Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. Jak chcesz Artur mogę Ci cos pożyczyć.Cos tam mam na stanie Dzięki ale już od Multisa wziąłem i zdazylem popsuc zaciski Wpuść takiego do biura. To atrament wypije... Patryk i tak szacunek,ze się zabrał sam za wymianę zacisków
  2. Jak chcesz Artur mogę Ci cos pożyczyć.Cos tam mam na stanie Dzięki ale już od Multisa wziąłem i zdazylem popsuc zaciski Cos tam namodził
  3. Jak chcesz Artur mogę Ci cos pożyczyć.Cos tam mam na stanie
  4. Jak tak miałby wyglądac Polonez w przyszłości
  5. Codzienność na zjeździe z 79 na 86. Niestety. Captain Morgan z Lidla na smak. ; ) Tragedia
  6. Grzesiek ja mam 320przód i tył288 na 16 -kach.To albo cos zle przeczytałem ,że te zaciski na tył pod 300-tki są z eski i nie wchodzą pod 16-stki,nie wiem czy to budowa zacisku.Czy znowu mam fazę i mylę pojęcia. .Artur sorry jeszcze raz za OT. Ostatnio mówiłeś,że te felgi nie są za pikne,a mnie się podobywują
  7. Artur te heble to je optymalny wybór. BOSE Tez założyłbym na tył 300 ale koła 16 stki mnie blokują A jak tam mój mod,wymyślimy coś ,może będzie dostawa :eusathink:wsadzilibyśmy inną czy już sprzedałeś?Czeka to na mnie ??Sorry za OT.
  8. Siema. Na zdrówko Pany.Cola psyt
  9. Buongiorno
  10. Szykowny sweterek Multis może jesteś w temacie,ile kosztuje Recaro czarna skora razem z boczkami do takiej A6 jak twoja
  11. Pojutrze będzie 2 dni jak nie pije... Szakale
  12. Jeszcze się delektują dobrym pifkiem po meczyku
  13. Piszę się na oględziny przy pierwszym odpaleniu
  14. Artur wyjezdzaj z garażu ,zima idzie trzeba rozruszać kłatro
  15. na wiosnę ja też dziś odpadam,ale to ostatnio standard
  16. to na bogato widze sie podziało, coś wiecej szepnął? To jak wymieniac wałki,szklanki i inne dro psy w mojej gnojówce nie tykaj tego, masz mega zdrową serie i aż się prosi o więcej koxu Artur czujnik 54 plny i po problemie .Jeszcze raz dzięki Dzisiaj nie zawitam na spocie
  17. Grzesiek jak tam dokładka Kiedy będzie wyrezana
  18. Oczywiście, bardzo taniego w exploatacji, z opcją H7 Wybornie
  19. Danke. Patryk Ty masz xenona,w swoim tapczanie
  20. nie pada ci czasem lewy xenon bo wczoraj przechodził w czerwień?? Grzesiek nawet nie zwróciłem uwagi Ale,zeby mi od czasu do czasu przygasała,to nie mam czegos takiego Mowisz,że lepiej wymienić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.