Treść opublikowana przez deny_yn
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Bez obaw w przyszłym tygodniu zamawiam lampy bo na te nie mogę już patrzeć ---------- Post dopisany 23-06-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2013 at 12:12 ---------- Podziękowania dla Gwerty za przednie reflektory po lifcie wyrzezałem też sobie ori halo lampy tył polift i grill od Rs , i słupki okleiłem w carbonie parę aktualnych foteczek..
-
[ALL B5] Granatowa A4 B5
ładna sztuka kolororek taki jak mojej szkoda tylko, że silniczek troszkę słaby
-
Air ride audi a4 b5 quattro
Masz super fure nie załamuj sie
-
Air ride audi a4 b5 quattro
pogadaj z tą ekipą od andrzeja co ma b7 w sedanie oni tam wszyscy mają air,a napewno ci kogoś polecą
-
Air ride audi a4 b5 quattro
Sie wczoraj na oglądałeś na zlocie i ci sie zachciało Do ośki zestawm ponad 3 tysie a do Q nie mogę znaleśc narazie mapet-TUNING airRIDE-System
-
Napad na drodze.
Dwa lata temu mój kumpel miał taką samą sytuacje tylko że a4 b5 jechał. Poprostu brak słów do takich debili !!
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Bo auto rzadko używane może dlatego dydo ---------- Post dopisany 05-05-2013 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 17:10 ---------- Dawno nic tu nie pisałem, ale przy autku cały czas coś małymi kroczkami grzebie, nie dawno wpadło koło 18" na to nowe gumy 225/40 Teraz zbieram kasiurę i trzeba iśc w moc Taka tam foteczka z dzisiejszego wypadu na wały jakby policzyć do kupy to z 1100 KM będzie heh ---------- Post dopisany 12-05-2013 at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 21:30 ---------- Kilka nowych foteczek Nudna i deszczowa niedziela to postanowiłem jakieś zajęcie sobie wymyślić i emblematy z klapy poleciały out w tym tygodniu biorę sie za malowanie zacisków i spróbuję gwintem jeszcze troche pokręcić w dół ---------- Post dopisany 19-05-2013 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 13:33 ---------- Tak zaciski pomalowane na czerwono i gewinde skręcony minimalnie jeszcze w dół w bonusie mała sesyjka
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
ale razi po oczach- Powietrze ucieka przez felge
Dzisiaj rano zawiozłem fele do fachowca pospawał i już jest spowrotem na aucie, naszczęście nie było z nią aż tak źle malutkie pęknięcie:facepalm:- Powietrze ucieka przez felge
Matt tak jak mówisz ucieka przez strukturę felgi a nie przez styk z oponą. Mówisz, że klej do szyb mógłby pomóc? jak to wygląda z tym spawaniem trzeba na nowo malować felgę bo tego sie boje bo mam taki nietypowo kolor, że nie wiem czy ktoś dałby radę tą felgę tak samo pomalować- Powietrze ucieka przez felge
Ludziska wrzuciłem wczoraj oponki na felgi no i wkońcu założyłem na auto, dzisiaj rano wstaje patrze w jednym kółku nie ma powietrza to nabiłem 2 atmsferki i słysze, że ucieka patrze szukam którędy i okazało sie, że przez felgę od zewnętrzej strony jest taka mała dziurka i tam ucieka macie pomysły co można z tym zrobić samemu?- Jakie wybrać Felgi? AVANT
np. kolego KoniK http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-18-rs6-gwinty-polifty-dupere-konik-244735/- Założenie gwintowanego zawieszenia
Ja mam po 1wszym lifcie i potrzebowałem tylne górne mocowania od polifta możesz sobie kupić drogie nie są a będziesz w razie potrzeby miał i nie będziesz musiał sie wkurzać jak będą potrzebne- A4 Avant by bobeqqq
Avancior 1wsza klasa na tym felunku jeszcze nie widziałem ale całkiem fajnie sie to prezenci bezawaryjności- [ALL B5] Black With Red - na X5
Nie no kuwa jaki to je pikne dałem sobie na tapete- [ALL B5] Black With Red - na X5
kozacka fura, pozazdrościć tylko jakieś foto z profila ?- [B5 ADR] Audi A4 B5 by Egon
Ładnie tylko niżej jeszcze powodzonka w modach- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
coś napewno jeszcze sie zrobi i gdzie ta wiosna- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
Coś bym może jeszcze okleił ale co masz może jakieś pomysły ??- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
Pokaże za jakiś czas jak już będą na aucie i gwint będzie ustawiony tak jak ma być ---------- Post dopisany 26-03-2013 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 22:02 ---------- A takie tam bo sie mi nudziło dzisiaj Niestety nie mam zdjęcia jak wygląda na aucie bo nastała ciemność, ale sie zrobi foto jeszcze Przed I po- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
Kliknąłem KUP TERAZ od razu jak go znalazłem bo jeszcze by mi go ktoś sprzątnął a cena przyzwoita była Gwincior firmy TA technix w super stanie, regulacji dużo co mnie cieszy, teraz mam prześwitu z przodu 4cm a jeszcze 5cm zostało zapasu na gwincie Myślałem, że będzie twardziej ale jak dla mnie jest idealnie "Cztery 18stki" już leżą w garażu tylko muszę oponki kupić- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
I jest wkońcu ori gałeczka od polifta Gwincik Po sobotnim całym dniu zmagań gwint wylądował na OOOO, prześwitu mam jakieś 4cm ale jeszcze można zejść niżej:kox: Fotki narazie tylko takie..- Malowanie lamp
Dajcie jakieś foto tych przed liftów pomalowanych bo jestem ciekaw jak to sie prezentuje.- [B5 AJM] A4 by santos
niezły avancik felga fajna sam chce taką kupić na ten sezon powodzonka w modach ! - [B5 AWM] 1.8T quattro usa