Treść opublikowana przez deny_yn
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
A reszta sie wyświetla tak? bo jak ja otwieram linki to wszystko Ok. Dzienaa ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- A no miałem corse to była rakieta licznik zamykała . Na OCFC byłem na forum na kilku spocikach też sie było
-
Toasty. cytaty, dziwne powiedzonka i inne...
ko nie ma brzucha ten kiepsko r...cha
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Nie ciu..aj to co z tym zrobić ??
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Witam wszystkich w końcu trzeba pokazać swój samochód Może zacznę od tego czym się kulałem od czasu gdy mam prawko; Opel Corsa 1.4 16v Audi A3 1.6 No i upragniona Audi A4 1.8 T zakupiona na początku listopada 2012. Samochód sprowadzony z niemiec w październiku 2012, jestem 3-cim właścicielem. Przebieg 228 tys. Rok produkcji 1997 Silnik 1.8 Turbo Kolor granatowy metalic Typ nadwozia sedan Wyposażenie: -ABS -wspomaganie -4x poducha -el.szyby przód -el.lusterka -klimatronic Zdjęcia mam tylko z ogłoszenia ale niebawem zrobę jakieś porządne foteczki Modyfikacje jakie planuję: -felgi 18" -gwint -kiera trójramienna -lampy przód od s4 -skórzane stołki -wydech -dolot -wirus -IC -konsola 2din -gałka polift -podświetlane nawiewy -przyciemnienie szyb -i pewnie coś pominąłem Zrobione/ kupione: -wachacz przód wymieniony -tarcze przód wymienione -klocki przód wymienione -klocki tył wymienione -mieszek ob biegów wymienione -wydech polerka zrobione -lusterko prawe duże kupione -rozrząd czeka na wymiane -ręczny i popielniczka tył w carbon zrobione -oświetlenie zegarów zrobione To by było chyba na tyle, będe starał się na bieżąco odświeżać temat Pozdrawiam wszystkich miłośników OOOO
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Gratki Pawlo super fura i za***isty kolor:slina:
-
Co ze starą cegłą?
Pewnie, że sie opłaca sam tak robiłem, materiał dobry a przy okazji i kasy zaoszczędzisz. Ta stara cegła jest dużo mocniejsza niż te co teraz robią, dla porównania wejź młotek i pierdyknij raz w tą starą a raz nową i sam zobaczysz różnicę pozdro
-
Podświetlenie zegarów kolor czerwony ok ale czemu taki
Kupuj żaróweczki od z tymi oprawkami i najlepiej wymień wszystkie umnie połowa zegarów nie świeciła jak wymieniłem te co były przepalone to jak włożyłem zegary to znowu mi w innym miejscu przestało świecić to sie wkurzyłem i wymieniłem wszystkie i po problemie. A z tymi kapturkami to ciekawa sprawa też pierwszy raz widzę.
-
co to za stuk
chyba mamy ten sam problem.. wiem napewno, że u mnie stuka to z przodu strona prawa ale za h.ja nie mogę tego zlokalizować.
-
[B5 ADR] Audi A4 B5 tygrys
Ten znaczek na klapie a dokładnie "4" coś chyba nie w tą strone fajne autko:hi:
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
opel corsa 1,4 16v 1997r audi a3 8l 1.6 1997r aktualnie wymarzona audi a4 b5 sedanik 1.8 T
-
300.000 na blacie :)
ładne spalanie
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Fela super pasuje, sam sie nad takimi zastanawiam panowie a czemu nie moge powiększyć tych zdjęć ;/ kliknie na zdjęcie i nic ciągle małe
-
A4 B5 Avant 1.9 TDI 18'' Gleba
Ładna sucza szkoda, że więcej KM pod machą nie ma
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Ładnie Ciekawe co sobie myśleli ci co ich wyprzedzałeś "samobójca..." haha:hi:
-
A4 b5
I co to tylko tyle ??
-
Urodzinki
Gdzie wy to jeździcie hehe ja swoją mam od dwóch miesięcy i zrobiłem dopiero 444 km
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
"jedyny problem... trzeba zobaczyć" haha wolałbym tego nie widzieć
-
Kierownica a4 b5
sam bym ją sobie wziął bo mam też starszą kierownice ale chwilowo inne wydatki, może pod choinke sobie sprawie heh
-
Kierownica a4 b5
Mniej więcej w takiej AUDI A4 B5 S-LINE S4 - KIEROWNICA + AIRBAG SKÓRA (2828593018) - motoAllegro
-
co z tym fantem zrobić
ispee masz rację co do tego wycięcia kata, jak miałem a3 to też wyciąłem i było czuć fajną różnicę w dolnych obrotach.
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
Że ludziom nie szkoda kasy na takie chore pomysły
-
Kierunek..
Uf po dwóch godzinach zmagania wszystko działa, poczyściłem wszystkie wtyczki, powymieniałem żaróweczki, wymieniłem bezpiecznik
-
Kierunek..
Awaryjne też nie. Grzebane było przy zegarach bo wymieniałem żarówki, cały czas świeciły tylko jak wyciągnąłem zegary i potem z powrotem włożyłem to od tego czasu nie świecą a żaróweczki od kierunków też wymieniłem na nowe i dalej nic;/ może jakiś bezpiecznik przeszedł co wy na to? Pójdę zaraz i sprawdzę a te żaróweczki też spróbuje coś nimi pokręcić albo na inne wymienić.
-
Kierunek..
Siemka. Nic nie znalazłem na ten temat więc muszę napisać. Problem polega na tym, że jak włącze kierunkowskaz obojętnie lewy czy prawy to na zewnątrz migają w porządku natomiast nie świecą mi kontrolki w środku przy zegarach dodam, że żaróweczki R5 wymieniłem na nowe i dalej lipa. Macie może jakieś pomocne informacje? pozdrawiam .
-
Szkoda parkingowa pijany kierowca zbiegł są świadkowie i dane kierowcy.
Miałem podobną sytuację a mianowicie zahamowałem na szlag bo kolesiowi co jechał przede mną ktoś wymusił i ten co jechał za mną w je.ał mi do tyłu i jeszcze mnie wciś do tego auta co stało przede mną. Oboje sobie pojechali jakby nigdy nic (pewnie byli %) na szczęście zdążyłem spisać numery i zgłosiłem to na policji, sprawa ciągnie sie już dwa miesiące. koleś przyznał sie do winy ale, żeby ubezpieczalnia wypłaciła mi kase to musi sąd przyznać mu wine.. i tak sobie będę czekał nie wiadomo ile jeszcze ;/ chwała Bogu, że miałem tylko zderzaki uszkodzone.