Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. franciszek odpowiedział(a) na Paul17 temat w 1.9TDI
    Witam. Jeśli można podepnę się w temat jeśli mozna. W najbliższym czasie będę musiał odwiedzić dzial części w Audi czeka mnie zakup EGR pewnie 1000 plnów teraz pytanie które z tych trzech podanych przez kolegę Paul 17 silnik AVF Czy do egr trzeba jeszcze cos dokupić jakies uszczelki itd??? Dzieki pozdrawiam
  2. franciszek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzieki:thumbup1:
  3. franciszek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam. Zdrowych,wesolych Świąt Bozego Narodzenia Mam pytanie panowie gdzie kupię w Łodzi Motula macie jakies sprawdzone sklepy w piątek będę w Łodzi przy okazji bym sobie zakupił olej. Dzieki pozdrawiam
  4. Caly watek przeczytany dobra lektura.. Maszynka przednia :thumbup1::thumbup1: GRATY:wink:
  5. Witam Podjedz sobie na ul.Boczna 2 Carscenter.Tam zakupiłem Molla Mają tam dobry wybór Moll, YUASA , Varta , Bosch , Centra , Exid Pozdrawiam.
  6. czesto grzebie na forach wiec wiel postów (chociazby na motor-talk.de )widziałem i w sumie to nie nowosc ze sa uzytkownic którzy płynnie przechodza np. 5w30 zima 5w40 lato, 0w40 zima 5w40 lato, i tak samo jesli tylko masz ochote mozesz robic. z milersa np. XF LONGLIFE 5w30 jesli chodzi z valvoline ,to synpower mst 5w30. dla przykładu zdjecie silnika hondy na tym oleju wyciete z innego forum http://s7.postimg.org/dnfodyisn/honnnnn.jpg a jak chcesz cos co u nas jest słabo dostepne to... http://s22.postimg.org/duirv62rh/Light_MV_0546_PD.jpg znajomy kupił auto zzagrabanicy i to w nim było zalane,silnik ładnie cyka, wiec chcacy niechcacy szukanie w sieci o prdukcie i oto zdjecie uzytkownika z forum motor-talk.de http://s21.postimg.org/4j8nxko7n/addinol_02v.jpg mysle ze jak kiedys to wytrzasne z zagrabanicy to pewnie zaleję posmakowac Witam. Jednak chyba zdecyduje się na tego milersa np. XF LONGLIFE 5w30 dzwoniłem do IC MOTUL 504 507 270zl Millers niedostępny w IC.Piszesz ze przechodzą spokojnie na 0w40 a jest jakiś olej dla PD wlasnie 0w40?? Jeśli dużo czytasz na zagranicznych forach może spotkales się z opinia takich oliw 1. Royal Purple 5w30 2.Penrite ENVIRO + 5W-30 Full Syn. 3.Red Line 5W30 EURO-SERIES. Czy to przerost formy nad trescia??? Za bardzo zdziwiam i brac millersa albo motula ?? Dziekuje Pozdrawiam.
  7. Akumulator zakupiony był Moll 72Ah nowy to Moll M3 Plus 85 Ah mam nadzieje że da rade ze 3 zimy:grin:
  8. Jak chcesz lepszej ochrony silnika w zimie to 0W40. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka Jak dla PD nie ma 0W40 to zostaje 5W30 tylko który??z tych czterech Motul,Amsoil,Valvoline czy Millers??
  9. Witam Panowie jaki olej do PD 1.9 tdi koniecznie 5W30 bo lubie przepłacać.(lepsza ochrona w mrozne dni 5w30 niż 5w40??? 1.Motul Specyfic VW 507 2.Amsoil AEL 5W30 EUROPEAN CAR FORMULA VW 504/507 3. Valvoline 5w30 (jaki)??? 4.Millers 5w30(jaki)??? 5.Moze jakies propozycje dziekuje.Pozdrawiam
  10. Poszło:wink:
  11. Trup póki co ...wytarty mam wałek na krzywkach i do roboty górę. A taki niby PD 1.9 niezniszczalny Pewnie wina tego że auto na LL jeździło w niemcowni lipton.Ale co zrobisz i kolejne 240kkm pęknie. :kwasny: Tak jak kolega Marcin pisze zrobić i smigac kolejne 240 tys.
