Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

deny_yn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez deny_yn

  1. Te mocowania trzeba na przód , na tył czy tu i tu. Sory za takie głupie pytania ale chciałbym wiedzieć jak najwięcej, żeby potem nie być zaskoczonym
  2. Chyba wiem o którym gwincie mówisz
  3. Ma to jakąs fachową nazwę to poszukam na allegro
  4. Też właśnie chce kupić gwint i mam ten sam problem nie wiem czy to będzie pasowało czy trzeba coś jeszcze dokupić Do każdego gwintu trzeba mieć te poliftowe mocowania ?
  5. podobają mi sie te lampy heh folia z alledrogo ?
  6. czym te lampy przyciemniałeś ?
  7. też jestem za białym a może jakiś inny kolorek jeszcze ?
  8. Fajna sztuka tylko te lampy mi tak jakoś nie podchodzą ale oczywiście najważniejsze, że Tobie sie podoba. Czemu felgi na lato takie małe ?:wink:Powodzenia w dalszych modach.
  9. Górecki w wodzisławiu koło McDonalda ja cały czas biorę tam części sklep prowadzi mój kolega więc zawsze dobre ceny dostaje . Jak będziesz coś potrzebował to powiesz, że sie znamy i może policzy taniej
  10. prześladujesz mnie masz jakieś graty do auta ?
  11. Znowu Ty hehe
  12. Taki mam plan, że najpierw muszę porobić sprawy techniczne i mechaniczne bo musi być igiełka pod tym względem a później można modzić ---------- Post dopisany 16-02-2013 at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 14:16 ---------- Aktualne foteczki Mam dzisiaj dużo wolnego to postanowiłem sobie okleić parę rzeczy. Myślałem, że z rozebraniem konsoli będzie więcej kombinowania ale pikuś Takie drobiazgi ale cieszą
  13. niezła cizia taką mieć w garażu mmm
  14. gleba konkretna dobre plany powodzonka
  15. a niech jej będzie klikam lijka
  16. W takim stanie moją isie zastałem rano ale na szczeście dzisiaj ma być gotowa po rozebraniu okazało sie,że rozrząd był w krytycznym stanie. Dobrze, że zdążyłem z wymianą uff kiedyś w corsie przy 180km/h mi urwało pasek tam był wtedy młyn w silniku i koszta naprawy nie małe
  17. Ciekawy kolorek przód jest obniżony czy mi sie wydaje?
  18. jeśli masz książke serwisową to tam też powinna być ta sama wlepka co w bagażniku
  19. Mati tak jak mówisz, jak poogląda galerie na forum to na pewno tylko na szybkach się nie skończy hehe
  20. Podoba mi sie ten kolor bezawaryjności życzę i więcej fotek wrzucaj
  21. Graty wreszcie kupione więc jutro działamy
  22. ładnie krzych00, ale droga 1wsza klasa
  23. Jakby tak miały lepszą blache to byłaby bajera. Mi było tak ciężko się z nią rozstać ale trzeba było kiedyś, na szczęście kupił ją mój kolega więc wiem, że o nią dba hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.