Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Wydać chciałbym do 500 zl za telefon uzywany oczywiscie . Dzieki kolego przejrze ,moze cos w koncu znajde dlasiebie
  2. ja tez szukam telefonu ktory oprocz dzwonienia i pisania sms bedzie mial wiele innych przydatnych funkcji,nie przeszkadza mi to ze bateria bedzie trzymala 3 dni bo ostatni telefon ladowalem codziennie ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- szukam telefonu z w miare duzym wyswietlaczem tak ok 4.5 cala ,aparatem min 5 mpx,wifi ,latarke ,system android
  3. nie mowie ze sa zle tylko mocowanie nie bardzo
  4. widzialem te spryski i sposob mocowania beznadziejny,wolalbym takie P&P w miejsce starych
  5. a czemu od vw ?
  6. widze ze pod moja nieobecnosc wywiazala sie zazarta dyskusja ktory telefon lepszy...stara nokia najlepsza
  7. a mgielkowe z podgrzewaniem ,takie dorwac, an forum widzialem albo podgrzewane albo mgielkowe
  8. mam zwykle ale widzialem jak dzialaja mgielkowe na filmiku na forum i musze przyznac ze o wiele bardziej mi sie podoba ich dzialanie niz moich zwyklych
  9. patrzylem na allegro za tym telefonem no i tego akurat modelu nie ma ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- czyzby cena spadla z 800 na 600 ?
  10. jakie to proste...dziekuje za pomoc
  11. witam. mam problem ze spryskiwaczem przednim lewem tj jedna dysza leje plyn na dach a nie na szybe,czy jest jakas regulacja tych dysz ?
  12. poczytalem o tym telefonie no i super wypasiony ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- a jak z lampa ,czy moze byc uzywana jako latarka?
  13. pierszwy raz mam auto z klima i nie wiedzialem czy to normalne,dziekuje za odpowiedzi
  14. dlatego nosze skarpetki
  15. szczerze to nie myslalem o GOClever ale zobacze ,moze mi sie spodoba, myslalem o HTC S8 ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- panie a ile to pali ?
  16. nie moge na siebie bo nie chce miec chorych zatok,mam ustawiony na szybe i nogi i jest chlodno a zarazem ja nie jestm chory tylko te szyby
  17. no u mnie to i przed deszczem tak jest
  18. Witam. Od jakiegos czasu widze ze na szybach pojawia mi sie szron gdy klima jest wlaczona na auto. Pojawia sie to juz na niskich obrotach wiatraka . Jest to troche denerwujace bo wtedy nie widze drogi. Czy to jest normalne ?
  19. Witam. Sprzedalem wlasnie moj telefon HTC DESIRE Z i szukam innego o podobnych parametrach i funkcjach. Aparat moze byc lepszy . Co polecacie ?
  20. pod czujnik deszcze tez chyba kosztuje ok tysiaca
  21. rozmawialem dzis o tym z kolega i wlasnie to samo powiedzial,mowil ponadto ze dobrze jest kleczem to zrobic bodjaze 22 ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- moze akurat mi nie peknie ,a jak juz to kupie sobie ta pod czujnik deszczu tylko pytanie za co bo czytalem ze sa drogie i trudno dostepne
  22. czyli uchwyt zostaje przy szybie ?
  23. no wlasnie chce miec CLH i auto światła ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- a jak przymocowane jest to lusterko i jak je potem przymocowac?
  24. wiem,chodzi mi o to ze uchwyt od b6 rozni sie od b7 i czy to nie bedzie przeszkadzalo w prawidlowym dzialaniu lusterka bo chce kupic od b7 i zamienic uchwyt na swoj z b6
  25. a ok,dzieki ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- Lusterko fotochromowe sline a4 b6 b7 a6 c6 a3 (4388509507) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy to lusterko jest kompletne ? ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- chodzi mi o czujnik zmierzchu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.