  12. Po przeczytaniu całego wątku musze przyznać ze auto petarda Widze ze na Ślasku jest pare naprawde ładnych i zadbanych wozideł m.in.Twoja czy kolegi Pajda Pozdrawiam.
  13. Ładna maszynka:thumbup1::thumbup1:
  14. Zakupiłem Continental TS 850 205/55/16 jak na razie jest ok nawet przy większych prędkościach sa ciche bez zadnych oznak pływania itd.Zobaczymy jak spadnie pierwszy snieg. Pozdrawiam:wink:
  15. Seryjnie siedzi Moll DIN (72 Ah)380 A to wg.normy EN (72 Ah)640 A Jeśli mówicie żeby brac cos większego miedzy 77 Ah a 85 Ah to tak zrobie. Tylko czy nie będzie problemu z ładowaniem jeśli kupie akumulator o większych parametrach. Sorry za leserskie pytania:facepalm: Dzieki i Pozdrawiam:wink: Dzieki Pozdrawiam.
  16. Seryjnie siedzi Moll DIN (72 Ah)380 A to wg.normy EN (72 Ah)640 A Jeśli mówicie żeby brac cos większego miedzy 77 Ah a 85 Ah to tak zrobie. Tylko czy nie będzie problemu z ładowaniem jeśli kupie akumulator o większych parametrach. Sorry za leserskie pytania:facepalm: Dzieki i Pozdrawiam:wink:
  17. Witam. Zakupilem auto dwa miesiące temu w którym siedzi od nowości czyli 9 letni Moll DIN (72 Ah)380 A to wg.normy EN (72 Ah)640 A Nie mam problemów jak na razie z odpalaniem,ale ze względu na wiek akumulatora mysle żeby kupic jednak nowy przed nadchodzącymi mrozami w związku z tym mam pytanie czy ten Akumulator Moll 75Ah 680A M3 plus P+ 83075 z tymi parametrami będzie ok czy szukac jednak dokładnie z takimi samymi parametrami czyli (72 Ah)640. Dziekuje i Pozdrawiam.
  18. Witam. Mam pytanie jestem na etapie kupna opon Continental 205/55R16 91H w indeksie predkosci H-210 ok 390zl a w indeksie predkosci V-240 ok 500zl może się zdarzyć ze przy bardzo dobrych warunkach(sucho na drodze) w trasie do Austrii od czasu do czasu sporadycznie ale jednak predkosc może oscylować w granicach 190-210 i przez bardzo krotki moment czy jazda z taka predkoscia zaznaczam bardzo rzadko jeżeli w ogóle pogoda na to pozwoli jest bezpieczna na oponach o indeksie H czy myslec o zakupie opon z indeksem V. Dziekuje i pozdrawiam.
  19. Witam mam opony zimowe na sprzedaż Michelin Alpin 205/55/16 2 sztuki DOT 0312 8mm Jedna z opon ma kołek sznurkowy byłem u wulkanizatora sciągnac ta opone zobaczyć czy wszystko ok.Powiedzial ze można smigac. 2 sztuki DOT 3509 6mm Mam pytanie ile moge wołac za ten komplet bez felg z góry bardzo dziekuje za pomoc. Link do zdjęć. Album 2013.11.01 - Motoryzacja - Fotosik.pl
  20. Witam. Wielkie Gratulacje narodzin syna.
  21. Zobacze jaki będzie koszt przy komplecie jeśli nie duzy to zrobie wszystkie i po problemie. Dzieki pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.