Treść opublikowana przez deny_yn
-
A4 B8 przedlift AVANT 2.0 TFSI cdnc, s-tronic, quattro, s-line, ibis white
Ładna baza do modów ?
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Wszystkie powłoki tego typu mają jeden minus wysuszają strasznie skóry ?
-
Montaż przełącznika dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera AIR BAG ON/OFF w A4 B8
-
Montaż przełącznika dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera AIR BAG ON/OFF w A4 B8
Bida panie jeden na allegro w podobnej kasie
-
Montaż przełącznika dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera AIR BAG ON/OFF w A4 B8
Ktoś potrafi załatwić ten zestaw do wyłączania poduchy w dobrej kasie? W ASO sobie życzą 560zł ?
-
Sposób na montaż tablic rej. Kradzież.
ja mam u siebie na taśmie dwustronnej obie tablice trzy mają porządnie klape malowałem to było bida oderwać
-
Audi do ślubu
pany ja też poszukuje OOOO do ślubu może ktoś chętny zarobić parę groszy
-
B5 1.9 TDi AFN sedan. Autorstwo: quick
Ładne a4 ale cabrio urywo suty
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Kolego a CO kumasz. Miał bym kilka pytań. Jak cos to napisze na ogólnym moze komus sie przyda to co ewentualnie przeczyta. Kumasz pisaj śmiało
-
Co to za felga?
3dsm 0.01
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Popieram założenie tego wątku oraz służę pomocą w dziedzinie wod-kan i co
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Powaga też sie zdziwiłem dlatego pytam,nigdzie w mojej okolicy nie mają takich pomaranczowych a potrzebuje na jutro idzie coś z tymi białymi poczarować ?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Panowie muszą być te żarówki pomarańczowe ?wsadziłem z jednej strony białą żarówka z drugiej pomarańczową włączyłęm awaryjne żeby sprawdzić czy jest różnica w kolorze i bardzo nie widzę
-
[B5 AEB] Niebieskie A4 1.8T Doinwestowane
E kolega z wodzia to sie trzeba kiedyś zgadać i zobaczyć na żywo kiedy kupiłeś bo parę dni temu widziałem na tablicy że wisiało .
-
[B5 ACK]Czarny sedanik by husajn22 setup wiosna
Dobre hah
-
[B5 ACK]Czarny sedanik by husajn22 setup wiosna
cudeńko:facepalm:
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
myślę nad końcówkami albo nad jakimś basowym tłumikiem
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Narazie nie będzie znaczka. trochę lepsza fotka I jeszcze takie coś czeka na montaż
-
przejście z B5 na B6 Avant by lukaszek5118
I te S4 z klapy won fajna czarnula
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
racja H4mm3R przydałaby sie Klapa USA na swoim miejscu
-
[Audi A4 B5] - [Pelican Blue] - SPRZEDAM
Nie to auto Takie zwykłe lampy a tyle zmieniają
-
Wasze przebiegi benzynowców
1.8T AEB 230 km
-
borbet
17stki i 8" szerokości. W porządne polerkę walnąć i może by to jakoś wyglądało, jaka jest ich wartośc rynkowa (mniej więcej) orientuje sie ktoś ?
-
borbet
Panowie co powiecie na temat tych felg są one coś warte i jakby leżały w b5
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Cudeńko. chciałbym sie taką przejechać gratuluje zakupu