-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
witam od pewnego czasu śledzę temat i problem dotyka roczników 95-97.posiadam 1z -96 skrzynię-synchroniozatory sypały się średnio ok.6m-cy najczęściej 3 bieg jeden raz 5-tka okazało się uszkodzenie 2-wóch sprężyn tarczy po wymianie kpl.sachs kangurka nie ma ,ale przy odjęciu gazu na ciepłym silniku jest silne szarpnięcie jakby uderzenie młotem.poduszki zmienione sprawdzone i co dalej z tym czyżby tak już jest w naszych a4
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
te same objawy help
-
Boksuje, przy, skręconych, kołach
obstawiam sprzęgło zaciągnij ręczny 3 bieg i sprawdz .powinien szarpnąć i zgasnąć
-
Awaria - ciężko wchodzą biegi.
proponuję upuścić trochę oleju ze skrzyni i ocenić jak wygląda i czy przypadkiem nie ma tam mosiężnych opiłków z synchronizatorów
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
może ma ktoś namiar na inny wątek ?czekam chyba nie tylko ja
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
też mam to samo,ciekawe co to jest poduchy ok.może ktoś jeszcze się wypowie
-
[B5 1Z] Lampka w podsufitce a pompka centralnego zamka
popraw luty na płytce pompki szczególnie te przy przekażnikach,tam są grubsze ścieżki,a pompkę wiesz gdzie masz.u mnie pomogło do dziś dnia bez problemu
-
[B5 1Z] Skrzynia A4 96. Synchro 4 biegu.
Synchro używka ze złomu a olej nowy castrol ten co na forum polecali.
-
[B5 1Z] Skrzynia A4 96. Synchro 4 biegu.
w warsztacie wymieniali
-
[B5 1Z] Skrzynia A4 96. Synchro 4 biegu.
Witam ! Już 5 razy padło synchro w moim aucie. Wcześniej padała po kolei : 3,4,3,3 i teraz 4. Kupowałem już nawet 2 skrzynie i dalej padają, ale chociaż spokoju rok był. Jadę dzisiaj do roboty i jakoś lekko 4 weszła, a potem już standard 4 nie wchodzi, i dodatkowo odłamki blokują inne biegi czasem. Ma ktoś jakiś pomysł ? Bo ten samochód już tyle kasy pochłoną na te skrzynie. Może to nie wina skrzyń ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja może wpadnę swoją w końcu mieszkam niedaleko Zamościa
-
[B5 AHU] Wyciek oleju z półośki
witam problem polega na tym ze mam zamiar to zrobic ala czekam na wskazowki moze ktos to joz przerabial.cieknie olej na wyjsciu poloski ze skrzyni co tam jest za uszczelnienie moze ktos wie
-
[ALL] Naprawiane skrzynie biegów / uzywane części do skrzyń, koła zębate.....
witam czekam na ciag dalszy tej sprawy,poniewaz jestem rozpaczony tym samym problemem ze skrzynia.myslalem o aso lublin ale skoro kolega pisze z felina to juz nic nie wiem
-
[B5 1Z] problem ze skrzynia biegow (synchronizator 3)
witam :)co za dzien u mnie dzisiaj zaczela zgrzytac3 chyba synchronizator pada.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczow.A41.9TDI mam od ponad rok i jestem zadowolony.
08meloki
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta