Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. EDS Uruchomiony :banan2::banan2::banan2:
  2. tak zgadza sie ale ty w swoim liczniku masz inne kostki trzeba było szukać licznika z rocznikow 94-96
  3. Wiesz że ten licznik będzie wymagał od ciebie rzeźby ??? on ma Immo w zegarach
  4. miernikiem sprawdx gdzie dochodza do centralki
  5. EDS- wiązka pociągnięta , pompa i sterownik czekają aż znajdę dwie rurki od serwa do pompy bo są inne i tyle. Obudowa wskaźnika reżana
  6. Korzystałem z tego co jest na forum
  7. jeśli chodzi o światła dzienne - niema obecnie żadnej innej dedykowanej wersji do przedliftowego zderzaka można założyć USA ale bardzo ciężko znaleźć i bardzo drogie. Emblemat OOOO zostaje i chyba wrócą oryginalne napisy na klapę
  8. Tak samochód ma wygląd jak najbardziej oryginalnie
  9. f16mysliwiec opublikował(a) temat w Audi
    Witam, Kupiona w październiku 2012r i powoli do przodu..... Jest to wersja sprowadzona z USA. 1990r 3.6 V8 PT 250KM Czarny Klima Szyber Pamięć foteli Podgrzewane siedzenia przód/tył Komputer w zegarach połączony z radiem Skóra Cały ,środek jasny/szary Telefon Podgrzewane spryski i zamki Wycieraczki na reflektorach i spryski Wszystkie szyby w prądzie BOSE Powoli będę uzupełniał temat. Celem jest przywrócenie dawnego blasku ))) hehehe Zrobione : Wywalone Sprężyny H&R - Wstawione oryginalne Po-dokupywane brakujące elementy wnętrza jak i elementy z zewnątrz. (Osłony prowadnic foteli, brakujące wzmacniacze w subwooferach bose, Blenda Tylna, osłona pod silnik, wzmocnienie środkowe, Oryginalne Radio, prowadnice powietrza z pasa przedniego, Antena od telefonu, klapka/osłona od worka na narty, gumy w podszybiu, Podgrzewane spryskiwacze w maskę(ktoś zabrał sobie), Pompa paliwa Tłumik Końcowy Wieszaki tłumików Spinki tapicerek z ASO Uszczelki pod dekle Oleje, filtry, Sprężyny ori Końcówki drążków Wykładzina wybrzuszenia w bagażniku Osłony przegubów Sonda Lambda Bosch Uruchomienie klaksonu Uruchomienie Awaryjnych Wymiana żarówek w liczniku I uzupełnienie żarówek w lampach oraz halogenach Uruchomienie podświetlenia w przyciskach(ktoś wyciął diody) Wstawione nowe Kopułki, Palce, przewody, świece Naprawiony system BOSE Uruchomiony Telefon Wstawiony oryginalny końcowy tłumni k (wcześniej przez kogoś wycięty) Zerwana folia z szyb i chromów Wywalenie tony kabli "Car-Audio" poprzednich właścicieli, którzy za wszelką cenę chcieli pozbyć się BOSE (spalone wzmacniacze, poucinane kostki itp. itd.) Wymiana przewodu hamulcowego Wywalenie gazu Przeglad Plany : ... końca nie widać Ogólnie auto było wręcz wyniszczone/zdekompletowane i wymodzone przez baranów ;/ 6.12.2013r
  10. no to kolego na pomagałeś że hejjjjjjjj..................
  11. Witam, Samochód jest po programie proszę o ocenę logów. Zamontowana jest pompa hybryda z 11mm oraz wtryski bosch 0.216 oraz komp z softem 16bit Do tego pierdoły jak kolektor z AWX , brak egr , katalizatora. Kąt wtrysku jest inny w Meansure block i bassic setings , Oraz czy przepływka jest ok??? https://www.dropbox.com/s/wz62sa8va9v04m3/Logi%2022.04.2013.xls
  12. Obecnie jestem na etapie dokładania EDS -u , oraz chromy kupiłem wkoło szyb
  13. Ja składam i rozkładam co zimę(3 lata) a samochód cały czas pod chmurka i jest wszystko dobrze
  14. Byly duże składane bo ja mam takie i one są eu
  15. Czy jesteś pewien że ta nowa wiązka jest z 2000r ??? Bo ja mam taką w 95roku ;/
  16. A niewiecie do silnika V8 3.6 sa takie ???
  17. Pokaz jak to wyglądało ???? ta osłona skrzyni ???
  18. a co to może być ???? Co może wpływać na to ?? ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ---------- zdjąłem kostkę z Impulsatora i nie szarpie. Więc co dalej ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.