Treść opublikowana przez beny.
-
Pompa ABS - Quattro czy ośka?
Chodzi Ci o to? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/252954-zmiana-z-abs-na-abs-eds-1995-1997/ Bo mi chodzi o tę pompę z wbudowanym sterownikiem, a tam mówią o tym z osobnym w kanapie. Ja z tyłu pod kanapą nic nie mam Tzn. że nie ma różnicy ośka czy quattro dobrze zrozumiałem? i nie będę mieć problemów z montażem w/w pompy? Pozdrawiam
-
Pompa ABS - Quattro czy ośka?
Witam, mam krótkie proste pytanie czy pompa abs z quattro czy ośka to jest jakaś różnica? i czy mogę zastosować tę pompę "8E0 614 111 A" właśnie do ośki. Z góry dziękuję za odpowiedzi, Pozdrawiam Maciej!
-
Jaka To Nagrzewnica? Pomocy !
Witam, mam taki problem.. włożyłem silnik 1.8T AJL przy tym zmieniałem całą wiązkę silnika i budy, ale pojawił się problem przy nagrzewnicy. Przedliftowa oczywiście nie pasuje, ale polift też nie .. więc moje pytanie brzmi co to za nagrzewnica? załączam zdjecią wtyczek. https://imageshack.com/i/idLXJty9j https://imageshack.com/i/ip4ZAVbDj https://imageshack.com/i/pd4SmlUjj https://imageshack.com/i/ezHiS6Ndj https://imageshack.com/i/ip1k93PEj
-
światła wstecznego zamiast kierunków!
Odpięte ponieważ nie mam tych gniazd poliftowych na żarówki, a zmieniam cała elektryke na poliftową łącznie z całą budą.
-
światła wstecznego zamiast kierunków!
Witam wszystkich, krótkie pytanko bo w szukajce niestety nic nie znalazłem na taki temat. Dlaczego nie świecą się kierunkowskazy z tyłu tylko światła cofania, a z kolei jak włącze prawy kierunek to przerywacz piszczy i tylko świecą nie mrugają?? dodam że nie mam podpiętych przednich kierunków. Za wszelkie podpowiedzi dziękuję Pozdrawiam ---------- Post dopisany 13-07-2014 at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2014 at 14:34 ---------- up
-
Moduł sterujący zablokowany-immo - bardzo dziwny przypadek
Teraz to już mam nerwa:P Licznika z A6 nie zgrasz z immo z a4 to wiadome, ale pin odczytałem bezproblemowo. Dorwałem od znajomego licznik do tego sterownika konkretnie nawet od tego silnika, To autko robi mi cały czas na złość i z tego licznika nie mogę odczytać PIN. Jakieś podpowiedzi jak z niego odczytać?
-
Moduł sterujący zablokowany-immo - bardzo dziwny przypadek
Witam, właśnie wrzuciłem do swojej budy 1.8T AJL + przeżuciłem całą wiązke samochodu by nie było z niczym problemu... wszystko już siedzi itd, ale silnik odpala i od razu gaśnie... vag pokazuje jeden błąd "Moduł sterujący zablokowany - brak osprzętu, nie związany ze sprzętem" Dodam, że stacyjka i kluczyki też są od tego silnika. Kluczki zakodowałem pod immo w liczniku kontrolka już gaśnie wszystko git no ale niestety dalej jest ten problem. Licznik jest z a6. Myślę że najłatwiejszym sposobem było by wyłączyć w cholere ten immobilizer Proszę o jakieś podpowiedzi. Jak ktoś potrafi wyłączyć immo niech się podzieli tą informacją bo nigdzie nie ma sensownej instr. a ludzie piszą że robią to w 20 sek... Z góry wielkie dzięki za pomoc !!!
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
Kurcze kolego akurat moje auto czerwone i by wspaniale kolorystycznie pasowały Twoje mocowania. Może jeszcze nie zaschło wszystko na amen i da się zdemontować bym do siebie to założył Hehe zaschło na amen ! ale jak już filce pozakładasz to nic nie widać ja nawet nic z tym do tej pory nie zrobiłem dalej sobie pod filcami leży w takim "surowym" stanie
-
[B5 ADP] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów w ADP 1.6
Silikon to ostatnia rzecz w takim przypadku... ja mam lekko skrzywiony dekiel, a użyłem uszczelki z najwyższej półki tzn "elring" dałem za nią bodajże 60zł ale wymieniłem już z miesiąc temu i dalej z każdej strony sucho
-
Auto szarpie podczas jazdy oraz przy dodawaniu gazu dławi się
sprawdź szczelność dolotu. tzn weź zmywacz do hamulców niech ktoś Ci "pogazuje" a Ty psikaj na dolot, pod itd. jak w tym momencie zacznie się dławić to już wiesz że masz gdzieś lewe powietrze
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
Nie wiem dokładnie gdzie jest, ale u mnie oświetlenie zapala się po otwarciu klapy do końca, nie że od razu po otwarciu. Może to będzie jakąś wskazówką
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
Najłatwiej znaleźć starą a4 na szrot z rozkładaną kanapą i zabrać wszystkie potrzebne profile (w moim przypadku wszystko zadziałało p&p) Wystarczy ładnie pomierzyć, przyspawać i najlepiej zasmarować jakaś gumą by było szczelnie (w razie nie przyczajenia błędu w spawaniu)
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Możesz ten temat trochę rozjaśnić? Gdzie ten zawór? który to kabel? i pod który pin w przekaźniku się wpiąć ?
