Treść opublikowana przez beny.
-
climatronic przed liftem na polift
"do klimatronika wszystkie kostki pasują, ale niestety trzeba powalczyć z podświetlaniem panela" Tylko to chciałem wiedzieć. Wielkie dzięki Panowie !!
-
climatronic przed liftem na polift
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda podpięcie nowego climatronica(po lifcie) na miejsce starego, bardzo mi się podoba ta nowa konsola wraz z climatronic. Tylko chciałbym wiedzieć jak to wygląda ze strony technicznej.
-
Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu
Ja z kolei wymieniłem wszystkie poduszki + ten odbój i co? dalej szarpie chodź już trochę mniej. Już mi nerwy puszczają przy płaceniu, a zmiana niewielka :/
-
obudowa pilota kluczyka
No chętnie sprawdzę, tylko jak to zrobić ?
-
obudowa pilota kluczyka
Witam, no jak to zwykle szukam tutaj pomocy Problem mam taki, że posypała mi się obudowa od scyzoryka. Moje pytanie brzmi jaki zamiennik użyć by wszystko do siebie pasowało? Dodam jeszcze, że jest to raczej nie oryginalny scyzoryk Zdjęcia:
-
Podłączenie halogenów w przedlifcie
fanthomas18 dzięki, takiej odpowiedzi oczekiwałem:) Czyli mam coś namieszane... kable są puszczone, ale z kolei włącznika już nie ma Na dniach będę coś kombinować. Gdybym nie ogarnął, napiszę
-
Podłączenie halogenów w przedlifcie
Gdzie powinien znajdować się ten włącznik?
-
Kupię przod prawa lampe 99r. Po lifcie
Valeo zespolona po lifcie jak się nie mylę h7+ d2s
-
Podłączenie halogenów w przedlifcie
Witam otóż zmieniłem zderzak na poliftowy i są tam halogeny, które chciałbym podłączyć. Ogólnie mam pod chłodnicą kabel z taka wtyczka ale tylko jeden (?). Ogólnie proszę o jakieś wskazówki jak efektywnie można je podłączyć, nie na sztukę bo kabel pociągnąć ze "pstryczkiem" to raczej każdy potrafi. Chciałbym by to jak najbardziej oryginalnie wyglądało. Pozdrawiam !
-
Tylna kanapa b5 avant
Będę musiał sprawdzić, ale to już jak będzie ciepło bo i tak pokusiłem się na ten komplecik Odkopałem taki temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-wymiana-tylnej-kanapy-skladana-181301/ Dzięki za odpowiedzi ! Pozdrawiam !
-
Tylna kanapa b5 avant
Witam, mam możliwość kupienia za grosze nową kanapę do tylu tyle że z avanta, a mam sedana, czy jest jakaś możliwość montażu tej kanapy u mnie ?
-
Wysokie obroty silnika
Dziękuje za podpowiedzi, teraz mam już jakiś punkt zaczepny. Najpierw pojeżdżę trochę na benzynie i ewentualnie później zajmę się przepustnica. Jeszcze raz dzięki ! Pozdrawiam!
-
Wysokie obroty silnika
Witam forumowiczów! Otóż mam taki problem.. Silnik na wolnych obrotach najczęściej w sytuacji gdy stoję na światłach i mam "wrzuconą jedynkę" narzuca aż 3,5tyś obrotów! wtedy daję lekko gazu i najczęściej choć nie zawsze obroty wracają do normy, wcześniej przed tymi objawami miałem coś takiego przy odpalaniu ale narzucał 1.2tyś obrotów i jak puszczałem sprzęgło to już było w normie, więc nawet nie zwracałem na to uwagi. Mój silnik to 1.6 zasilany gaziwem Dziękuje za wszystkie pomocne odpowiedzi ! Pozdrawiam
-
Które alufelgi do mojego sedana ?
Moim zdaniem 1
-
Reflektory Valeo d2s słabo świecą !! Pomocy
A jak to jest z tym auto poziomowaniem w tych lampach? Czujniki maja w sobie czy gdzie powinny być? Bo zacząłem się zastanawiać czy to by nie mogło być przyczyną
-
Reflektory Valeo d2s słabo świecą !! Pomocy
Jak sprawdzić ich stan? jak poznać, że są już wypalone? i jakie to mniej, więcej koszta
-
Reflektory Valeo d2s słabo świecą !! Pomocy
Witam wrzuciłem niedawno do mojej B5tki reflektory Valeo d2s+h7. Wszystko ładnie pięknie, zostały ustawione na stacji diagnostycznej no i oczywiście chciałem te ksenonki przetestować w akcji, więc pojechałem w nocy na jakieś zaciemnione miejsce a tu .. zawód, spodziewałem się czegoś więcej. Żarniki mam od poprzedniego właściciela tych lamp nie wiem co to i czy dobre, ale ten gość zapewniał mnie że świecą ładnie i że na swojej wichurze przy nich nie używał długich, więc nawet ich nie zmieniałem. I tu moje pytanie czego to może być wina i czy można jakoś temu zaradzić. Pozdrawiam klubowiczów ! Dodam jeszcze, że klosze nie są porysowane czy zmatowiałe aż tak by przeszkadzało światłu.
-
Lampy po liftowe do audi przed liftem
Witam kupiłem sobie lampy Valeo ksenon po lifcie, oczywiście błotnik musiałem podciąć by w ogóle przypasowało, ale moje pytanie jest inne... Poszukuje schematu podłączenia tych lamp. Przejściówek nie chce kupować bo 200zł to lekka przesada
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i pozdrówki !