Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. Dzieki Pany za spocik i kebab Miło było poznac
  2. Patryk pojechałbym za Tobą będzie szybciej i bez motania się po parkingach w SCC. Lub jak chcesz możemy jechać moim autem.
  3. co mnie ostatnio rozjebało, wracam z baletu najebany - to normalne, idę spać, rano oczywiście po beknięciu i kupie czuje, że był kebab ale to też jakby norma, po kilku dniach loguję się na kredytówce, a tam transakcja kartą właśnie w Petrze - i tak dowiedziałem się, że można już tam płacić kartą- ot taka mała historia
  4. Ok Ja tez wpadne,dajcie ulicę gdzie podjechać na tego kebsa i o której
  5. Horneth mógłbym podjechać do Ciebie,muszę załozyc osłony tylnych tarcz hamulcowych,po zmianie na 320/288. Może mialbys trochę luzu na taką pierdołę,nie mam ciśnienia,także się dostosuje .
  6. znowu polityka.... d*py będą ? Moja mi karze zamykac oczy jak są zdrowe świnki w (telewizji) Dokumencik jak w Rosji wszyscy palą głupa ..
  7. Pany dobry dokument na tvp 2
  8. Artur ok
  9. Buongiorno A ja kupiłem od jednego z forumowiczów koła,bardziej mi zależało na felgach bo opony mam,w poniedziałek zrobiłem przelew,na razie zero odzewu,ale mysle,że w koncu je dostanę jednak rózowy kolor do czegoś zobowiązuje na chwilę obecną nie panikuje Franc
  10. Polecam Panasonica LG i Samsung tonie,ale tak jak Multis pisze wszechno obliczone
  11. ja nie ale możliwe, że moja bo ona jeździ więcej ode mnie tym autem, ja tylko w weekendy Ręki nie daje uciąc,ale coś mi smigneło srebrnego z dokładką z tyłu a jeździ szybko? :grin: :grin:
  12. Miszka kręciłeś się dzisiaj na ul.Nałkowskiej ok 15-stej ??
  13. Jak grzane i pełna elektryka to je tonio.Sprawdz czy są jaski w fotelach .
  14. Miszka pochwal się ile taki komplet ,jesli to nie tajemnica.
  15. :kox: Autko PIERWSZA LIGA!!!!!!!!! :kox: Gratuluje
  16. Miszka u mnie nawet 17stka przy takim wzorze felg jakie mam nie robi szału ,ale taka by mi sie widziała
  17. Gnoje ... Miałeś AC?
  18. Ja wpadnę za tydzień,jeśli można Dzisiaj nie dam rady pzdr.Franc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.