Treść opublikowana przez franciszek
-
Regeneracja naprawa felg Slask
To dziwne już slysze chyba trzecią opinie nie zbyt dobrą o tym gościu z Mikolowa .A jak to jest z odcieniem(kolor) felgi czy jest chociaż trochę podobny do orginalu czy nie ma co liczyc na to??Sorry za moje banalne pytania ale nie znam się na tym za bardzo i dlatego pytam. Ale dzięki za odzew. Pozdrawiam:wink:
-
Regeneracja naprawa felg Slask
W tym problem ze mam komplet w bardzo dobrym stanie tylko jedna jest lekko drasnieta na rancie nie mam pojęcia czy będę musial zregenerować caly komplet czy tylko ta jedna nie wiem czy będzie jakas roznica jak zrobie jedna czy od razu ciachnąc komplet??Jeśli to nie problem poproszę o adres. Dzieki pozdrawiam:thumbup1:
-
Regeneracja naprawa felg Slask
Witam. Jak w tytule szukam sprawdzonej firmy zajmującej się regeneracją prostowaniem itd. felg aluminiowych na Sląsku. Dziekuje pozdrawiam.
-
Znaczenie ET Felgi
Witam czy felgi z takimi oponami zimowymi będą pasować do b6 1BE rozstaw musi być 5 112 7Jx16H2 ET46 225/55 R16 95H Dziekuje pozdrawiam.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Z tego co się orientuję to nie masz jeszcze filtra cząstek stałych "DPF" w tym swoim 1.9TDI z 2004r ? Jak nie masz to Motul Specific 5W40 lub X-Clean 5W40 i wymiana 10-15tyś km Dzieki wielkie Pozdrawiam.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam. Jeszcze jedno pytanie jeśli auto jezdzilo na oleju 5w30 chyba o wydłużonych okresach to zaleca sie normę 506 00 i 506 01.Czy teraz mogę spokojnie przejść na MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 i wymiana co 10000km czy zalewac dalej jakis longlife i wymiana również co 10000km. Dziekuje pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Wlasnie na tej stronie nalezy kliknąć na Motul 8100 x clean C3 5W40 dalej arkusz danych technicznych w rogu po prawej stronie pojawiają się wszystkie dane oleju m.in MID SAPS kompatybilne z DPF i katalizatorami. Jeżeli auto zostało wyposażone w filtr cząstek stałych (DPF / FAP) lub w trójdrożny katalizator (TWC) to w silniku powinien być stosowany dedykowany dla tego typu silników olej. Są to zwykle syntetyczne oleje ze średnią zawartością zawartością popiołów siarczanych, fosforu i siarki (mid SAPS) oraz oleje niskopopiołowe (low SAPS) o lepkości 5w30, które przedłużają trwałość wymienionych powyżej układów obróbki/spalania spalin. Może za bardzo się spinam Dzieki pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Troche marudzę z góry przepraszam.. Czy MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 jest przeznaczony do aut z DPF??? Tak jak Mobil 1 formula esp 5w30 ??? Dziekuje bardzo.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
:grin::grin: A te motule jeden grzyb ten czy ten? Dzieki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Zakupie jeden z tych...5 litrow wystarczy?? 1. Liqui Moly Top Tec 4100 2. (MOTUL 8100 X-CESS 5W-40) Ten odpada 3. MOTUL SPECIFIC 505.01 5W-40 4. MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 Piszecie ze 5w40 jest lepszy niż 5w30 który mam teraz zalany do 1.9 TDI PD te wszystkie trzy rodzaje będą rownie dobre i niczym szczególnym się nie roznia wszystkie sa syntetykami. Wielkie dzięki za pomoc pozdrawiam.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A czy jak zmienie z 5w30 taki wlasnie był zalany jak kupiłem auto na 5w40 nie będzie problemów??? Cena oleju nie gra roli nie wymieniam oleju co tydzień także nie w tym problem. Czy jest jakis Motul 5w30 506.01 bądź 507 do aut bez Dpf. Mam możliwość kupna oleju w Austrii może tam jest cos ciekawego? Dziekuje i pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czyli musze zmienić mechanika Dzieki pozdrawiam.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Troszke poczytałem dobrze zrozumialem używasz takiego Shella z norma 507. Czyli rozumiem ze posiadasz Dpf w swoim aucie.Chyba jednak zostaje mi Motul jak Mobil 1 ESP Formula 5W-30 z norma 507.00 to taka kupa. Dziekuje za pomoc Pozdrawiam.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Mam pytanie odnośnie oleju Mobil 1 ESP Formula 5W-30 z norma 507.00 wg niektórych źródeł nie jest full syntetykiem?????.Czy to prawda???W tym tygodniu wymiana dzwoniłem do mechanika i polecil mi wlasnie ten olej do mojej b6 2004 AVF BEZ dpf z tego co zdazylem przeczytać ten olej wlasnie jest polecany do aut z dpf.Troche jestem skolowany czy ten olej nie zaszkodzi silnikowi??Jaki olej byscie polecili??? Dziekuje.Pozdrawiam:wink:
-
Sprowadzenie auta z Niemiec
Dzieki wielkie.Poczytam pozdrawiam.
-
Sprowadzenie auta z Niemiec
Witam z góry przepraszam bo na pewno temat był wałkowany już pare razy . Mianowicie jakie dokumenty będą mi potrzebne po zakupie w Niemczech udając się do tamtejszego urzędu komunikacji jak wygląda cala procedura ile kosztują tablice zjazdowe(jakie najlepiej zakupić). Nastepnie poprosiłbym o krótkie opisanie całej procedury rejestracji w Polsce gdzie najpierw się udac i jak długo zajmie cala ta papierkowa plątanina, Dziekuje i pozdrawiam
-
Muzyka w naszych autkach
Cos dla Naszych Kobietek... 1. 2. Jak ktoś lubi niemieckie klimaty 1. 2. 3. 4.
-
Muzyka w naszych autkach
Troche wspomnień. PAMIETACIE JESZCZE TAMTE KLIMATY???? 1. 2. 3. 4. 5. Dziekuje i zycze miłych wspomnien:wink:
-
Muzyka w naszych autkach
Klasa song:thumbup1::thumbup1:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Taka tam pierdoła. Ziewniesz czy nie????????:grin: WRZUTA - Płacz w miejscach publicznych - Ravgor.TV Pozdrawiam:wink:
-
Muzyka w naszych autkach
Troche klasyki:wink: Kaliber 44 - Film - Pełna wersja - YouTube
-
Muzyka w naszych autkach
Dzieki:thumbup1::thumbup1::thumbup1:
-
Muzyka w naszych autkach
Witam mam prosbe wie ktoś może czyja to nuta??? Troszke klasyki!!!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Będzie dobrze musi byc dobrze... Trzymamy kciuki za Twoją żonę.....