Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zi0allegro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zi0allegro

  1. karta włożona jest 2gb i wbudowane 2gb połączenie nastepuje przez kabel usb wiec nie trzeba wyciągać nawigacji. ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- Nowsze nawigację mają taką opcje nawet a jesli nie mają trzebą programem HxD wejść do wybranego pliku i zrobić skrypt aby pomijał itp na google dużo o tym jest np masz ciąg cyfer i liter 124j5 - zmieniasz na 00011 i wszystko trza pamiętąc zeby zmienić zapis na twardy bo bez bateri to wszystkie ustawienia czy zapisy ulubionych miejść by sie skasowały. Ale szystko wykonywalne
  2. Tutaj macie zamontowany większy gps z włączeniem pod stacyjke,dodatkową anteną gps i dodatkowym włącznikiem. i automatyczny start mapy a nie włączanie... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-gps-nawiewie-carbonem-259291/ WRZUTA - 100 8837 WRZUTA - 100 8833
  3. Wiem ze jest podobny temat ale wam pokaże jak zamontowalem większy gps z włączeniem pod stacyjke,dodatkową anteną gps i dodatkowym włącznikiem Gotowy w aucie- WRZUTA - 100 8879 Gotwy - WRZUTA - 100 8833 WRZUTA - 100 8837 Jak wygląda to w aucie pokażę wam jutro jak włoże i kupie ladowarke usb bo gdzieś podzialem. Zaczynamy użyłem nawigacji manta 440 Rozkręciłem, wyciągłem baterie aby włączało się automatycznie prąd będzie brał prosto z ladowarki WRZUTA - 100 8831 WRZUTA - 100 8809 Zamontowąlem włącznik (taki znajdują się w cd/dvd-rom czy też w radiach na kasety.) pokrętło puszczania powietrza, góra gps działa na sam dół gps nie działa właczenie na samą góre tak ze samo się nie wyłaczy. WRZUTA - 100 8812 Następnie wyrwałem te plastiki przejechalem papierem chyba setką do równej powierzchni WRZUTA - 100 8813 i zaczyna sie oklejanie carbonem najtanszym z allegro który lezał u mnie kilka miesięcy WRZUTA - 100 8815 WRZUTA - 100 8817 Przyszło kolej na zamontowanie wyswietlacza dotykowego jednak gps był mniejszy niż koryto nawiewu więc szukałem pleksi 0.5/1mm aby dotyk dzialał na początku mialem użyć pudełka przeroczystego na plyty ale brakowalo 2cm, nie chciałem się bawić w klejenie więc sąsiadowi odczepiłem szybke z licznika elektrycznego (okieno aby zobaczyć stan licznika) tutaj przyklejony aby dociąć zwykłym nożem. WRZUTA - 100 8822 nastepnie oklejanie szkielka WRZUTA - 100 8823 WRZUTA - 100 8824 Jak dolutowąc antene gps - kabelek nie pokaże bo kazdy gps ma innaczej w google sporo tematów pomaga bo teraz gps w domu ma zasięg. szkiełko zostało przyklejone do ekranu klejem na gorąco i jakimś tam superglu i nastepnie zostalo oblane klejem do obudowy zeby się wszystko trzymalo.. WRZUTA - 100 8825 WRZUTA - 100 8826 wieko zamknięte. WRZUTA - 100 8828 antena gps WRZUTA - Przechwytywanie Oprogormowanię zmieniłem programem HxD aby pomijał zapytania i menu, z stacyjki 12v idzie do ladowarki gps i włacza sie odrazu mapa ,wejscie usb aby wgrywać filmy, mapy bedzie w skrzynce bezpieczników foty w krótce, jak sie podoba ?
  4. WRZUTA - 100 8809 jak myślice o takim gps wbudowanym w nawiew oczywiscie start mapy po przekrecaniu kluczyka autmatycznie, wykonanie calosc z pleksi ekran z drugiej strony takżę nie bedzie "ekran przyklejony itp" czy coś w tym stylu,wszystko równo si. zasięg maksymalny dodatkowa antena, oczywiscie dotyk przez pleksi dziala sprawdzone wejscie usb w bezpiecznikach mozliwość ogladania filmów itp itd. Proszę nie pisać o sprawach techniczynych typu "nawiew bedzie grzał eletryke itp" wszysto bedzie zrobione ok tylko jak wizualnie na tej grafice bo spieprze klatki nawiewu i tyle będzie..