-
Malowanie przednich lamp [okolice Lubin]
Wiem, że kolega gwerty się tym zajmuję nie od dziś i jego robota jest pewna, ale właśnie szukam bo myślę, że jest ktoś bliżej o podobnych umiejętnościach
-
Malowanie przednich lamp [okolice Lubin]
Witam, szukam kogoś w okolicach Lubina kto zna się na robocie i ładnie by mi pomalował ori ksenonki na czarno Pozdrawiam
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Temat ucichł.. Wiecie koledzy co zrobić z tym słabym dmuchaniem klimy? Robi się co raz cieplej i staję się to uciążliwe Pozdrawiam ---------- Post dopisany 19-07-2013 at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2013 at 15:46 ---------- up
-
Jak prawidłowo podpiąć halogeny do przedlifta 97r
Podpinam się do pytania. Mam halogeny bo zmieniłem zderzak, ale nie mogę dorwać kompletnej instalacji by tylko włożyć i hulać. Jakieś domowe sposoby są ?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Hmm, ja również dałem + po stacyjce i bezpiecznik 30A i wszystko hula jak należy (jak na razie ) jedynie klima się nie załącza gdy mam tylko zapłon, dopiero po odpaleniu silnika sprężarka zaczyna pracować. ---------- Post dopisany 08-07-2013 at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 23:06 ---------- Panowie macie jakieś rozwiązanie na to słabe dmuchanie klimy? brakuje trochę mocy porównując do starego panelu
-
Wymiana łożysk alternatora :/
Ja z kolei za kompletna regenerację jak kolega wyżej zapłaciłem 100zł Pozdrawiam!
-
Migający xenon - problem
a za 130zł sprawne używki sam badałem temat i kupiłem używkę (jak nówka) od wioskowego handlarza angolami za 100zł
-
Problem ze sterowaniem 4x ele. szyb POMOCY !!
w sumie to probka z masa szukalem tego sygnalu, ale sposob sprawdzony przez kolegow z forum no i przeze mnie tez w sumie ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- a wlasnie bylem teraz w samochodzie i po otwarciu drzwi zero.reakcji, dopiero sygnal ze stacyjki pobudza zasilanie, ale po zamknieciu drzwi jednak odcina zasilanie. wiec to jest git, ale dlaczego domykanie krotkim kliknieciem na dwoch szybkach nie dziala?
-
Problem ze sterowaniem 4x ele. szyb POMOCY !!
Siedziałem długo bo nie wszystko mi się zgadzało i na początku podłączyłem wszystko jak opisałeś, ale wtedy nie miałem sygnału dla domykania szyb z pilota bo nie miałem go w białym z zółtym paskiem ani w innych więc odłączyłem ten czerw. z brąz paskiem z brązowej kości dziwne bo mam sygnał domykania szyb, na tej zielonej kości, przewód czerwony z brązowym paskiem... odłączenie go spowodowało że teraz przekaźnik po zamknięciu samochodu nie odcina po jakiś tam krótkim czasie zasilania, jedynie gdy domykam szybkę z pilota to wtedy odcina zasilanie... Ale osiągnąłem opuszczenie szybki krótkim kliknięciem(na wszystkich działa) i domykanie szybek z pilota(również wszystkie się domykają). Niestety na prawej przedniej i lewej tylne nie działa zamykanie jednym kliknięciem...Co z tym zrobić? Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- aa i jak miałem jeszcze podłączone jak opisałeś to przy otwieraniu drzwi domykały się szyby
-
Problem ze sterowaniem 4x ele. szyb POMOCY !!
Elegancko! myślę, że już wszystko rozumiem, choć wyjdzie wszystko w praniu. Z tymi zaciskami nie zrozumiałem bo nie mam tej wlepki z oznaczeniami to w ogóle mi to nie przyszło do głowy. Jutro zabieram się do roboty i dam znać jak poszło Wielkie dzięki kolego za poświęcony czas na tłumaczenie laikowi Pozdrawiam
-
Problem ze sterowaniem 4x ele. szyb POMOCY !!
Wielkie dzięki! Ale prosiłbym kolegę by wytłumaczył łopatologicznie bo pojęcia nie mam skąd mam wziąć te przewody i jak na przekaźnik? Co mam zrobić z tymi wolnymi kośćmi? szczególnie z tą zieloną ?
-
Problem ze sterowaniem 4x ele. szyb POMOCY !!
coś takiego: