtra_a22813 takie tam dla naszych kobietek
  13. Dzięki a wiec tak kupic dużo pinów lusterka zew są składane podgrzewane i w fotochromie bez ramek(obwódki) jutro forumowicz ma mi wysłąc lusterko fotochrom wew tylko czy te lusterka fotoch do b6 wszystkie były takie same jedne są z kompasem lub bez i pod automatyczne swiatła CLH.A te kable jakie mam dokupić rozumiem ze zrobienie od razu fotochromu plus składanie lusterek to kupa roboty .Jutro zakupie w aso włącznik musze mieć jakiś numer czy wystarczy ze poproszę z funkcją auto.Sorry panowie mam sraczke jak kierownik produkcji ale nie znam się na tym i zawracam rurę :facepalm:
  14. Oprych nie ma problemu zamowie ci 10m i 10z Ktos jeszcze potrzebuje??Zamowie 20m i 20z z tej aukcji którą Grzesiek podałes. Jak ktoś będzie potrzebowal piny to pisać jutro zamawiam pzdr
  15. Witam Michał chciałbym wyrezac u siebie składane lusterka(może nie do końca ja sam ) fotochrom wiem ze są 10 pinowe i wewnętrzne tez chce załozyc nie wiem ile czego potrzebuje czy po 20 pinów 10m 10z do tych lusterek zew wystarczy :facepalm: :facepalm:czy cos do tego jeszcze potrzebuje? Sorry tak to jest jak się ma zerowe pojęcie o rezaniu pzdr
  16. Noooo, ale jakoś czuć to zwycięstwo bez specjalnej radości. Ja tez liczyłem ze Adamek da rade ale swoje juz zrobił...
  17. Dzieki Grzesiek Jak znajdziesz chwile to daj kontakt na te piny kable i ile czego kupic :facepalm: pzdr
  18. Pany jak rozkminic czy lusterko wew fotochrom jest z b6 lub b7 roznia się numerami.
  19. Witam
  20. Witam
  21. Dziękuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.