  5. Witam. zakladam nawigacje z mozliwoscią łączenia się sie przez vag. w systemie windows 5 Ekran załozę na wstecznym lusterku lub w innym jeszcze miejscu nad tym jeszcze myśle.. Odpalanie nawigacji będzie z stacyjki to już zrobilem,nowe oprogromowanie że przy stracie odrazu mapa będzie włanczona itp ale pytanie nastepujące czy można przedłuzyć taśme ekranu dotykowego np. nawigacja,telefon na odleglość 30.40cm ? czy zakłucenia itp będą ? bo każdy mówi inaczej..
  6. poczekaj do wiosny;) chlopowi zimno jest to odpierdziela;)
  7. czym nowsze auto wiecej nasrane elektroniki ze człowiekowi ciezko sie polapać .Nie pomijaj faktu ze ktoś wyciagnał przekaznik pewnie nie bez powodu i tutaj szukaj przyczyny.
  8. a kolega jest pewny ze dobrze podłączył bieguny ?
  9. z tym się zgodzę. A jak kolego wytłumaczysz ten fakt ze u mnie przy 2.16wat właśnie nie w kazdym momencie się zapalały tzn było mrugnięcie i nie swieciły (potem już wgl)nie było prądu na + po włożeniu dodatkowej zarówki 5w i ponownym otworzeniu,zamknieciu dzwi wszystko doszło do normy.. Ciekawiło mnie to wiec znów odłaczyłem zarowke 5w i przestały swiecić. przy zapaleniu na stałe przełącznik w lampce diody swiecily.. W a4 za zapalenie lampki kabiny odpowiada pompka centralnego tak ? rozumiem przy zwarciu zeby odlączyło napiecie ale przy małym poborze ?
  10. tak to jest oczywiste mialem diody na 12v z wbudowanym rezystorem dlatego pomnielem ten fakt ale kolega kupil też na 12v takżę za maly pobor jest aby swiecilily sie dziwne ale prawdziwe.. tak jak u mnie było... 1. sprawdz przy aku czy działa jesli tak to- 2. zwieksz pobor pradu na diodach..(opornik dodadkowa zarowka itp)
  11. własnie zauwazyłem ze silnik podnosnika ma duzo przewodów i wlasnie ma może ktoś schemat przewodów tych ?
  12. ok juz nzlazlem informacjie.. soneczko to podświetlenie - jeśli podciągniesz kabelek z podświetlenia to po włączeniu świateł przyciemni się radio, tel mute to sygnał z zestawu głosnomówiącego - wycisza radio. S-kont - jak podepniesz to masz radio właczane po przekręceniu stacyjki. A+ - sygnał dla anteny automatycznej
  13. nie sluchaj wyżej.. w mojej a4 95rok sciągłem lampke podsufitki były zarowki 10,4,4 razem 18w. włózyłem diody ktore sam wlutowalem 9diód pobor 0.24waty razem 2.16wat sprawdziłem czy swieci i tyle było na drugi dzien zauwazyłem ze nie kazdego razu swieca sie np przy otwieraniu dzwi czy przy wyciagnieciu kluczyka.. potem wgl.. rozkreciłem doczepiłem zarowke szklana 5w i swieci sie elegancko.. zarowke 5w włazylem pod lampke weic nie widac jak sie swieci a z 18wat zeszlem na 7.16wat i tak duża rożnica... nie moge tego wyjasnic ale tak jest a jak podlaczysz na odwrot to tylko nie zaswieci sie dioda i nic pozatym. a te diody co kupiles to sa smd to jeszcze mnejszy pobor pradu... ema..
  14. kiedys mialem peugeota 309 dissel znajmy podlaczył akumulator pod moja nie obecnosc ale biegunami na odwrot i takie same efekty - wentylator zalaczył się, wentylator dmuchawy i kontrolka swiec zarowych..
