Treść opublikowana przez deny_yn
-
gwint Supersport do przedlifta
Te mocowania trzeba na przód , na tył czy tu i tu. Sory za takie głupie pytania ale chciałbym wiedzieć jak najwięcej, żeby potem nie być zaskoczonym
-
gwint Supersport do przedlifta
Chyba wiem o którym gwincie mówisz
-
gwint Supersport do przedlifta
Ma to jakąs fachową nazwę to poszukam na allegro
-
gwint Supersport do przedlifta
Też właśnie chce kupić gwint i mam ten sam problem nie wiem czy to będzie pasowało czy trzeba coś jeszcze dokupić Do każdego gwintu trzeba mieć te poliftowe mocowania ?
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
podobają mi sie te lampy heh folia z alledrogo ?
-
[B5 1.9 AHU] Będzię german ? ;)
czym te lampy przyciemniałeś ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
też jestem za białym a może jakiś inny kolorek jeszcze ?- [B5 AHU] A4 MarcinWLCK
Fajna sztuka tylko te lampy mi tak jakoś nie podchodzą ale oczywiście najważniejsze, że Tobie sie podoba. Czemu felgi na lato takie małe ?:wink:Powodzenia w dalszych modach.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Górecki w wodzisławiu koło McDonalda ja cały czas biorę tam części sklep prowadzi mój kolega więc zawsze dobre ceny dostaje . Jak będziesz coś potrzebował to powiesz, że sie znamy i może policzy taniej- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
prześladujesz mnie masz jakieś graty do auta ?- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
Znowu Ty hehe- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
Taki mam plan, że najpierw muszę porobić sprawy techniczne i mechaniczne bo musi być igiełka pod tym względem a później można modzić ---------- Post dopisany 16-02-2013 at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 14:16 ---------- Aktualne foteczki Mam dzisiaj dużo wolnego to postanowiłem sobie okleić parę rzeczy. Myślałem, że z rozebraniem konsoli będzie więcej kombinowania ale pikuś Takie drobiazgi ale cieszą- RS4 B5 By Kosiniak.
niezła cizia taką mieć w garażu mmm- Audi A4 B5, sedan, Gleba, Gwint, 1997, 1.9TDI na lifta, zespolone itd
gleba konkretna dobre plany powodzonka- Potrzebne LIKE na facebooku..
a niech jej będzie klikam lijka- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
W takim stanie moją isie zastałem rano ale na szczeście dzisiaj ma być gotowa po rozebraniu okazało sie,że rozrząd był w krytycznym stanie. Dobrze, że zdążyłem z wymianą uff kiedyś w corsie przy 180km/h mi urwało pasek tam był wtedy młyn w silniku i koszta naprawy nie małe- A4 B5 1,8T Nowicjusz
Ciekawy kolorek przód jest obniżony czy mi sie wydaje?- Jaki kod silnika?
jeśli masz książke serwisową to tam też powinna być ta sama wlepka co w bagażniku- Audi A4 by Kubixi
Mati tak jak mówisz, jak poogląda galerie na forum to na pewno tylko na szybkach się nie skończy hehe- Audi A4 by Kubixi
Podoba mi sie ten kolor bezawaryjności życzę i więcej fotek wrzucaj- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
Graty wreszcie kupione więc jutro działamy- Które alufelgi do mojego sedana ?
Napewno nie 2 3 bierz- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
ładnie krzych00, ale droga 1wsza klasa- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
Jakby tak miały lepszą blache to byłaby bajera. Mi było tak ciężko się z nią rozstać ale trzeba było kiedyś, na szczęście kupił ją mój kolega więc wiem, że o nią dba hehe - [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)