Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
EDS Uruchomiony :banan2::banan2::banan2:
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
tak zgadza sie ale ty w swoim liczniku masz inne kostki trzeba było szukać licznika z rocznikow 94-96
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Wiesz że ten licznik będzie wymagał od ciebie rzeźby ??? on ma Immo w zegarach
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
miernikiem sprawdx gdzie dochodza do centralki
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
EDS- wiązka pociągnięta , pompa i sterownik czekają aż znajdę dwie rurki od serwa do pompy bo są inne i tyle. Obudowa wskaźnika reżana
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Korzystałem z tego co jest na forum
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Mfc ????
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
jeśli chodzi o światła dzienne - niema obecnie żadnej innej dedykowanej wersji do przedliftowego zderzaka można założyć USA ale bardzo ciężko znaleźć i bardzo drogie. Emblemat OOOO zostaje i chyba wrócą oryginalne napisy na klapę
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Tak samochód ma wygląd jak najbardziej oryginalnie
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowe Fotki :
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
Witam, Kupiona w październiku 2012r i powoli do przodu..... Jest to wersja sprowadzona z USA. 1990r 3.6 V8 PT 250KM Czarny Klima Szyber Pamięć foteli Podgrzewane siedzenia przód/tył Komputer w zegarach połączony z radiem Skóra Cały ,środek jasny/szary Telefon Podgrzewane spryski i zamki Wycieraczki na reflektorach i spryski Wszystkie szyby w prądzie BOSE Powoli będę uzupełniał temat. Celem jest przywrócenie dawnego blasku ))) hehehe Zrobione : Wywalone Sprężyny H&R - Wstawione oryginalne Po-dokupywane brakujące elementy wnętrza jak i elementy z zewnątrz. (Osłony prowadnic foteli, brakujące wzmacniacze w subwooferach bose, Blenda Tylna, osłona pod silnik, wzmocnienie środkowe, Oryginalne Radio, prowadnice powietrza z pasa przedniego, Antena od telefonu, klapka/osłona od worka na narty, gumy w podszybiu, Podgrzewane spryskiwacze w maskę(ktoś zabrał sobie), Pompa paliwa Tłumik Końcowy Wieszaki tłumików Spinki tapicerek z ASO Uszczelki pod dekle Oleje, filtry, Sprężyny ori Końcówki drążków Wykładzina wybrzuszenia w bagażniku Osłony przegubów Sonda Lambda Bosch Uruchomienie klaksonu Uruchomienie Awaryjnych Wymiana żarówek w liczniku I uzupełnienie żarówek w lampach oraz halogenach Uruchomienie podświetlenia w przyciskach(ktoś wyciął diody) Wstawione nowe Kopułki, Palce, przewody, świece Naprawiony system BOSE Uruchomiony Telefon Wstawiony oryginalny końcowy tłumni k (wcześniej przez kogoś wycięty) Zerwana folia z szyb i chromów Wywalenie tony kabli "Car-Audio" poprzednich właścicieli, którzy za wszelką cenę chcieli pozbyć się BOSE (spalone wzmacniacze, poucinane kostki itp. itd.) Wymiana przewodu hamulcowego Wywalenie gazu Przeglad Plany : ... końca nie widać Ogólnie auto było wręcz wyniszczone/zdekompletowane i wymodzone przez baranów ;/ 6.12.2013r
-
Audi A4 B5 1z + 16bit + 11mm + 0.216 Proźba o ocene logów
Nie wiem ile koni ;/
-
Audi A4 B5 1z + 16bit + 11mm + 0.216 Proźba o ocene logów
Aha, czyli przepływka do wymiany/czyszczenia ???
-
Audi A4 B5 1z + 16bit + 11mm + 0.216 Proźba o ocene logów
no to kolego na pomagałeś że hejjjjjjjj..................
-
Audi A4 B5 1z + 16bit + 11mm + 0.216 Proźba o ocene logów
Witam, Samochód jest po programie proszę o ocenę logów. Zamontowana jest pompa hybryda z 11mm oraz wtryski bosch 0.216 oraz komp z softem 16bit Do tego pierdoły jak kolektor z AWX , brak egr , katalizatora. Kąt wtrysku jest inny w Meansure block i bassic setings , Oraz czy przepływka jest ok??? https://www.dropbox.com/s/wz62sa8va9v04m3/Logi%2022.04.2013.xls
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Obecnie jestem na etapie dokładania EDS -u , oraz chromy kupiłem wkoło szyb
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ja składam i rozkładam co zimę(3 lata) a samochód cały czas pod chmurka i jest wszystko dobrze
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ja mam przedliftowe
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Byly duże składane bo ja mam takie i one są eu
-
Panowie POMOCY Elektryczne szyby z 2x na 4x
Czy jesteś pewien że ta nowa wiązka jest z 2000r ??? Bo ja mam taką w 95roku ;/
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
A niewiecie do silnika V8 3.6 sa takie ???
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
- [B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
od kogo ten zamiennik ???- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Pokaz jak to wyglądało ???? ta osłona skrzyni ???- Szarpie autem
a co to może być ???? Co może wpływać na to ?? ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ---------- zdjąłem kostkę z Impulsatora i nie szarpie. Więc co dalej ??? - [B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro