Treść opublikowana przez sebero
-
Spoty Holandia i okolice
to z mojej strony niedziela jest aktualna;) w pracy mam wolne moja ma na nockę wiec większość dnia mamy wolną i chętnie skorzystamy z zaproszenia;d co do wypowiedzi kolegi laki83, to nie wiem jak tu ale w pl to spoty z forum wyróżniały się taką średnia frekwencją na poziome kilku osób, czasem liczniejsze były jak się normalnie z znajomymi gdzieś na parkingu zgadało albo się przypadkiem spotkało;) wiec wielkiego szału się nie spodziewam, ale chociaż od czasu do czasu na emigracji można się spotkać z osobami o podobnych zainteresowaniach i pogadać z tych 15 chętnych zostanie 5 stałej ekipy i to już zawsze coś
-
Spoty Holandia i okolice
no tak najlepiej bedzie sie koło środy lub czwartku dograć i tez bedę wtedy wiedział jak z grafikiem wyglądam. prezentowała się dosyć ładnie, ale skoro na wstepie już się dziwnie zachowywał to samo za siebie mówi;) coś na pewno znajdziesz;d
-
Spoty Holandia i okolice
no może być spoko;) ostatnio byłem w okolicy Brendy bo po lapka jechałem;d ale jakoś 15 km wcześniej zjechałem z trasy, to wstępnie można się umówić jakoś na niedziele może godzina 13/14? aczkolwiek nie obiecuje bo ja bede pewny jak dostane w środę lub czwartek grafik czy na-pewno mam wolne;d a jak tam wgl ta furka obejrzałeś?
-
Spoty Holandia i okolice
jak dla mnie może być w den haag jak najbardziej;) tylko trzeba dobrze ogarnąć 9 mi wstępnie pasuje bo ja mam raczej wolne a moja ma na noc wiec jakos koło południu by się można zgadać na trochę jeśli nie wlepią mi niedzieli jako świeto a w poniedziałek albo wtorek kierunek paryż i bruksela;d
-
Spoty Holandia i okolice
I termin oczywiście:-/ tak jak teraz mialem ranki jutro nocki to w niedziele powinnem miec wolne:-) wiec mozna by wstepnie w nastepna sie ugadac:-)
-
Spoty Holandia i okolice
Mi ta sobota odpada:/ mam prace do 17 30:-/ ale nl juz podbite przez moja niunie w nowej odmianie;-) rowniez zycze udanej konsumpcji trunkow alkoholowych:-D ---------- Post dopisany 01-03-2014 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 06:46 ---------- I co tak ucichlo panowie:d holandia juz podbita wiec mozna sie niebawem zgadac;-)
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
Urlop w pl dobiega konca a i w samochozie zaszly wkoncu zmiany;-) 3 miesiace stania pod drzewewem powiedzialo folii nie;-) probowalem umyc ale poszla do zerwania i zostala tylko na dachu;-)
-
Spoty Holandia i okolice
A ci douane to kto to sa;-) teraz to sie zastanawiam czy sprowadzic bo kamer napewno a wartosc samochodu mala;-) a nl nie kupie bo narazie na domku firmowym zero meldunku i prawka holenderskiego. Ale slyszalem ze mozna kupib i niby z nr sofi smigac? A fure to chcialem na dojazdy do pracy glownie bo 40 min prawie spacerkiem:-/
-
Spoty Holandia i okolice
To ciekaw jestem ile mi moze wyjsc:o bo cos czuje ze kolo 1000 to wtedy lipa bd:/ tylko ze z moim szczesciem pewnie bd mial kontrole za kontrola hah
-
Spoty Holandia i okolice
A ten podatek oplacacie? Bo niby radza mi wszyscy zeby opkacic i bez czepiania sie
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
Przyznaje sie do bledu;-) plan byl troche ala f&f ale z biegiem czasu i po 3 miesiacach rozlaki i przemyslen foli z maski i klapy bd szla chyba out, i jakas polerka wtedy bo folia jednak troche przesadna:-/ ale na dachu niestety bd musiala zostac bo sa duze defekty lakieru:-/ wiec jesli cos bd dlubane to raczej powrot blizszej serii i delikatna kosmetyka wtedy, gwincik to mi sie od dawna marzyl ale w pl to tak sie dlubalo na raty i dlatego takie efekty a w nl to teraz cos mozna powoli pomyslec o wyjsci na prosta bez obaw;-) ale dziekuje za sugestie i ocene;-)
-
Spoty Holandia i okolice
Ja mam jakos 130 km ale damy rade;-) autostrada ta raz dwa bedzie;-) tylko jak dla mnie i mojej to najbardziej optymalna sobota, bo weekendy raczej mamy pracujace. A sobota najczesciej po nocce z piatku i trzeba by sie z 1,5 tyg wczesniej umowic bo tak mamy grafiki ustalane;-) na mapce wyglada to dosyc konkretnie;-) a co do spotow jak sa juz 3 furki to powoli sie tworzy i za jakis czas moze bd taka rodzinna atmosfera jak na spotach w pl;-)
-
Spoty Holandia i okolice
O fajnie by bylo;-) ja narazie 3 miechy jestem wiec malo sie orientuje;-) a co do samochodu to nie wiem albo audi dalej tylko nowsze albo alfa 159 tez jest konkretna maszynka;-)
-
Spoty Holandia i okolice
Niby tak ale jak tu w nl posiedze to patrzac po cenach samochodow to nie bd chyba skonczona tylko wymieniona na jakis nowszy model;-) narazie tylko granie bd wpadac i oponki zeby dojechac i na tym plan zostanie narazie zakonczony;-) ale kto wie jakas tam chec w srodku jest na dokonczenie;-)
-
Spoty Holandia i okolice
A no nawet bardzo chetnie;-) na moja byly duze plany ale wyszlo jak wyszlo;-) nie ma co podziwiac ale tragedi tez nie maB-) bo jest niezawodna narazie, ale twoja widze konkretna wiec pogadac zawsze mozna i jakas odskocznia od emigracji codziennej;-)
-
Spoty Holandia i okolice
A z jakiej okolicy jestes;-) bo ja w lutym bd moja a4 wkoncu po 3 miesiacach rozlaki to mozna sie spotkac gdzies;-)
-
LEDy tablicy takie jak w nowych BMW i Polo
wydaje mi się że w tych zestawach np z allegro są chyba 3 żarówki i świecą jakby w 3 strony prawo środek i lewo i może czymś takim uzyskac taki efekt, będę się zabierał za zmianę na ledy ale dopiero za tydzień to zobaczymy co z tego wyjdzie
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
a no teraz może jeszcze maska i klapa nie pasować wyglądowo tak jak Tobie;) ale finalny efekt całej na biało na pewno będzie konkretny, a i w dół też na pewno będzie szła z czasem
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
no lakier jest w stanie tragicznym;/ samochód był malowany bez zdejmowania zderzaka tylko w całości na samochodzie;/ i pełno zlewek widac a do tego szpachel przy słupkach pęka i teraz się zastanawiam w którym miejscu się za to zabrać;/ czemu koza??:>
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
[/color]bardzo przepraszam za brak aktywności ale kłopoty z internetem przeprowadzka i sprawy prywatne, trochę w samochodzie się zmieniło i na razie budżet będzie budowany na reszte zmian;) maska i klapa tylna została na razie wstępnie oklejona, pare dni temu wpadły nowe felgi a teraz trochę o planach;) 1. likwidacja kierunków w błotnikach, listewek w drzwiach, i wyrównanie tylnej klapy na gładko 2. Pierścienie centrujące oraz nowe śruby do felg 3. Cała będzie oklejona w biały karbon przed sezonem 4. Światła przód i tył led 5. Delikatna lotka na tylnej klapie 6. Przyciemnienie szyb 7. Może jakaś nowa felga na sezon 8. Jakieś ospojlerowanie ale nie wiem jeszcze do końca w którą stronę;/ a co do reszty planów;) 1. Skrzynia jbl gt jakiś wzmacniacz i reszta;) 2. Skórka w środku Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com Uploaded with ImageShack.com
-
wyciagniecie szyb bocznych
jeśli temat założyłem w złym dziale to od razu przepraszam i proszę o przeniesienie lub usunięcie, mam pytanie odnośnie wyciągnięcia szyb bocznych w sedanie, zdemontowałem tapicerkę i nie wiem co dalej na prowadnicy widzę przykręconą szybę dwoma śrubkami tylko ze od strony blachy ze nie ma dostępu, czy da się ja wyciągnąć w jakiś inny sposób bo chciałem szyby przyciemnić a nie chce nic popsoć. przez wyszukiwarkę szukałem ale nic nie znalazłem;/
-
Zamienie za mala doplata tapicerke czarna skóra na materiałowa 4x el szyby
siema masz moze foto tej tapicerki i jaka bys chciał dopłate??
-
licznik fis
tez właśnie myślałem nad taka opcją żeby kogoś poszukać bo samemu to pewnie bym za którymś razem może jako tako zrobił, a tak to ktoś w wolnym czasie by poprzerabiał ogarnął i by zarobił przy okazji;) może akurat się ktoś znajdzie?
-
licznik fis
Witam panowie i panie. Mam takie pytanie chcialbym zamontowac do swojego 1.6 97r licznik z fisem jest taka mozliwosc bo potzalem na forum widzialem ze niektorzy zmieniali na fisa ale na wiekszych pojemnosciach i z czym sie to dokladnie wiaze zmiana wiazek' kabli? Czy na zasadzie p/p. Bo na alegro widzialem fis do 1.6 ale od anglika;/
-
Ciągłe cykanie
u mnie wskazówka odpada;/ chyba ze się coś pokiełbasiło, bo wcześniej jak siedziałem w samochodzie to nie było czegoś takiego