Treść opublikowana przez twister13
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
ok dzieki za info na weekendzie pistaram sie zrobic foto to mi dokladnie powiecie co i jak :-) a stebrna strzala moja :-)
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Witam, Panowie potrzebuje pomocy chciałbym sobie wymodzić tył w elektryce ale jestem zielony w tym wszystkim. Jak to jest w końcu z 1998 rocznikiem audi to jest polift czy przedlift w elektryce w tych drzwiach również nie wiem jaki jest tam wieloklin gdybym chciał zmienić kiere od esy. Dalibyście jakąś listę zakupów co potrzeba abym mógł się zabrać za grzebanie. Z góry dzięki za odpowiedź. PS Panowie niech ktoś zrobi fotostory jak rezał ;D
-
Audi A4 B5 Sedan 1.8 / 125 ADR BY......WESEK1988
pokaż wnętrze Powiedz mi jaki to wydech? Chcę sobie zakupić dwururkę dla swojego ADR.
-
Pomoc w doborze koloru felg
fidotp to na jaki kolor byś oddał głos ;p? hmm wiem, że czerń fortepianowa w a3 u siebie t przerabiałem ale jakoś chciałbym ożywić wnętrze oprócz czerni ciekawi mnie czy to spasowałoby pomarańcz dekor + fela
-
Pomoc w doborze koloru felg
dziękuję za głos heh na razie zbyt mało głosów heh ludziska dawać jak odwiedzacie zostawcie głosik każdy biorę pod uwagę jeżeli macie pomysł na inny kolor napiszcie tu ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ---------- naprawdę niebieski? ;p ---------- Post dopisany 28-03-2013 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 18:18 ---------- Panowie padło jednak na pomarańcz chyba ze coś się jeszcze zmieni Co sądzicie o pomalowaniu dekorów w ten sam kolor?
-
Pomoc w doborze koloru felg
hah nie ale spoko oryginalny kolor musi się wyróżniać
-
Pomoc w doborze koloru felg
Witam posiadam srebrna a4 b5 proszę pomóżcie mi dobrać kolor felg do auta zrobiłem na szybko Virtual tuning poglądowo który kolor wam najbardziej pasuje? Jak macie inne pomysły niż przedstawione poniżej dajcie znać (oprócz czerni i bieli ) Ja oddaję głos na różowy ale chcę poznać opinię innych. Pozdrawiam. ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Zapomniałem o ankiecie:doh: .Czemu nie da się dodać ankiety po zatwierdzeniu??
-
[b5 ANA] a4 b5 lift :)
heh oli_b5 tylko to już grubsza sprawa, a co za tym idzie kasa już wolałbym chyba sprzedać i kupić z silnikiem którym jestem zainteresowany, ale każdy robi jak uważa. Wyposażenie ma super i klimka i szyberek fajnie Jeśli masz coś w planach dopisz jeszcze bo my ciekawi jesteśmy
-
[b5 ANA] a4 b5 lift :)
ale 1.6 i tak nie jeździ więc niech wygląda a bardzo ładne autko
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Fajna furka, ehh zaczynam żałować, że też nie kupiłem 1.8t quattro
-
[b5 ANA] a4 b5 lift :)
Nie ma spania dawaj opis Ładna furka heh też miałem problem z felgami. Początkowo myślałem o esach, ktoś napisał żeby zakładać rs i taki mętlik w głowie. W końcu padło na rh zw1 , a teraz rozglądam się za gwintem. Jak chcesz zakładać gwinta (też o to pytałem każdy poleca tu supersporta, ale mam dwóch kupli co śmigają na mts i nie narzekają) żeby było mega nisko to też mega szeroką fele kupuj tak wg mnie
-
Znaczenie ET Felgi
Koledzy mam na oku felgi 17" przód 8,5 ET 53, oraz tył 9,5 ET 41. Mam w planach założenie gwinta tak więc nic od środka nie będzie haczyć, czy jakieś dystanse będą potrzebne? Wybaczcie ale się kompletnie nie znam.
-
Silnik słabo się nagrzewa
a masz link do aukcji? kurcze w sklepie jakąś kiche mi żenią i mi wmawiają że około 70zł
-
Silnik słabo się nagrzewa
edekxp ile dałeś za czujnik?
