Treść opublikowana przez stanek90
-
soft 1.9tdi AVG 110 KM
Panowie dziekuje za słowa krytyki,nie jestem tunerem,ani tez nie robie modyfikacji zarobkowo.Moge tylko dodac od siebie iz nie przekraczajac napiecia przy 2000 kolo 3,5 v oraz doladowania 1,2 bar dla seryjnej vnt15 raczej nic tym poczciwym silnikom czy tez skrzyni sie nie stanie.Zmienie smoke do 51 oraz dw ,a tkze sciagne jeszcze troche z tl od dolu aby lagodniej narastal
-
soft 1.9tdi AVG 110 KM
WIem ze nie wleje poprostu przeliczylem sl po afr 17. log 003 http://vaglogger.apphb.com/log/5abfd7751e1f0255f420753c log 004 byl robiony na podniesionej mapie napiecia w 001 ale zlikwidowalem to bo bylo wieksze kopcenie a moc max byla osiagana wczesniej bo i tak nastawnik nie da wiecej paliwa,ale chyba nie ma to znaczenia http://vaglogger.apphb.com/log/5abfd7d51e1f0255f420753d doladowanie przeliczylem tak 2,16 x 474x 0,8(efektywnosc glowicy) x 1,15 gestosc powietrza przy 30*/51 mg da afr kolo 18 auto jezdzi dobrze,wiem ze nie jestem zawodowcem i nie mam doswiadczenia ale jest to dosyc prosty sterownik,ale jeeli jest az tak tragicznie to poprostu wroce do serii i po problemie
-
soft 1.9tdi AVG 110 KM
Witam Korzystajac z okazji iz moje autko posiada sterownik z koncówka 012 postanowilem pomodzić w moim autku.Mógłbym prosic o ocene softu.Autko troszke podkapca na pelnym bucie,wydaje mi sie ze mam zasyfiony kolektor dolotowy http://vaglogger.apphb.com/log/5ab29b611e1f026fc8ae346f http://vaglogger.apphb.com/log/5ab2a09e1e1f026fc8ae3473
-
1.9 TDI PROŚBA O ANALIZE LOGÓW
po takim logu nie miales trybu awaryjnego??
-
Prośba o analizę logów, przepływka do wymiany? - faluje moc...
Przeplywka kaput,zrob dziurke może cos pomoze,popraw kat wtrysku
-
1.9 tdi prośba o sprawdzenie logów
Przycina sie zmienna geometria.DO sprawdzenia kierownice,gruszka ewentualnie podmienic n75 jak sztanga bedzie chodzic bez oporów
-
1.9TDI ASV Prośba o analize logów
Przeplywka zaniża,albo nowa albo sprobować zrobić dziurke w obudowie
-
prosba o analize logow silnik 1.9 ahh
podmień przeplywke,jak nie pomoze do trzeba sprawdzić przewody
-
1.9 tdi prośba o sprawdzenie logów
logi wrzuc na darmowy host i rob pojedynczo dynamiecznie 003,004,011 i 008
-
1.9 TDI PROŚBA O ANALIZE LOGÓW
W seryjnym sofcie i sprawna przeplywka komputer powinien wybierac dawke momentu czyli srodkową,ktora w seryjnej mapie jest na poziome 43-39 mg przynajmniej u mnie tak jest http://vaglogger.apphb.com/log/5a51493e60f7f85a48d23300?AuthKey=34e970e055b1431d8536e83b67d98f3a
-
prosba o analize logow silnik 1.9 ahh
Patrzac po logu to komputer podstawil wartosc awaryjna tak jakby byla odpieta przeplywka,musisz miec blad z adnotacja 35-00 czyli przerwa w obwodzie brak sygnału.
-
1.9 TDI PROŚBA O ANALIZE LOGÓW
Patrząc na logi i porównując z moim avg w kanale 008 mam mniejsza dawke wedle momentu(srodkową) a ja chyba ustala program,mozliwe ze miales coś grzebane w sofcie
-
Analiza logow doładowanie AVG 110KM
Dzisiaj zrobilem loga i widze ze wymagane ciznienie przez ecu jest zanizone i dopiero w końcowej fazie wskakuje na 0,948 bara.Samochod jedzie normalnie,ale zastanawi mnie dlaczego tak jest .BArometric presure pokazuje 979 mbar tak samo g71 na zgaszonym silniku http://vaglogger.apphb.com/log/5a357c5610d6d2b82499e56d
-
Problem VAG Eepromer
Dziekuje kolego,troche sie naczytalem o uwalonych wsadach i wole byc pewny zanim popsuje licznik i narobie sobie problemow. Czyli musze kupic kluczyk w moim przypadku wystarczy zwykly serwosowy z grotem hu66 oraz pastylko crypto 48??.Nastepnie dopasowac grot u fachowca,kolejno wydobyc pin programem który podesłałeś poprzez odczyt dash,a nastepnie wykonac nastepująco procedure dodając przed login 0 [17] Instruments [11] Login [10] Adaptacja w channel number wpisac "21" READ w pole "new value" wpisac "0" - wykasowanie kluczy Test, Save i w oknie "new value" wpisac ile ma byc kluczy do kodowania.
-
Problem VAG Eepromer
-
Problem VAG Eepromer
Podepne sie pod temat,czy tym programem i kablem kkl od viaken bezproblemu i bez obawy uwalenia odczytam pin immo w a6c5 z koncówki 99r.Zegary mam juz biale bez zegarka analogowego
-
Analiza logow doładowanie AVG 110KM
Witam Prosiłbym o określenie przyczyny wachania doladowania pomierzy 2700-3000.Problem zawsze sie powtarza,nie czuc tego podczas jazdy lecz na kompie widac.Sztanga chodzi plynnie http://vaglogger.apphb.com/log/5a15d6e82839f88838e6eac6 http://vaglogger.apphb.com/log/5a15d91f2839f88838e6eac7 http://vaglogger.apphb.com/log/5a15d9ab2839f88838e6eac8 log na 4 biegu 011 http://vaglogger.apphb.com/log/5a15da122839f88838e6eac9
-
Analiza przepływki AVG 1.9tdi
błedów egr nie bylo.Statycznie 03 odpowiada zadane->wymagane wiec egr sprawny chyba.Mogłem zrobic dynamicznie 08 wtedy chyba by sie wyjasniło. RAczej auto kupie bo wyglada na zdrowe i niegdzie nie malowane w srodku zero zuzycia,a to raczej błacha sprawa bedzie z przepływką.MArtwi mnie troche korekcja 4 cylindra na 1mg,reszta w przedziale 0,4-0,8.
-
Analiza przepływki AVG 1.9tdi
Witam PAlnuje zakupic a6c5 z silkiniem avg,zrobilem mu dzisiaj logi.Czy przeplywka siada czy jest to jakis inny problem jej zanizania. http://vaglog.com/log-003_cd5zO.html http://vaglog.com/log-011_jTlxsK.html