Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

08meloki

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 08meloki

  1. witam od pewnego czasu śledzę temat i problem dotyka roczników 95-97.posiadam 1z -96 skrzynię-synchroniozatory sypały się średnio ok.6m-cy najczęściej 3 bieg jeden raz 5-tka okazało się uszkodzenie 2-wóch sprężyn tarczy po wymianie kpl.sachs kangurka nie ma ,ale przy odjęciu gazu na ciepłym silniku jest silne szarpnięcie jakby uderzenie młotem.poduszki zmienione sprawdzone i co dalej z tym czyżby tak już jest w naszych a4
  2. obstawiam sprzęgło zaciągnij ręczny 3 bieg i sprawdz .powinien szarpnąć i zgasnąć
  3. proponuję upuścić trochę oleju ze skrzyni i ocenić jak wygląda i czy przypadkiem nie ma tam mosiężnych opiłków z synchronizatorów
  4. może ma ktoś namiar na inny wątek ?czekam chyba nie tylko ja
  5. też mam to samo,ciekawe co to jest poduchy ok.może ktoś jeszcze się wypowie
  6. popraw luty na płytce pompki szczególnie te przy przekażnikach,tam są grubsze ścieżki,a pompkę wiesz gdzie masz.u mnie pomogło do dziś dnia bez problemu
  7. Synchro używka ze złomu a olej nowy castrol ten co na forum polecali.
  8. w warsztacie wymieniali
  9. Witam ! Już 5 razy padło synchro w moim aucie. Wcześniej padała po kolei : 3,4,3,3 i teraz 4. Kupowałem już nawet 2 skrzynie i dalej padają, ale chociaż spokoju rok był. Jadę dzisiaj do roboty i jakoś lekko 4 weszła, a potem już standard 4 nie wchodzi, i dodatkowo odłamki blokują inne biegi czasem. Ma ktoś jakiś pomysł ? Bo ten samochód już tyle kasy pochłoną na te skrzynie. Może to nie wina skrzyń ?
  10. ja może wpadnę swoją w końcu mieszkam niedaleko Zamościa
  11. witam problem polega na tym ze mam zamiar to zrobic ala czekam na wskazowki moze ktos to joz przerabial.cieknie olej na wyjsciu poloski ze skrzyni co tam jest za uszczelnienie moze ktos wie
  12. witam czekam na ciag dalszy tej sprawy,poniewaz jestem rozpaczony tym samym problemem ze skrzynia.myslalem o aso lublin ale skoro kolega pisze z felina to juz nic nie wiem
  13. witam :)co za dzien u mnie dzisiaj zaczela zgrzytac3 chyba synchronizator pada.
  14. Witam wszystkich klubowiczow.A41.9TDI mam od ponad rok i jestem zadowolony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.