-
Silnik słabo się nagrzewa
oo dzięki za pomoc jak tylko się zrobi ciepło zaraz się za to zabieram
-
Silnik słabo się nagrzewa
no nic póki co chyba dam sobie z tym spokój jak się zrobi ciepło może coś pokombinuje ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- a ma może ktoś fotkę gdzie ten czujnik się znajduje bo słabo jestem w tym zorientowany
-
Silnik słabo się nagrzewa
nie chodzi o zepsucie bo mam możliwość zamienić się z sąsiadem tym czujnikiem u niego wszystko jest oki ten sam silnik ma a dziś go niema a mnie przez weekend ---------- Post dopisany 08-03-2013 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 14:52 ---------- dobra jestem z powrotem postanowiłem zostawić sprawę dla mojego znajomego mechanika który mi wymieniał i czujnik temperatury i termostat, dziś odebrałem autko przy okazji zrobił mi przegub i łożysko, więc sprawa ma się tak. Powiedział mi, że wszystko jest ok pojeździł z komputerem i na komputerze temperatura w silniku pokazuje mu 89-90 stopni coś w tych okolicach, więc wyszedł z założenia, że gdzieś ta temperatura się "gubi" między zegarami a czujnikiem ;D dlatego na klimatroniku i zegarach pokazuje 62 stopnie lol. Czy ktoś z was wie co można zrobić aby te wskazania były prawidłowe na zegarach?
-
[A4 ADR] Hans Czestochowa
Siemanko, Twoja furka też niczego sobie, fajnie przymodzona tylko jakoś rażą mnie czarne klamki pryśnij w kolor ale to też rzecz gustu.
-
[B5 ADR] Srebrna A-Czwórka Arka
akjam dziękuję ale jak kupie felgi to gwint musi zaczekać, chyba że pójdzie w dół ale nie będzie alusków ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 16:08 ---------- Dziś w końcu otrzymałem kierunki boczne, od razu powędrowały na auto. Fotka tylko taka, bo za mało miejsca będzie czas będzie więcej fotek . No i ciągle szukam fajnych felg ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- ale upaprane auto takie pogody, że szkoda myć
-
Silnik słabo się nagrzewa
rafal9119 nigdy nie robiłem takich rzeczy więc nie jestem zorientowany, w tym tygodniu nie uda mi się zrobić tej podmianki żeby sprawdzić czy to czujnik, ale jak coś pójdzie do przodu odezwę się jak najszybciej.
-
Obniżenie zawieszenia
chyba wszystko co chciałbym wiedzieć w tym temacie dzięki wszystkim którzy przyczynili się do mojej decyzji o kupnie gwintowanego zawieszenia:wink: teraz pozostanie poszukać, wybrać, zamontować. Mam nadzieję że w miarę szybko uda się to zrobić byłoby od razu gdybym miał ładne felgi ale trzeba jakoś to pogodzić. Wątek można zamknąć. Pozdrawiam.
-
Obniżenie zawieszenia
fajna fajna ale już nie robimy offtopic'u ps ile dałeś za felgi? ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- na pw napisz zeby nie smiecic tutaj
-
Obniżenie zawieszenia
no ja mam okazję troszkę taniej supersporta kupić i też nówkę michal_s87 Twoja furka? fela mniam i gleba również brakuje ciemnych szyb tył+przód jak dla mnie
-
Obniżenie zawieszenia
ok dzięki za przydatne info a orientujesz się może co do firm których unikać a które są dobre chciałbym przeznaczyć na gwint do 1500 super by było jakby się używkę znalazło i zamknęło w 1000 może nawet mniej
-
Silnik słabo się nagrzewa
chciałem znaleźć fotkę z lokalizacją tego czujnika i wpadłem na forum passata b5 i piszą o czymś takim jak czujnik temperatury G62 to jest ten w bloku bodajże i coś takiego jak G2 i on odpowiada za wskazania na desce po czym ktoś napisał że wymieniając czujnik ten co wchodzi do bloku może sie wylać troszkę płynu i trzeba zmienić oring a chciałem pożyczyć od kumpla ten czujnik a u niego wszystko jak w zegarku widzę że raczej będę musiał jechać do diagnosty sprawdzić błędy i dowiedzieć się o tóry konkretnie chodzi czujnik i go wymienić czemu wszystko musi być tak skomplikowanr:kwasny: