Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 przedlift AVANT 2.0 TFSI cdnc, s-tronic, quattro, s-line, ibis white


Shkf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja przygoda z Audi A4 B8 avant 2.0 TFSI zaczęła się na początku tego roku. Jest to 2011 rok. W pięknym kolorze Ibis White. Z ważniejszych dla mnie spraw auto posiada silnik 2.0 TFSI każdy wie nie trzeba tłumaczyć co to za silnik, quattro które było dla mnie priorytetem przy zakupie, pakiet s-line wewnętrzny, zawieszenie s-line, listwy zewnętrzne jak i relingi dachowe czarne, progi s-line, navi 3G HDD, ledy przód jak i tył, przyciemnione szyby tylna jak i boczne, fotele pół skóra pół alcantara, boczki w alcantarze przód tył, listwy wewnętrzne w paternie szczotkowanego aluminium, emblematy s-line na progach drzwi, system parkowania pdc.

Zmieniłem póki co oświetlenie wnętrza jak i tablicy na Ledy od PROLUMO, wymiana pompy wysokiego ciśnienia, zmiana oleju, filtrów. Podstawy na razie zrobione, przez zimę więcej się będzie działo. Dopiero zaczynam pracę z tym samochodem i myślę że do wiosny wyjedzie w innym wydaniu jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli. Jak będę miał jakieś fajne zdjęcia jeszcze to wstawię bo nie za dużo fotek mam. Jestem młodym gościem z podstawową wiedzą o tej marce, myślę że każdy podejdzie wyrozumiale do tego co napisałem o swoim samochodzie i odbierze to w dobrym stylu.

audia4.thumb.jpg.a321d0c427434f3dabcf769d4a646660.jpg

 

Z dalszych planów co do samochodu:

- koła audi rotor 19' ET33 9J

- Grill w plaster miodu czarny połysk

- Zmiana kratek w zderzaku na plaster miodu czarny połysk

- dystanse przód i tył żeby było ładne spasowanie ale to na nowych felgach już

- zmiana zderzaka tył na wersję s-line + dyfuzor S4 i po 2 końcówki z każdej strony (plan do przemyślenia)

- znaczki przód i tył czarny połysk, również znaczki na błotnikach w czarny połysk

- malowanie proszkowe zacisków przód i tył

I wiele innych małych przeróbek o których pewnie dam znać na grupie.

Dzięki i Pozdrawiam wszystkich zajawkowiczów z grupy! Siemka!

Edytowane przez Shkf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zazdroszczę foteli ja mam tylko skóre

A tak mam ten sam kolor i wszystko takie same jak u ciebie tylko sedan.

Miałem wersje limousine przerobiłem na sline tylko foteli slinowych mi brakuje.

Powodzenia w modach wywal kata daj wiekszy IC program i ~`290 kucyków fabryczne turbo powinno wyciagnąc . Jak bedzie mało a bedzie to Hybryda albo K04 64. Masz ciężkiego Avanta a w tym 211 to takie sobie to auto jedzie od 300. 

Edytowane przez slawinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2022 o 07:23, karolek_ust napisał:

Ładna baza , fajny motor do modow

Dziękuje, na takim właśnie mi zależało nawet wiedząc jaką ma opinię.

 

W dniu 29.09.2022 o 21:53, slawinho napisał:

Gratulacje zazdroszczę foteli ja mam tylko skóre

A tak mam ten sam kolor i wszystko takie same jak u ciebie tylko sedan.

Miałem wersje limousine przerobiłem na sline tylko foteli slinowych mi brakuje.

Powodzenia w modach wywal kata daj wiekszy IC program i ~`290 kucyków fabryczne turbo powinno wyciagnąc . Jak bedzie mało a bedzie to Hybryda albo K04 64. Masz ciężkiego Avanta a w tym 211 to takie sobie to auto jedzie od 300. 

Coś nie coś tam ma fajnego w sobie, ale do dopieszczenia jeszcze przez zimę i na wiosnę aby cieszyć się na lato zrobionym i gotowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie, w samochodzie od ostatniego czasu zostało kilka rzeczy zmienionych ważnych lub mniej ważnych. W 2022 roku zmieniłem oświetlenie wnętrza oraz tablicy na ledowe. W 2023 roku zaczęły się bardziej konkretne zakupy oraz modyfikacje. Na początek wleciało Lato na 19 calach, opona 235/35 bez dystansu póki co. Później szukałem zderzaka S-line polfitowego z wersji Competition która posiada czarny w połysku dyfuzor. Zderzak miał być w kolor lecz po przyjechaniu okazało się że jest to siwy nie wiele różniący się kolor w słońcu od mojego, przemalowanie szybkie zderzaka i wszystko było tak jak chciałem. Następnie po zrobieniu zderzaka zacząłem konkretnie szukać Neonów na tył od Polfita. Znalazłem to co chciałem, lampy poszły do zaprzyjaźnionego detailingu, efekt końcowy na zdjęciu niżej. W końcu jak lampy były gotowe przyszedł czas na montaż oraz kodowanie i efekt końcowy prezentuje na dole. Dla mnie to udane zakupy i nie jest to koniec modyfikacji w mojej B8. Pozdrawiam i do usłyszenia!

IMG_4408.jpeg

011329E2-0194-4E41-86E1-FF23AB934910.jpeg

IMG_4410.jpeg

IMG_4401.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z doświadczenia wiem że jaki by zderzak nie był czy w koloe auta czy nie zawsze lakieruje bo jest poobijany od kamyczków i średnio to potem wygląda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...