  15. kabel s-kont do czego służy ? ---------- Post dopisany 13-01-2013 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 21:35 ---------- ? ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- kabel s-kont w kosce do radia...
  16. x4 korbotniki ale to nie wazne do pytania...
  17. 1. jesli zepsuta jest tasma poduszki kierownicy i swieci kontrolka to czy przy wypadku dzialają napinacze pirotechniczne i pozostałe poduszki ? 2. wtyczka VAG ma tylko 4 przewody ? 3.silnik elektrycznych szyb ma 4 piny ((tzn plus,minus (w dół) minus plus ( w dół) ?)) bo założyłem instalację,która sam zrobiłem na 2 piny sterownik w przełączniku. 4.Jak jest oryginalnie?jesli zamykamy szybe i trzymamy caly czas guzik i szyba dojdzie do samego konca to odłancza coś zasilanie ? ale co ? 5 gdzie znaleść przewody do automatycznego domykania (szyberdach domyka się z pilota,kluczyka) Narazie się pytam bo jeszcze nie kupilem silnikow do szyb. dzieki wielkie audi a4 1995 ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- najwaziejsze to pytanie czy właczniki maja blokade przeciwprzepięciowa podczas podnoszenia szyb i dojdzie do konca to przelacznik jak dostaje spiecie odlacza czy jak to jest?? i te pytanie z silnikiem szyb 4 przewody.... ---------- Post dopisany 11-01-2013 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 20:27 ---------- ???????????
  18. pierścienie jeśli mają bicie promieniowe to na wyższych obrotach szczotka prawie nie dotyka pierścienia co owocuje brakiem ładowania. Z czasem wgl nie ma ładowania.
  19. a w trasnie takie male spalanie to nie możliwe co nie ?
  20. witam 1.6 benzyna 1995 rok robilem test spalania wyjedzilem wszystko az do wylaczenia silnika i wlalem 5l zrobiłem 40km w miescie przez kilka dni male odcinki drogi do wyłączenia silnika. Potem wlalem znow 5l i pojechałem w trase 93km max predkosc 70-80km do max 2.5tyś obrotów i silik zgasł to wychodzi : trasa 100km- 5.5L Miasto - 100km 12.5L Jest to możliwe ? czy po prostu zgasł mi w miescie bo po prostu cos zle ciągnął paliwo a w trasie do zera w baku sał ?
  21. Błąd 588-zapłonnik poduszki powietrznej od strony kierowcy N-95 zbyt duża rezystencja, jakos tak. Po skasowaniu błedu kontrolka zgasła ale po chwili już sie swieci. Zepsuta taśma od poduszki ?
  22. Auto zrobione takżę jak komus bedzie przerywał na 1,2 na biegu jalowym obroty beda skakać i nie bedzie miał sily " palić gumy" To wystarczy kupić swiece ,kable, kopulke i palec. Za kable zaplaciłem - 150zł Za kopulke palec i swiece NGK 81zł Dzieki za pomoc. ---------- Post dopisany 18-11-2012 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 13:40 ---------- A mialem się jeszcze coś zapytać przy uszkodzeniu kopulki,kabli,swiec auto bedzie wiecej palić ? Jak mialem te obajawy na vag pokazywalo paliwa 1l (dlugo mialem rozerwe) zalalem za 100zl po 60km dynamicznej z uszkodzeniami (kopuki itp) zaswieciła sie znów rozerwa. Zalalem za 100zl 17L rozerwa niby jest od 8L na to wychodzi ze 9L na 60km
  23. Witam. Chcialem się dowiedzieć czy mam alarm . Przy zamykaniu z pilota kierunki mrugają i zapala sie mrugajaca dioda ,przez pierwsze kilka sekund szybko mruga a nastepnie wolno. Dioda znajduje się pod sufitką obok przedniej szyby . Przy zamykaniu auta kluczykiem dioda nie mruga. Jest możliwość ze jakby był alaram to jest odłączony w jakims stopniu, bo przy otwieraniu dzwi itp nic sie nie dzieje, syreny nie słychac przy zamykaniu otwieraniu. Czy poprostu dioda jest do picu ? Pilot Meta System.
  24. ok dzięki za info;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.